Jump to content

Problem z Aresem

Anakonda

Czy masz podobny problem z Aresem?  

23 members have voted

1. 1.

• Nie, nigdy
      7
    • Tak
      6
    • Tak, ale poradziÅ?em/Å?am sobie z tym
      7
    • Nie korzystam z Aresa
      3

Recommended Posts

Witam wszystkich na forum!!! Pewnie już wiele razy był poruszany ten temat jednak ja ciagle nie mogę znaleźć odpowiedzi na temat: Co mam zrobić z Aresem gdy on ciągle się łączy i nie chce sie połączyć ? Wcześniej nie miałam tgo problemu... dopiero po formatce. Zauważyłam, że wiele użytkowników na ten problem. Co robić?? Próbowałam go zainstalować jeszcze raz.... nic nie pomaga.

Renatazxcvbnm

O skorzystam z twojego tematu bo ja mam teżproblem z Aresem ściaga mi filmy bez obrazu :jupi: Wiecie może jak to zmienić, zaradzić temu czy można cokolwiek coś z tym zrobić?? POMOCY :!:

Filmy bez obrazu ??

Renatko, może kodeki nowsze spróbuj zainstalować. To nie musi być wina Aresa.

na poczatek to polecam dodac Aresa do wyjatkow w Firewall'a w Windowsie(lub odpowiedniku jesli uzywamy jakiegos zewnetrznego), zalogowac sie na konto z prawami administratora(zauwazylem ze szybiej sie łączy), sprawdzic w programie czy połączenie przechodzi test w ustawieniach i cierpliwie czekac...

tez po kazdym formacie czekam dluzsza chwile na "on-line" :)

na poczatek to polecam dodac Aresa do wyjatkow w Firewall'a w Windowsie(lub odpowiedniku jesli uzywamy jakiegos zewnetrznego), zalogowac sie na konto z prawami administratora(zauwazylem ze szybiej sie łączy), sprawdzic w programie czy połączenie przechodzi test w ustawieniach i cierpliwie czekac...

tez po kazdym formacie czekam dluzsza chwile na "on-line" :)

spróbuje coś pokombinować... ale nadal nie działa

Oj ludzie!!!! EUREKA!!! Nic nie pozmieniałam, ale po misiącu czekania... samo się załadowało!!!

:D:D haha na aresa trzeba po prosyu cierpliwie czekać :wink:

To znowu ja... Mam jeszcze jedno pytanko dotyczące aresa... Jak dodac kompentarz do filmu, gdy to nie jest np ten film, który chcemy ściągnąć??

zamiast czekać miesiąc wystarczyło ściągnąć inna wersję (nie koniecznie nowszą)

ja tak zrobiłem i czekałem kilkanaście minut.... :P

• 2 months later...

moze mi pomożesz z tym aresem bo mam taki sam problem jak ty nie chce sie połączyć po formacie . ale nie tylko on bo i emule tez nie . co jest grane.

moze mi pomożesz z tym aresem bo mam taki sam problem jak ty nie chce sie połączyć po formacie . ale nie tylko on bo i emule tez nie . co jest grane.

jestes swiezo po formacie i nawer emule Ci nie dziala...radze sprawdzic wyjatki w firewall Windows lub czyms tam innym jak uzywasz zamiennika ;]

a do Aresa nie ma rady..potrzebna jest cierpliwosc ;]

• 1 month later...

Moja porada Kontakt z administratorerm sieci napewno poblokował porty przez co nie działa ci ares.Ja mialem to samo i zgłosilem się do admina sieci zeby rozwiazał problem i teraz Ares śmiga aż milo,popatrzeĆ :razz:

• 4 weeks later...

Żeby nie robić następnego tematu i nie zaśmiecać forum napiszę tutaj. Chodzi o to że nie wiem jaką mam prędkość ustawić w Aresie. Nie znam się na tych wszystkich kablach DSL czy coś i nie wiem które mam wybrać. Ja mam neostrade i jak wchodzę w połączenia sieciowe to w szybkości pisze 100,0 Mb/s. Więc które mam ustawić? 128k ?

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja korzysta z Aresa. Kilka razy czekałem około godzinę zanim mi się połączył, ale w tym czasie pobierały się pliki także problemu nie było.

Jak dodac kompentarz do filmu, gdy to nie jest np ten film, który chcemy ściągnąć??

Wchodzisz w "Bibliotekę" klikasz "Szczegóły" i tam wpisujesz komentarz.

Ja mam neostrade i jak wchodzę w połączenia sieciowe to w szybkości pisze 100,0 Mb/s. Więc które mam ustawić? 128k ?

100 KB/s ??!!! Na moje to nie ma takiej prędkości jeszcze... Może masz 10,0 MB/s ?

Ja nie mam tego ustawionego, mam: "N/A".

• 1 year later...

a ja nie wiem czemu jak wlaczam aresa to jest ok, ale jak wylaczam komputer to ares nie chce mi sie pokazac nawet :( klikam ta ikonke aresa ale sie nie wlacza.

Mam windows 7.

Przed formatowaniem HDD mialem taki problem z nortonem, a tera ares. (norton juz nie)

Nie wiecie czemu? To jest wersja kompatybilna z W7

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Najnowsze posty

• yiliyane
      The Bad Batch - S01E01-E02.
    • Kerosine
    • yiliyane
      Zależy co przez to rozumiesz. Hobby są różne i na ten moment trudno mi wyobrazić sobie jakieś, które można by nazwać oryginalnym czy dziwnym. Nie wliczam w to oczywiście "hobby" przekraczających granice dobrego smaku czy polegających na krzywdzeniu kogokolwiek, bo tu rzeczywiście można by mieć szerokie pole do popisu. Hobby jak hobby. Póki jest przyzwoite i nikogo nie krzywdzi, póty niech każdy się poświęca temu, co lubi. Mogę nie podzielać cudzej pasji, ale to nie oznacza, że skreślam kogoś z tego powodu.
    • yiliyane
      Myślę, że w powiedzeniu "nigdy nie mów nigdy" coś jest. Wielu ludzi wystarczy przekupić, jeśli poda się odpowiednio wysoką cenę, a każdego, bez wyjątku, da się złamać. Jedyne co nas ratuje, to to, że większość z nas nie była i nigdy nie będzie w sytuacji, w której usłyszą odpowiednio wysoką cenę lub w której zostaną poddani odpowiednio dużemu naciskowi, który by ich złamał. Ale warto mieć świadomość, że w pewnych wysoce nieprawdopodobnych, bardzo trudnych sytuacjach, naszymi zasadami moralnymi można zasadniczo podetrzeć sobie pewną część ciała  Osobiście też się zarzekam, że wielu rzeczy nigdy nie zrobię - i zapewne tak będzie - ale mam gdzieś tę świadomość z tyłu głowy, że nawet najsilniejszą wolę można złamać. A jeżeli chodzi o totalne błahostki, to co do zarzekania się, że nigdy się czegoś nie zrobi, to nie traktuję tego jak wiążącej przysięgi. Chociaż w większości przypadków, jeśli powiem "nie, nigdy tego nie zrobię", to zazwyczaj właśnie tak jest. Ale to z zupełnie innego powodu - ja się po prostu nie zmieniam. I te same opinie co miałam na jakiś temat x lat temu, mam nadal i będę mieć za kolejne x lat. Tak to już u mnie jest.
    • yiliyane
      Zabronione powinno być raczej bycie pijanym* w przestrzeni publicznej (a w sumie, najlepiej to w ogóle, nie tylko w miejscach publicznych), a nie samo wypicie np. puszki piwa na świeżym powietrzu. Swoją drogą, gdyby był faktyczny zakaz picia w miejscu publicznym, restauracje, puby i bary nie mogłyby oferować alkoholu - w końcu to też jest miejsce publiczne. * przyjęłabym tu jako kryterium więcej niż 0,5 promila we krwi
  • Recent Status Updates

• NYC

NYC  »  Martusiaaaaaa92

Odpisałam;)
      · 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Z okazji dzisiejszego święta - ku przypomnieniu, że pokochanie drugiego człowieka [przynajmniej tym zdrowym rodzajem miłości] jest niemożliwe bez uprzedniego przynajmniej zaakceptowania i uszanowania samego siebie, a każdy z nas już na starcie jest kompletną całością, nie zaś czyjąkolwiek połówką 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Dziś tak bardziej...
      Zimowo. O.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Kerosine

Po co Kubusiowi Puchatkowi koszulka skoro i tak latał bez gaci?
      · 1 reply
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Od 3 dni masz AWIZO do odbioru na poczcie!! :[ 
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Gloria
      Gloria
      1
    2. 2
      yiliyane