Jump to content

Sylwester z babcią :(

_AnDreA_

Recommended Posts

Posted

Mam problem :(

Sylwestra miałam spędzić w gronie koleżanek ...

Tata się zgodził tylko mama nie...uważa że jestem za młoda (14 lat).

A moja babcia mieszka na wsi, gdzie nic sie nie dzieje, chodzi o 20:00 spać i obraża się jeśli nie chce jeść mięsa (jestem wegetarianką). Wszystkie moje kumpele z klasy spędzą tego sylwka razem, a ja u babci która piekielnie marudzi :(

I muszę dodać, że telewizor również nie będzie mógł być wlaczony bo mojej babci świeci w oczy i nie może zasnąć (chociaż śpi w innym pokoju). CO ROBIĆ??

Posted

porażka. uśmiechnij sie do taty aby przekonal mame, albo sama podaj podobną argumentacje mamie ;)

Posted

Sylwester jest co rok, więc pocieszaj się tą myślą.

Btw, 14 to wcale nie tak dużo :wink:

Posted

nie poddawaj się. poproś mamę, przedstaw jej swoje argumenty.

Czy oni nie mają serca? :P

Babcia niech sobie idzie spać o 20, a Ty się baw z koleżankami ;)

Posted

Ech, a na tej wsi nie ma osób w twoim wieku??

I muszę dodać, że telewizor również nie będzie mógł być wlaczony bo mojej babci świeci w oczy i nie może zasnąć

To jak zaśnie to po cichu włącz

szukajacaSensu
Posted

Nie pozostaje ci nic innego jak pojechac do babci najwyzej ze uda ci sie mame namowic ja rowniez mialam jechac na sylwka jednak dzis sie rozchorowalam lada dzien i goraczka wyskoczyla no i oczywiscie rodzice mi juz nie pozwalaja pojsc wiec bede miala sylwka w domciu :( zwala na calego ale przeciez nie konczy sie nad tym swiat wiec czym sie przejmowac w nestepnym roku pojdziesz :P (takie pocieszenie) :)

Posted

Szymek, ale nie rozumiesz, ze babci świeci w oczy! :mrgreen:

Posted

współczuję przekonaj szybko jakoś mamę :)

Posted

musisz 'wiercić' mamie dziure w brzuchu (polecam udar :devil: ), przekonywać, dawać dobre argumenty żeby zapewnić ją że bedziesz bezpieczna i nie zrobisz żadnej głupoty :roll:

poproś tate żeby delikatnie jej zasugerował że powinni cie puścić.

jest też druga opcja ale nie w każdym wypadku może wypalić, porozmawiać z mamą jak przyjaciółka z przyjaciółką, powiedzieć jej co czujesz w takiej sytuacji i jak ci na tym zależy

Posted

za rok też masz sylwestra, powiedz jej że nie chcesz i tyle ;p

Posted

Próbowałam wszystkiego...:(

Ta mama to zawzięta jest :crazy:

Szymek...to taka wiocha, że ze 3 domu tam zaledwie stoją a do sklepu jest z 6 km. Ni moge tv wlączyc pozniej bo babcia nie ma twardego snu :(

Jak do kibla przejsc probuje to juz wstaje :/:/

Guest Anonymous
Posted

Sądzę, ze próbowałaś już negocjować z mamą. I jak sądzę, to nic nie pomogło.

W taki razie warto by było pogadać z tatą. Skoro on jest bardziej elastyczny, to u niego ostatnia nadzieja, chyba że stanie się cud i Twoja mama uzna, ze jednak mozesz spędzić ten wieczór z koleżankami.

Jeśli już ten wyjazd do babci dojdzie do skutku, to pogadaj z babcią. Poproś o włączenie TV, ogólnie poproś o wszystko, co Ci zawsze przeszkadzało. Na wszelki wypadek przynieś ze sobą gazety, czasopisma, może masz laptopa... ? Przynieś coś, czym byś sie mogła zająć.

Posted

Może słuchawki podłącz do tv :wink:

Guest Anonymous
Posted
Może słuchawki podłącz do tv :wink:

Przecież jej babci nie przeszkadza nagłośnienie, tylko ekran! ;p Świeci jej w oczy.

Ale wiem coś o tym. ;) Mój dziadek jest identyko ;)

Posted

od dziś przestaje narzekać że moja rodzina jest dziwna :wink:

Posted

Oj tam,potraktuj sylwester jak normalną imprezę,a nie jakieś nadzwyczajne wydarzenie.Rozumiem,że nie bardzo podoba Ci sie perspektywa jaką zgotowali Twoi rodzice,no ale jesli próbowałas już wszystkiego to mówi się trudno.Spróbuj znaleźć w tym coś pozytywnego,przykładowo może namówisz ich w ramach rekompensaty na jakąś dobra książkę,która poczytasz w sylwestrową noc(uwierz mi,że Oni zrobili to dla twojego dobra i na pewno nie jest im przyjemnie z myślą o tym ile ta sprawa dla Ciebie znaczyła).A babcie namów,aby upiekła twój ulubiony placek czy cuś.I nastaw się troche bardziej optymistycznie,na pewno nie bedzie tak źle.

Posted
nastaw się troche bardziej optymistycznie,na pewno nie bedzie tak źle

Posted

Babci świeci w oczy przez ściany? :mrgreen:

Poproś ją, niech Ci opowie skąd ma ten dar widzenia przez cegły (zależy z czego ma ściany w domu) a na pewno to będzie niezapomniany sylwester! 8)

A tak poważnie...

Jeśli tata się zgodził to dlaczego masz nie iść? Ojciec odpowiedzialny jest za dziecko tak jak i matka, więc jeśli jego odpowiedź jest twierdząca...

Wersja powyżej była podana na wszelki wypadek, jakbyś była już bardzo zdesperowana ;).

Wg mnie sylwester to dzień jak każdy inny tyle że się nie nazywa np.wtorek 8)

Będziesz go miała co rok, a już na pewno jak będziesz miała 18. lat to Ci mama nie zabroni.

Posted

A moja babcia mieszka na wsi, gdzie nic sie nie dzieje, chodzi o 20:00 spać i obraża się jeśli nie chce jeść mięsa (jestem wegetarianką). Wszystkie moje kumpele z klasy spędzą tego sylwka razem, a ja u babci która piekielnie marudzi :(

I muszę dodać, że telewizor również nie będzie mógł być wlaczony bo mojej babci świeci w oczy i nie może zasnąć (chociaż śpi w innym pokoju). CO ROBIĆ??

Powiem Ci tylko tyle : masz przejebane. :D

jestem problemem
Posted

Powiem Ci tylko tyle : masz przejebane. :D

dokladnie to samo przyszło mi na myśl. haha

niezła babuszka, niezła;d

Posted

i dobrze mama chce Cie uchronić przed jebakami w lenarach z katurami na głowie.

P.s po co temat zakładałaś jak nic nie wskórałaś to ktoś Tobie poradzi albo wykona za Ciebie :?:

P.s2 podbij sobie dwa oczy i udawaj pandę.

Renatazxcvbnm
Posted

pagad z mamą 14 lat mam tyle samo i chodze na wszstkie imprezy organizowane przez znajomych. POwinna się zgodzić ...

od dziś przestaje narzekać że moja rodzina jest dziwna

Dokładnie :D

Posted

Też spędzałam stylwestra u dziadków. Ale to raczej kompletnie inna bajka, jakiś inny świat.

Może tak jak już ktoś pisał, weź ze sobą jakąś książkę, gazety.. Potraktuj to jak taki bardziej normlany dzień ;]

Choć może babcia się zgodzi, żebyś pooglądała telewizję ?;)

No nic. Miłego Sylwestra ;D

Posted

No to cienko.

To rodzice nie wiedzą jaka jest babcia? Tez masz jakies prawa.

Pogadaj z nią, może chociaż sylwester z tvn obejrzysz ;p

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Love20
      Witam Serdecznie, Otóż można powiedzieć, że obudziłam się co do nauki do matury. Wcześniej miałam problemy szkolne które były spowodowane moją psychiką. Do dziś nie jest łatwo. Szukam swojej ścieżki zawodowej w której będę się spełniać. Aktualnie uczęszczam do zaocznego liceum ogólnokształcącego gdzie nauki jest niewiele. Przez co mam ogromne problemy z przygotowaniem się do matury. Miałam plan zdawać maturę w maju 2023 ale się boję że nie zadam bo moja wiedza jest niska.  Nie wiem co robić w tej sytuacji...
    • Nieprzenikniona
      A ja stanowczo polecam na pierwszy raz z sanah Szampan oraz etc (na disco) Duszki (uwielbiam):  
    • Pizzaro
      To był piękny tydzień pełen rodzinnych imprez, grillowania, niespodziewanych kajaków. A potem powrót do Wrocławia, odwiedziny wujka, cioci i kuzyna. Piątek wieczór kapitalny mecz żużlowy, a potem sobota pełna wrażeń, podróży rowerowych po Wro, czas pożegnań. Szkoda, że tak szybko mijają dobre chwile. 
    • Pizzaro
      Powiem tak - w takiej sytuacji na pewno wiele siedzi w Twojej głowie i jest następstwem pierwszych niepowodzeń. Jest duża szansa, że przy zmianie formy antykoncepcji z prezerwatyw na np. tabletki czy plastry coś może Ci się odblokować w głowie, jakiś podświadomy strach, niepewność itp. i te niekomfortowe sytuacje przeminą. Naprawdę u wielu osób tak było. Prozaiczne. I co ważne - nie możecie podchodzić do tego w ten sposób, że "za bardzo chcecie".  A może spróbujecie zrobić sobie całonocny maraton? Zobaczycie po jakim czasie będziecie w stanie dojść. 
    • Pizzaro
      Nigdzie nie napisałem, że mama może robić, co się jej tylko podoba, bo nie może. Jednak póki nie postępuje tak, że z prawnego punktu widzenia można by się do niej przyczepić to nikt jej niczego nie zarzuci. Co innego jak dziecko słyszy jednoznaczne odgłosy zza ściany czy jest narażane na widok roznegliżowanych kochasiów mamy. 
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine