Jump to content

Kolejny atak na białego wyciszony przez media


combat18

Recommended Posts

Posted

Strażak z Bostonu wraca do zdrowia po tym, co mogło być �śmiertelnymi ranami kłutymi, odniesionymi po służbie, kiedy to rzuciła się na niego grupa Latynosów, którzy powiedzieli mu, że "nie chcą tu żadnych gringo". Chociaż policja nie klasyfikuje tego incydentu jako mającego podłoże rasowe, bada go specjalna jednostka wydziału policji w Bostonie.

32-letni Jake, którego nazwiska funkcjonariusze nie ujawnili, jest Biały. Jak na ironię życie strażaka zostało uratowane prawdopodobnie dlatego, że szukał schronienia przed napastnikami w Engine 5 na Saratoga Street � remizie, do której jest przydzielony.

"Na szczęście tych strażaków nigdzie nie wezwano" � powiedział rzecznik straży pożarnej w Bostonie, Steve MacDonald. MacDonald powiedział, że strażak udał się do restauracji Chivas na Day Square po danie na wynos, gdy "sześciu mężczyzn zaczęło z nim wymianę zdań. Powiedział, że jest tu tylko po kanapkę, i że jest strażakiem. Popchnęli go".

Link to comment
 • 3 weeks later...
Posted

O jakim wyciszeniu tu mowa ? Bo jak rozumiem temat miał być o tym jak to media bronia "obcych" i pokazują agresje biała wobec nich, a w drugą strone tuszują. Z posta jakoś nic takiego nie wynika.

Mam wrażenie, że ten temat umieściłeś tu tylko dlatego, że tu to "kolorowi" napadli białego, natomiast o przypadkach odwrotnych które niejednokrotnie częściej sie zdazaja, często za cichym przyzwoleniem władz i znacznie blizej (chocby w Rosji), to nawet byś się nie zająknoł.

Jak już chcesz na takie tematy to może wypowiedz sie na temat wczorajszych działań organizacji neonazistowskich wobec polaków mieszkających w przygranicznych niemieckich miasteczkach (demolowanie samochodów z polskimi tablicami, kilka pobić)...

Link to comment
Posted

Przypuszczam, że napadli go na takiej samej zasadzie na jakiej ty możesz dostać po mordzie od drecholi - bo im się nudzi. Rasa nie miała tu nic do rzeczy. Mnie znacznie bardziej interesuje co osoba jawnie propagująca nazizm swoim nickiem (Combat 18) robi na tym forum?

Link to comment
Posted

combat18 ja nie wnikam w twoje poglądy bo ostrzeżenia by się posypały, ale weź się zastanów choć przez chwilę. Jaki sens ma nagłaśnianie tego, gdyby tak nagłaśniać każdy przypadek pobicia czy zabójstwa "kolorowego" przez jakiegoś naziola to o niczym innym byśmy w mediach nie słuchali!

Link to comment
Posted
Mnie znacznie bardziej interesuje co osoba jawnie propagująca nazizm swoim nickiem (Combat 18) robi na tym forum?

ech pisalem na ten temat do administratora PW jakis czas temu, a co dalej to nie wiem...

choc w sumie koles nie napisal nic od 3 stycznia wiec moze skonczyl dzialalnosc?

Link to comment
 • yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

  • Nieprzenikniona
   A ja stanowczo polecam na pierwszy raz z sanah Szampan oraz etc (na disco) Duszki (uwielbiam):  
  • Pizzaro
   To był piękny tydzień pełen rodzinnych imprez, grillowania, niespodziewanych kajaków. A potem powrót do Wrocławia, odwiedziny wujka, cioci i kuzyna. Piątek wieczór kapitalny mecz żużlowy, a potem sobota pełna wrażeń, podróży rowerowych po Wro, czas pożegnań. Szkoda, że tak szybko mijają dobre chwile. 
  • Pizzaro
   Powiem tak - w takiej sytuacji na pewno wiele siedzi w Twojej głowie i jest następstwem pierwszych niepowodzeń. Jest duża szansa, że przy zmianie formy antykoncepcji z prezerwatyw na np. tabletki czy plastry coś może Ci się odblokować w głowie, jakiś podświadomy strach, niepewność itp. i te niekomfortowe sytuacje przeminą. Naprawdę u wielu osób tak było. Prozaiczne. I co ważne - nie możecie podchodzić do tego w ten sposób, że "za bardzo chcecie".  A może spróbujecie zrobić sobie całonocny maraton? Zobaczycie po jakim czasie będziecie w stanie dojść. 
  • Pizzaro
   Nigdzie nie napisałem, że mama może robić, co się jej tylko podoba, bo nie może. Jednak póki nie postępuje tak, że z prawnego punktu widzenia można by się do niej przyczepić to nikt jej niczego nie zarzuci. Co innego jak dziecko słyszy jednoznaczne odgłosy zza ściany czy jest narażane na widok roznegliżowanych kochasiów mamy. 
  • Pizzaro
   Powiem tak - na żywo wychodzi dużo lepiej niż w wersji studyjnej ale wiadomo - jako "Psychofan" nie mogę powiedzieć inaczej, więc polecam przekonać się na własne uszy już 29 lipca we Wro ^^ Warto nadrobić, nawet z czystej ciekawości, jeśli to będzie spotkanie na chwilę   Ogólnie to polecałbym od przesłuchania pierwszych piosenek z pierwszej EPki, czyli z Ja na imię niewidzialna mam. Jeśli mam polecić ogólnie jakieś jej piosenki to Cząstka, Idź, Anioły, Projekt nieznajomy nie kłamie, Oto cała ja, Piękno tej niechcianej, Pora roku zła, sen we śnie, Czesława, Tęsknię sobie, To koniec. Szkoda, że duszków nie zaśpiewała jeszcze na żywo
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   Kerosine
   Kerosine
   5
  2. 2
   yiliyane
   yiliyane
   3
  3. 3
   Gloria
   Gloria
   2
  4. 4
   Nieprzenikniona
   Nieprzenikniona
   2
  5. 5
   rotting_humanoid
   rotting_humanoid
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kerosine
  Kerosine
  16 posts
  Nieprzenikniona
  Nieprzenikniona
  8 posts
  Vatslav
  Vatslav
  5 posts
  Cranche
  Cranche
  5 posts
  types
  types
  4 posts
  yiliyane
  yiliyane
  4 posts
  Gloria
  Gloria
  4 posts
  Pizzaro
  Pizzaro
  4 posts
  Gustaw
  Gustaw
  4 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  73 posts
  yiliyane
  yiliyane
  63 posts
  patolove
  patolove
  51 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  478 posts
  yiliyane
  yiliyane
  445 posts
  wardrum
  wardrum
  162 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up