MC-arcin

Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

Recommended Posts

W typowo babski sposób poprawiam sobie humor wizytą u kosmetyczki, stylizacja dłoni nareszcie kompletna:

20190713-173445-II.jpg

• + 1

Wielce owocna wizyta u prawnika - istnieje spora szansa, że kwotę moich comiesięcznych potężnych zobowiązań kredytowo-pożyczkowych uda się bezkarnie obniżyć nawet o ok. 70% :D 

Długie - przedłużone - przedłużające się coraz bardziej wakacje. I choć teoretycznie [zwłaszcza znajdując się w takiej a nie innej sytuacji finansowej] pierwsze, co powinnam zrobić po stracie dotychczasowej pracy to natychmiast zacząć rozglądać się za nową, czuję jednak, że taka przerwa zwyczajnie była mi baaardzo potrzebna.

#wproblemachposamerzęsy #nieprzejmujęsięanitrochę #stillnotfeelingwell

• - 1

Przyjechał dzisiaj mój warszawski przyjaciel! Do piątku może podbijemy świat! Albo przynajmniej wyciągnie mnie z doła. 

Mam naprawdę wspaniałego prawnika.

Ach, no i dzisiejsze starcie kanary-Kero z wynikiem 1:0 dla mnie.

Jest trzeci sezon! 23 sierpnia trzeba będzie ponownie zasubskrybować Netflixa :wub:

"Purchlak" mojej kuzynki to najcudowniejsza istota na świecie. Ciocia zakochała się bezgranicznie ♥

Uwielbiam miasto latem. Te o wiele spokojniejsze drogi, po których sunie okresami chyba nawet o połowę mniej samochodów niż zwykle i podobnie opustoszałe ulice... ♥

Koniec wakacji. Od jutra cała młodzieżowa banda przestanie robić tłum na mieście. Dzięki Ci Boże. 

Uwielbiam i naprawdę doceniam kiedy ludzie okazują mi swoje uczucia w sposób, który rzeczywiście potrafię zrozumieć i który autentycznie mnie uszczęśliwia.

11 minut temu, Kerosine napisał:

Uwielbiam i naprawdę doceniam kiedy ludzie okazują mi swoje uczucia w sposób, który rzeczywiście potrafię zrozumieć i który autentycznie mnie uszczęśliwia.

Polecam się, Kochanie :wub:

Radość sprawił mi mniejszy ból po wyrwaniu zęba. :)

• + 1

W całym tym mroku Wszechświata, gapię się na uśmiechnięte kozy:

tumblr_odf9vcdBRQ1qzcx5uo1_500.jpg

I jeszcze na khala Drogo, nawet w następnym wcieleniu bezgranicznie wpatrzonego w Księżyc swojego życia

yer_jalan_atthirari_anni_by_ertacaltinoz

Mój dziadek i moja mama lepiej się czują - nareszcie. Naprawdę już nie wierzyłam w poprawę, ale wygląda na to, że lekarz zdołał w końcu dobrać właściwe leki.

Teraz żeby moje problemy dało tak łatwo się zbić :rolleyes:

Mimo tego, że nie lubię swoich urodzin - dzisiejszy dzień zaliczam do jak najbardziej udanych! 

Ukazał się trailer gry Postal 4 :love:

Nie mogę się doczekać aż znów pobuszuję po ulicach z nabitym na lufę strzelby kotem i obsikam klatę jakiegoś gostka. Oby tylko ta gra nie miała jakichś ko(s)micznych wymagań sprzętowych.

Dzisiaj w końcu obudziłam się bez migreny. A potem skorzystałam z pogody i spędziłam trochę czasu w lesie. Uwielbiam taką jesień.