Jump to content

Być może nie jest za późno, aby powiesić kilku białych


combat18

Recommended Posts

Posted

Jacob Zuma został prezydentem ANC w RPA. Artykuł, który ukazał się w "Sunday Standard" może dać tym Białym, którzy nadal nazywają RPA swoim domem, pewien pogląd o tym, co nadejdzie. Czytając go można tylko upewnić się, że ludobójstwo Białych będzie trwało, podobnie jak upadek państwa.

Autor artykułu mówi, że tamtejsi Murzyni powinni "wzbogacić się" kosztem Białych, ponieważ to jest ich kraj. Oczywiście pomija on fakt, że to właśnie Biali zbudowali państwo z tego, co było przed ich przybyciem niecywilizowanym, zacofanym obszarem z mała tubylcza murzyńska populacją, która wiodła prymitywne życie. Matołkowaty autor artykułu twierdzi, że "biedni Murzyni wkrótce się wzbogacą". Czyżby zapowiedz� krwawej rebelii?

"Niektórzy Biali sš teraz tak biedni, że uciekli się do żebrania na światłach. Widok białych żebraków daje mi tak wiele rado�ci", mówi autor. Utrzymuje, że Biali powinni być wdzięczni Murzynom za to, co zrobili z ich niegdyś� wspaniałym państwem: "powinni uznać się za szczęściarzy, że nie zostali zastrzeleni w dniu wyzwolenia. Być może nie jest za późno, aby powiesić kilku Białych na miejscowym stadionie zwyczajnie po to, aby przypomnieć im kto tu jest podwładnym. Ale muszę przyznać, że Murzyni zachowują się przyzwoicie" (sic!).

"Po namyśle uważam, że nasz naród zachowuje się głupio. Na przykład, dlaczego nie rozdzielili między siebie białych kobiet? Z drugiej strony, nie sądzę, aby było za pózno. Biali nigdy nie przestają narzekać. Jęczą (sic!) nad przestępczością. Mówią, że w tym kraju jest najwięcej przemocy na świecie. (...) Dla ich informacji, przemoc była tam zawsze. Po prostu kiedy oni byli u władzy cała przestępczość i przemoc miała miejsce w murzyńskich społecznosciach. Mówię teraz, że wszyscy są równi, przestępczość musi dotykać wszystkich ludzi po równo" � kończy ten wywód.

To już kolejny dowód na to, że Biali w RPA są dyskryminowani. Wyniesienie Zumy do władzy oraz wypowiedzi przychylnych mu osobników potwierdzają tylko, iż owa dyskryminacja skierowana przeciw Białym będzie nadal postępować. Troska o bezpieczną przyszłość naszych białych braci w RPA wydaje się wiec wciąż jak najbardziej uzasadniona.

Link to comment
Posted

Czarni to potworni hipokryci! mszczą się za apartheid. niegdyś głosili hasła:

"wszyscy równi", a teraz ewidentnie łamią te zasady gdy to oni są u władzy.

bardzo denerwuje mnie to że jak czarni są dyskryminowani, to od razu wielkie oburzenie, demonstracje na ulicach itp. jednak nigdy nie mówi się o dyskryminacji białych, robi się tak jakby nie było żadnej sprawy..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • wardrum
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

  • yiliyane
   Nie, to problem, który jest w niej. Ona nie boi się seksu przez Ciebie. Oczywiście to wpływa na waszą relację, ale myślę, że ona najpierw powinna przejść przez terapię indywidualną, a dla par ewentualnie później - zależnie od tego co powie jej terapeuta i jakie będą efekty terapii.
  • Kerosine
   ... mnie m. in. dostać się w końcu do mecenasa [choć zapomniałam wziąć dla niego czekoladę, ech, musi poczekać do przyszłego tygodnia] oraz wysiać czekający już na to od nieprzyzwoicie długiego czasu jęczmień dla kotów [mam tylko nadzieję, że poprawnie zastosowałam się do instrukcji na opakowaniu i nie zalałam nasion zbyt dużą ilością wody ].
  • Kerosine
   ... żeby lato trwało wiecznie. Nawet jeśli oznaczałoby to konieczność pogodzenia się z nieodłącznie towarzyszącymi mu burzami.
  • Kerosine
   @Nieprzenikniona, zapraszam Cię do wzięcia udziału w naszej zabawie w zastępstwie @patolove [zapomniałam, że wyjechała spędzać wakacje bodajże przez miesiąc na Bawarii ]. Oto moje propozycje tematów dla Ciebie:
  • Kerosine
   Oj tak, to zdecydowanie jeden z najczęstszych [wręcz "ulubionych"] przypadków naruszania przeze mnie prawa  Jestem królową czerwonego światła [i przeprawiania się przez asfaltowe rzeki w, ekhem, nieoznakowanych miejscach], jednak póki co mam na koncie tylko jeden mandat z tego tytułu [wlepiony, muszę przyznać, w głównej mierze przez moją własną głupotę / nieuwagę i zlekceważenie mocy wystawienniczej straży miejskiej]. Natomiast całym sercem jestem za zmianą przepisów i pójście przez nas w ślady Anglików.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   4
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   4
  3. 3
   rotting_humanoid
   rotting_humanoid
   2
  4. 4
   Nieprzenikniona
   Nieprzenikniona
   2
  5. 5
   Gloria
   Gloria
   2
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kerosine
  Kerosine
  19 posts
  yiliyane
  yiliyane
  14 posts
  Nieprzenikniona
  Nieprzenikniona
  13 posts
  wardrum
  wardrum
  7 posts
  intodecay00
  intodecay00
  6 posts
  Love20
  Love20
  5 posts
  Cranche
  Cranche
  4 posts
  types
  types
  4 posts
  Gloria
  Gloria
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  68 posts
  yiliyane
  yiliyane
  62 posts
  patolove
  patolove
  51 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  477 posts
  yiliyane
  yiliyane
  456 posts
  wardrum
  wardrum
  159 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up