MC-arcin

Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

12186 postów w tym temacie

Pocztówka, na której przedstawiona jest gdańska starówka po zmroku ♥ Uwielbiam takie niespodzianki! Zwłaszcza od kumpeli, którą widzę co tydzień.. w Gdańsku :D 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odstresowujący wypad w znane i lubiane dalekie okolice. Wreszcie pogoda stanęła na wysokości zadania ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiadomość, że jutro tata wraca do domu i będzie mi dane ujrzeć go po ponad 5 miesiącach ♥

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolor! Zaczynamy malować (znaczy nie do końca -my, ja maluje reszta się przygląda i mnie poprawia, ugh) ściany. Jutro będą montowane grzejniki, na dniach gniazdka, przełączniki, lampki/lampeczki... potem już nie pozostaje nic jak się wprowadzać! :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gładka wygrana w półfinale Pucharu Okręgowego z Pogonią Staszów... 9:0 :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolega zaprosił mnie do PBF, którego jest współtwórcą i ogarnęłam, że wznowiono mój ulubiony komiks internetowy. Nareszcie! <3

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy dzień lata, zwyczajowa przy tego typu pogodzie [i tej porze roku] wizyta w rodzinnych stronach oraz leżenie w trawie na skraju brzozowego zagajnika opalając i wygrzewając ciałko ^^

(poza tym dostałam też trochę jedzenia za free)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piękna pogoda! Która jak zawsze działa na mój pozytywny nastrój. Naprawdę chcę się żyć! :)

Nawet zeżarcie całej czekolady nie podziałałoby na mnie tak jak sprzyjająca aura :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kebaba mi otwierają 100 metrów od bloku :D Normalnie gdyby tak mieć nieco dłuższe ręce to bym... :D 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz