• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

MC-arcin

Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

Recommended Posts

Dzisiaj w końcu obudziłam się bez migreny. A potem skorzystałam z pogody i spędziłam trochę czasu w lesie. Uwielbiam taką jesień.

To, że w moim najnowszym książkowym nabytku z dziedziny astronomii [prawdziwej biblii dla każdego miłośnika nieba] wreszcie znajduje się aktualny, bogato ilustrowany oraz szczegółowy opis wszystkich gwiazdozbiorów.

To, że po długim pościgu, poszukiwaniach i walce udało mi się zabić komara, który ugryzł mnie dziś w nocy.

Suszarka spożywcza wypełniona po brzegi wszystkich pięciu sit wielkimi, dorodnymi grzybami.

Wonne opary lawendowego olejku eterycznego unoszące się właśnie z mojego aromaterapeutycznego kominka.

Jutro tata zamelduje się w domu na ponadprogramowy tydzień w tym roku ♥ Nie mogę się doczekać, kiedy go rano zobaczę! 

Mój tata cieszy się jak małe dziecko z prezentu ode mnie. To był zdecydowanie strzał w 10! To cudowne uczucie móc uszczęśliwiać najbliższych!

10 minut temu, Shady-Lane90 napisał:

Wiadomość od @mw2! ♥ Nie mogę się doczekać!!! :D 

A mnie wiadomość od Ciebie <3 

• + 1

1 minutę temu, Nineku napisał:

Wiadomość ode mnie do siebie.

I od Ciebie do mnie jeszcze! :D 

• + 1

Przypadkowa, aczkolwiek jak najbardziej udana obserwacja koniunkcji młodego [3,5-dniowego - jak mówi Daff :love: ] Księżyca z Jowiszem. Szkoda, że nie umiem w astrofotografię ani nawet nie mam odpowiedniego sprzętu, by ją uprawiać; z pewnością uwieczniłabym na zdjęciu wiszący nisko nad południowo-zachodnim horyzontem, złocisty sierp w towarzystwie małej, świecącej stałym światłem "gwiazdki".

Edited by Kerosine

Wieczorny nie-za-długi-bo-pizga-po-uszach-spacer w akompaniamencie piwa i dobrego towarzystwa. W sam raz aby zeszły nerwy po dzisiejszym piątkoczwartku. Polecam.

Doczekałam dnia, w którym ot tak mogę wejść do Rossmanna, podejść do półki z napojami oraz wrzucić do koszyka wodę różaną i lawendową. Świat przybrał w końcu doskonałą formę.

PS. Nie przyjmuję do wiadomości, że to jedynie edycje limitowane.

Są takie osoby, które są ci bliskie, mimo tego, że są daleko. 

Mam to szczęście, że mam je w swoim życiu. 

• + 2

Niższy rachunek od operatora telekomunikacyjnego - wygląda na to, że już spłaciłam jeden z telefonów [jeśli się nie mylę, ten utopiony przypadkiem w toalecie lol.gif ].

Dorwałam książkę w sklepie jeszcze przed premierą <3 Przez godzinę męczyłam sprzedawczynię w Empiku, żeby wyszukała dla mnie książkę w magazynie (dzięki stronie internetowej wiedziałam, że już mają) i nareszcie ją mam! Czekałam prawie 3 lata aż ją łaskawie przetłumaczą.