Jump to content

co Wy byście narysowali??

czesiu_20

Recommended Posts

Posted

Cześć :D mam pytanie do Was; co byście narysowali swojej dziewczynie/chłopakowi/dobrej koleżance gdyby Was o to poprosiła 8) . Stoje właśnie przed podobnym problemem, wczesniej osoby które prosiły rzucały swoje pomysły. Tym razem tylko tyle zęby był zachwycający tajemniczy zastanawiający zajmujący :idea: hmmm macie jakieś pomysły a moze widzieliscie obrazki które mają w sobie coś z tego co tu napisałem :mrgreen: . Jeśli widzieliście jakieś prace godne uwagi prosiłbym o linki :lol: . A mozę wasza wyobraźnia sprosta temu zadaniu:D:D :P :mrgreen:

Renatazxcvbnm
Posted

może jego/jej karykaturę

Posted

tajemniczy zachwycajacy zajmujacy...hmmm... tez mnie to denerwuje jak mi tak mowia bo zawsze mam problem z wymysleniem czegos...

Zastanow sie co osoba ktorej masz "to cos" narysowac lubi. I umnij to w tajemniczy i zachwycajacy sposob...

Moze jakas dziewczyna ktora dotyka ust faceta wylaniajacego sie z ciemnosci... :] Tez zalezy jakie kto klimaty lubi...

Albo jakies dziecko ktore glaszcze konia... czy jakis zachod slonca albo wilk begnacy w pelni ksiezyca... :] Mam nadzieje ze cos Ci podpowiedzialem :P

Posted

niech se sama narysuje.

wkurza mnie jak ktoś prosi o coś takiego, co ja jestem...

ale jak juz musisz to narysuj jakieś fajne, zakręcone drzewo. o.

Posted
To co by chciała :wink:

dokładnie, my jej nie znamy, ty ją znasz więc powinieneś wiedzieć najlepiej

Posted

Ze mną jest podobnie, też się denerwuję gdy proszą mnie o rysunki i nie potrafią precyzyjnie określić czego oczekują. Ja wtedy karzę się im zastanowić, sama potrafiłam zarysować ściany tylko swoich przyjaciół, osób które dobrze znałam.

my jej nie znamy, ty ją znasz więc powinieneś wiedzieć najlepiej
podpisuję się
Posted

macie racje, MC-arcin podsunał mi kilka pomysłów.Co do karykatur - to raczej odpada, bo nie jestem w tym dobry:D Musi być cos romantycznego, uczuciowego bo ona jest typową romantyczką :P

Posted

narysuj jej różę

Posted
narysuj jej różę

Albo kobietę w czerni z krwisto czerwona różą w zębach, może nawet tańczącą .

Posted

ja pewnie narysowałabym portret bądz jakąś fajną karykature... ach uwuelbiam to robić :):)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• Love20
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Love20
      Witam Serdecznie, Otóż można powiedzieć, że obudziłam się co do nauki do matury. Wcześniej miałam problemy szkolne które były spowodowane moją psychiką. Do dziś nie jest łatwo. Szukam swojej ścieżki zawodowej w której będę się spełniać. Aktualnie uczęszczam do zaocznego liceum ogólnokształcącego gdzie nauki jest niewiele. Przez co mam ogromne problemy z przygotowaniem się do matury. Miałam plan zdawać maturę w maju 2023 ale się boję że nie zadam bo moja wiedza jest niska.  Nie wiem co robić w tej sytuacji...
    • Nieprzenikniona
      A ja stanowczo polecam na pierwszy raz z sanah Szampan oraz etc (na disco) Duszki (uwielbiam):  
    • Pizzaro
      To był piękny tydzień pełen rodzinnych imprez, grillowania, niespodziewanych kajaków. A potem powrót do Wrocławia, odwiedziny wujka, cioci i kuzyna. Piątek wieczór kapitalny mecz żużlowy, a potem sobota pełna wrażeń, podróży rowerowych po Wro, czas pożegnań. Szkoda, że tak szybko mijają dobre chwile. 
    • Pizzaro
      Powiem tak - w takiej sytuacji na pewno wiele siedzi w Twojej głowie i jest następstwem pierwszych niepowodzeń. Jest duża szansa, że przy zmianie formy antykoncepcji z prezerwatyw na np. tabletki czy plastry coś może Ci się odblokować w głowie, jakiś podświadomy strach, niepewność itp. i te niekomfortowe sytuacje przeminą. Naprawdę u wielu osób tak było. Prozaiczne. I co ważne - nie możecie podchodzić do tego w ten sposób, że "za bardzo chcecie".  A może spróbujecie zrobić sobie całonocny maraton? Zobaczycie po jakim czasie będziecie w stanie dojść. 
    • Pizzaro
      Nigdzie nie napisałem, że mama może robić, co się jej tylko podoba, bo nie może. Jednak póki nie postępuje tak, że z prawnego punktu widzenia można by się do niej przyczepić to nikt jej niczego nie zarzuci. Co innego jak dziecko słyszy jednoznaczne odgłosy zza ściany czy jest narażane na widok roznegliżowanych kochasiów mamy. 
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine