grundziol

Biseksualizm...

Recommended Posts

Mamy już temat o homoseksualizmie, a co sądzicie o biseksualizmie?

Biseksualizm- jest to pociąg do obu płci. (Kobieta do kobiety i mężczyzny, mężczyzna do mężczyzny i kobiety). Jestem ciekawa.

Proszę o odpowiedzi!

"zeby zycie mialo smaczek

raz dziewczynka, raz chlopaczek."

[autor nieznany, na jego szczescie]

yyy nie no, bez przesady, to juz sie lepiej zdecydowac na jedna opcje. >_<

homoseksualisci tlumacza sie (choc nie powinni o_O ), ze nic nie poradza, ze po prostu tacy są. a biseksualizm? no litosci, nie jestesmy zwierzetami, ktore czasami sie omylkowo [a moze nie?.. hm] rzucaja na przedstawicieli swojej plci. Nawet patrzac na sfere uczuc, to jak do cholery mozna jednego dnia kochac sie w Joasi, a drugiego w Wojtku? ;-o

no litosci, nie jestesmy zwierzetami, ktore czasami sie omylkowo [a moze nie?.. hm] rzucaja na przedstawicieli swojej plci.

A, no właśnie. Biseksualista kojarzy mi się z desperatą. Szuka szczęścia wszędzie. Tak jak homoseksualistów nie toleruje, tak Biseksualistów nie toleruje jeszcze bardziej. Bo to jest poprostu chore..

i znowu ktoś wyskakuje ze słowem 'chore'. jestem uczulony na to słowo w tematach o homo/bi. *___*

tak jak z homoseksualistami: nie mam nic przeciwko, mam przyjaciela bi i to na prawdę w niczym nie przeszkadza.. no, czasami kiedy muszę słuchać o moim tyłku. ;d

scott., Nic na to nie poradzisz. :wink:

Nie wiem czy ja potrafiłabym słuchac o swoim tyłku od koleżanki :wink: Na pewno nie byłoby to ani łatwe, ani przyjemne, ani nic z tych wszystkich rzeczy. Tymbardziej jak następnego dnia miałaby to samo powiedzieć koledze z klasy o_O

Ja uwazam, ze kazdy czlowiek jest biseksualny. Jednak z jakis powodow (spolecznych, wychowawczych, religijnych itp) nie jest w stanie sie do tego przyznac.

Wiekszosc biseksualnych wybiera po jakims czasie to, co im bardziej pasuje.

hm. w tym co mowisz moze byc troche prawdy. i wyjasnia to dlaczego jest teraz 'moda' na homo-/biseksualizm.

W pewnym wieku dziewczyny są biseksualiskami. Chodza za ręke całują się siadają sobie na kolanach i są " kumpelami " dla mnie to jest strasznie głupie. Jakby chłop chwycił za ręke chłopa to od razu by go od padała zwyzywali ( słusznie z resztą ). To się kończy zazwyczaj w liceum, w tedy gdy przemija zazwyczaj głupota.

Yoshi, no masz trochę racji.. nie da sie ukryć że dziewczyny są sobie bliższe niż chłopaki-sama czasem całuje się w usta z przyjaciółką- (ale tak tylko O-nic więcej ;) )

biseksualizm w bardziej intenstwnym stopniu jest mi obcy totalnie... osobiscie uwazam że bardziej "zboczone" jest gdy to chłopak jest bi... a czemu? nie wiem... czasem mnie to ... razi... to wszystko ;)

dziewczyny nie sa wtedy biseksualne, one po prostu luzniej podchodza do takich rzeczy, do okazywania sobie sympatii. przyjelo sie, ze faceci sa twardzi itp, gestem sympatii moze byc predzej cios w szczeke :-] .

ale nie mylmy czegos takiego z biseksualizmem...

calkowicie popieram zdanie Rune'a...;)

Mam qmpele ktora jest BI i jakos mi to nie przeszkadza... jest swietnym czlowiekiem i dobrym przyjacielem...:) Chociaz osobiscie nie czuje "pociagu" do kolesi...:P

Mi nie przeszkadza taka osoba jest to również człowiek który ma uczucia.

dlatego powinniśmy go szanować jak każdego innego.

Nie żebym była BI czy coś, ale osobiście nie mam nic do osób, którym mało do szczęścia brakuje xD (lol)

Do odważnych świat nalezy, wiec, czemu by nie??

Heh, ja mam koleżanke z gima która była normalna (tj. hetero), a teraz jest biseksualna. A wszystko przez to że zakochał się w takim kolesiu który j totalnie olewa mimo że jest z niej baaardzo fajna laska :P

Nawet zaczęła chodzić ciągle ze swoją "przyjaciółką" do takiej krakowskiej knajpki/klubu (co takiego pośredniego) w której są sami bi lub homo seksualiści :| Przykra sprawa imo ale cóż....

Biseksualizm jest dla mnie raczej normalny, chociaż bardziej toleruję go u dziewczyn niż u chłopaków.

Hmm... Sama miałam kiedyś poważny dylemat w związku z tym dotyczący mnie.

Homoseksualiizm, biseksualizm... Wszystko wydaje mi się jakimś dziwnym tchórzostwem... Nie mam nic przeciwko, każdy powinien mieć prawo żyć jak mu się podoba, ale zastanawia mnie czasem dlaczego wybierają taka drogę? Zwłaszcza bi, bo homo twierdzą "że tacy się urodzili i nie mogą tego zmienić", ale biseksualni... Co to ma być? Strach przed wyborem czy zwykłe niezdecydowanie? Osoby biseksualne, a dokładniej ich życie erotyczne, jest dla mnie nieco...perwersyjne.

A z punktu widzenia perwersji, to nic złego ;P

Może trzeba spróbować, żeby zrozumieć? :wink:

A to, że jest się dziewczyną, która ma faceta i czasem ma się ciągotki do kobiet, wcale nie musi oznaczać biseksualności...;) Może to być szukaniem drogi, odpowiedzi... mówi się, że z każdego źródła trzeba spróbować wody, co oczywiście nie jest wymogiem, tylko raczej otwartą furtką...

A to, że jest się dziewczyną, która ma faceta i czasem ma się ciągotki do kobiet, wcale nie musi oznaczać biseksualności...;) Może to być szukaniem drogi, odpowiedzi... mówi się, że z każdego źródła trzeba spróbować wody, co oczywiście nie jest wymogiem, tylko raczej otwartą furtką...

szukaniem drogi? mnie się zawsze wydawało że to całkiem prosta sprwa... Nie powiem żebym nigdy nie pomyślała czy nie miała ochoty na dziewczynę, ale nie o to chodzi...

mowa przecież o czymś takim jak "zdeklarowany" biseksualizm (jeśli w ogóle od biseksualistów można wymagać jakiejkolwiek deklaracji...)

W pewnym wieku dziewczyny są biseksualiskami. Chodza za ręke całują się siadają sobie na kolanach i są " kumpelami " dla mnie to jest strasznie głupie. Jakby chłop chwycił za ręke chłopa to od razu by go od padała zwyzywali ( słusznie z resztą ). To się kończy zazwyczaj w liceum, w tedy gdy przemija zazwyczaj głupota.

Z tym się nie zgodzę. Dziewczyny wcale nie są biseksualne w pewnym wieku. Dlatego, że tak się utarło chłopacy muszą być twardzi i mało pokazywać emocji. Dlatego też dziewczyny jak się pocałują w policzek to jest to normalne, tak jak uścisk dłoni kumpli.

Poza tym, znacie jakiegoś faceta, który ma prawdziwego, serdecznego przyjaciela? Dziewczyny tworzą takie przyjaźnie które trwają choćby od podstawówki, a chłopacy mają zazwyczaj lepszych kumpli. Lub mówią, że się przyjaźnią, a okazuje się, że nagle kontak się urywa.

To, że dziewczyny ukazują emocje w stosunku do innych dziewczyn nie oznacza, że są biseksualne.

Ja nigdy nie potrafiłam nawet wyobrazić sobie, że całuję się z moją kumpelą. Sorry, ale wywołuje to we mnie obrzydzenie. Albo jak kobieta z kobietą na sobie leżą? To przepraszam bardzo, ale jakoś się... nie dopełniają...

Pociągają mnie tylko faceci i nie mogę powiedzieć, żeby podobała mi się jakaś dziewczyna.

Dlatego wasze tezy, że każdy jest biseksualistą są dla mnie nieprawdziwe.

A inna sprawa, jak dziewczynamówi, że jakaś inna jest ładna albo coś. Kiedy ja mówię, że "ta dziewczyna jest super" to oznacza, że ew. chciałabym tak wyglądać. A nie, że chciałabym się z nią całować czy chadzać za rączkę.

homoseksualisci tlumacza sie (choc nie powinni o_O ), ze nic nie poradza, ze po prostu tacy są. a biseksualizm? no litosci, nie jestesmy zwierzetami, ktore czasami sie omylkowo [a moze nie?.. hm] rzucaja na przedstawicieli swojej plci. Nawet patrzac na sfere uczuc, to jak do cholery mozna jednego dnia kochac sie w Joasi, a drugiego w Wojtku? ;-o

Ludzie owszem są zwierzętami, tylko po prostu lepiej rozwiniętymi.

Poza tym, monogamia nie jest naturalna, to pewnego rodzaju umowa społeczna, wiec argument z joasia i wojtkiem też jest chybiony :-)

Poza tym proponuje oddzielić uczucia od seksu (idzie mi o urzycie słowa "kochać").

Biseksualiści desperatami też nie są, po prostu tak ich natura stworzyła.

Przecietnie stanowią ok 1 % populacji.

Za chwile dojdziemy do tego, ze seks z owca tez jest normalny. Kto jest za? Kto przeciw? Kto sie wstrzymal?

bi-no way nigdy w zyciu nie dalbym sie dotknac jakiemus wstretnemu przedstawicielowi lci oblesnej.... zastanawia mnie dlaczego dziewczyny lubia jak je teges.... :shock: faceci sa wstretni-jestem monoheterołóżkowiec

Za chwile dojdziemy do tego, ze seks z owca tez jest normalny. Kto jest za? Kto przeciw? Kto sie wstrzymal?

Dokładnie!

Weźcie przestańcie nazywać rzeczy nienormalne, odstępujące od normy zwyczajnymi.

Ludzie owszem są zwierzętami, tylko po prostu lepiej rozwiniętymi.

Poza tym, monogamia nie jest naturalna, to pewnego rodzaju umowa społeczna, wiec argument z joasia i wojtkiem też jest chybiony

Poza tym proponuje oddzielić uczucia od seksu (idzie mi o urzycie słowa "kochać").

Biseksualiści desperatami też nie są, po prostu tak ich natura stworzyła.

Przecietnie stanowią ok 1 % populacji.

zgadzam sie w pelni. biseksualizm jest tylko kwestia cielesna, tez mam ochote na kobiete ale tylko zeby tego sprobowac, zobaczyc jak to jest. nie ma to nic wspolnego z kochaniem

jeśli człowiek jest szczęsliwy i nie robi nikomu innemu tym krzywdy to dla mnie nie ma wogóle gadki. Jeśli tak chce, niech robi to jego życie. A biseksualiści? Są szczęśliwi nie robią nic złego, nie łamią prawa. Niech sobie będą !