Jump to content

Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

MC-arcin

Recommended Posts

Podniesienie części przyznanych mi świadczeń socjalnych i tym samym drugi przelew, jaki wpłynął dzisiaj na moje konto [powiększony dodatkowo o wyrównanie] :heart:

Shady-Lane90

Dostałam dzisiaj kilka przepięknych pocztówek, które poszerzą moją kolekcję ♥ Uwielbiam, kiedy ludzie pamiętają o mnie, wybierając się w dalekie podróże i przywożą (lub wysyłają) widokówki z tych wszystkich miejsc, jakie zwiedzają!

Remont windy wreszcie dobiegł końca [pozostał chyba jeszcze tylko odbiór techniczny albo i nawet on miał już miejsce dzisiejszego dnia] clap.gif

Praca, bardzo ją lubię, dobry obiadek, wejście na forum i spotkanie starych userow - to, że to forum po tylu latach jest całkiem aktywne w erze FF, IG, Tiktokow.

Shady-Lane90

W końcu nastała pora roku, w której czuję się zdecydowanie najlepiej pod względem fizycznym. Mroźne powietrze niesamowicie mi sprzyja ♥

Kalafior_Grozy

Wygrana piłkarzy ze Stalą (mecz zaległy z października, wtedy go nie rozegrali bo w drużynie Stali kilku piłkarzy miało koronkę).

Szkoda, że mecz był rozgrywany o 13:00. Można było wykupić transmisję, ale co mi po tym, skoro w domu byłem o 14:30. No ale liczą się 3 punkty. Brawo chłopacy :)

Martusiaaaaaa92

Rozmowa z córką o tym, że była dziś na spacerze (z dystansem i maseczkami) ze swoją przyjaciółką, z którą rzadko się widują przez pandemię. :)

Poprawa wyników morfologii - co prawda jeszcze nie wszystkie parametry mieszczą się w normie [choć drastycznie odbiega od niej tylko jeden: RDW-CV], widać jednak zdecydowany postęp. Cieszy zwłaszcza niemalże wzorowy hematokryt i żelazo na odpowiednim poziomie ^^

Na spacerze widziałem i słyszałem sokoła wędrownego. Z tego co wiem, to u nas rzadki gatunek, więc musiałem mieć szczęście.

Shady-Lane90

Zanim zdecydowałam się za założenie domacicznej wkładki antykoncepcyjnej, męczyłam się z migrenami średnio przez połowę dni w miesiącu. Byłam wręcz nie do życia - wymioty, omdlenia, ciągłe wizyty w szpitalu, aby ktoś ulżył mi w cierpieniu zastrzykiem. Od 12 października (wówczas miałam zabieg "montażu" ;D) miałam tylko 1 napad migreny! ♥ Jeśli tak to ma teraz wyglądać, to jest to zdecydowanie moja najlepsza życiowa inwestycja! 

Zakupy :ph34r: w końcu dokupiłam wszystko co miałam do prezentów świątecznych dla rodzinki, a przy okazji zajrzałam do H&Mu i tak wyszłam z niego z golfem, bluzą i koszulką:biggrin: Od kiedy schudłam do kiedyś niemożliwego (tak przynajmniej mi się wydawało) do osiągnięcia przeze mnie rozmiaru xs/s zakupy przynoszą mi radość i podnoszą samoocenę (spokojnie to jeszcze nie zakupoholizm :D)

Księżycowe pejzaże oraz przywrócenie [mam nadzieję, że już na stałe...] bezpośredniego połączenia między dzielnicą, w której mieszkam a tą, w której najbardziej lubię gościć.

Kalafior_Grozy

Samochodowe picie piwa na parkingu w akompaniamencie koca i dobrej muzyki :D

Shady-Lane90

Wpłynął wniosek o sporządzenie uzasadnienia postanowienia zabezpieczającego. Strona chce je zaskarżyć. Dzień w pracy spędziłam więc na pisaniu tegoż uzasadnienia... walnęłam 34 strony ;D Jestem z siebie dumna! ;D

WszyscyZginiemy

Świąteczne zakupy po pracy i pakowanie prezentów... Już tylko 3 tygodnie do świąt! :lol::sweatdrop:

Poranny spacer na 11 km :chytry: Udaje mi się pokonywać już coraz to dłuższe dystanse i bardzo mnie to cieszy.