Jump to content

Kultura wśród użytkowników.

alex007

Recommended Posts

Posted

Chciałabym żebyście napisali jakieś spotkanie lub przeżycie związane z kulturą innych użytkowników. Chciałabym sprawdzić czy to zdarza się często na forum. Przesyłajcie przykłady takiego zachowania. Czy wszyscy zachowują kulturę na forum, czy jednak niektórzy nieliczą się z innymi? Czekam na wasze opinie.

Posted
Czy wszyscy zachowują kulturę na forum

tak. ci którzy nie przestrzegali- nie ma już ich...

• 2 weeks later...
Posted

jakoś rażąco, wydaje mi się że nie, albo ich - jak stwierdził Pirat - nie ma już :)

Rzadko, ale zdarza mi się czytac wypowiedzi, które niekoniecznie są takie, yyy... kulturalne :)

Posted

Tak ogólnie to raczej wypowiedzi na forum są kulturalne co również w pewnym stopniu zasługą ,,władzy" która dba o to, by na forum panował ład bez jakiś chamskich wypowiedzi. I chwała im za to.

Posted

Oj kultura jak najbardziej :wink: Co prawda przyznam się, że kilkakrotnie tu i ówdzie rzuciłem mięsem, choć myślę że gdy mięso dawane jest z głową nie świadczy o braku kultury, ale nie mnie oceniać :wink:

Posted

jak komuś rozmowy kulturalne przeszkadzają to zaprszamy na chata w godzinach szczytu ;)

Tylko uwaga na lysego buca :))

to nasz błazen chatowy

Posted

Jak każdy z osobna będzie przestrzegał tej kultury to nie będzie problemu :P

I z tego co widzę nie ma tu co narzekać, mało chamów xD

Posted
I z tego co widzę nie ma tu co narzekać, mało chamów xD

pozory ;) starają się hamować na forum ;) prawdziwe ja pokazują na m-chacie ;)

jestem problemem
Posted

a ja uważam, ze jak ktos zasluguje, to trzeba go sprowadzic na ziemie ;]

Posted

Kultura jest. Ci co jej nie mają, raczej ich już nie ma ;) Co do chata nie wiem, nie wchodzę :]

Guest Anonymous
Posted

Sebo, nie prawda :P jesteśmy bardzo kulturalni na m-chacie :D

Na forum, kulturalni ludzie?

Nie znam chyba :D

Posted

pozory ;) starają się chamować na forum ;) prawdziwe ja pokazują na m-chacie

Popieram.

Posted

Zależy co rozumiesz poprzez pojęcie kultura ;), ja np czasami nie potrafię się powstrzymać, bo trzeba rzucić mięchem, a Ci którzy tego nie potrafią to hmm... ich język na pewno jest uboższy o te kilka wielofunkcyjnych słów ;)

Posted

Była tu kiedyś taka userka. Eve_ czy coś w ten deseń.

I powiem jedno: Dobrze, że już jej nie ma...

Zielony_Arczi
Posted

Radzę wyrażać się na czacie bo każdy kij ma dwa końce a z najmądrzejszego da się zrobić kretyna.Prowokacje zwykle kończą się źle czego dowody są na cytatah . A co do forum to nie spotkałem sie chamstwem. Aha panienki jak wpadacie na czat to przygotujcie zdjecia. Buc prowadzi księgę gości.

Posted

Hahaha.. Co do kultury na forum to mysle ze jest w miare spokojnie, a jak ktos przegina to "wladza" robi swoje:D A co do czata to ja sie nie wypowiadam, bo to tylko dla ludzi o mocnych nerwach:P

Posted

Kultura na forum jest zachowana.

Jak tylko ktoś zbyt nadużywa "pięknego" słownika wygrywa konkurs i dostaje nagrodę.

Co do czatu.. Również pilnujemy kultury. Może trochę luźniej xD

• 1 month later...
Renatazxcvbnm
Posted

Owszem kultura a forum jest,a le zdarzają się wyjątki, którzy myślą, że swoją łaciną przekonają innych do swoich racji :crazy: ale to tylko pojedyncze przypadki

Posted

Nie jestem tu długo, ale z tego co zauważyłam, to kulturka tu jest. Owszem, zdarzają się osoby, które pewne opinie powinny zachować dla siebie...

Posted

takie pojedyncze przypadki zdarzaja sie zarowno tutaj, jak i na calym świecie i nie dasie tego niestaty uniknac :) Dla mnie temat zakonczony :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• Wulf
    • Cranche
    • yiliyane
  • Najnowsze posty

• Kerosine
      Dziecko
    • Martusiaaaaaa92
      Nie pochwalam związków osoby dorosłej z dzieckiem.
    • Nieprzenikniona
      Nie zrobiłabym czegoś takiego. Tak postępują wg mnie osoby, które nie potrafią omówić problemu, tylko chcą naokoło coś załatwić. Człowiek się powinien uczyć na błędach.
    • Kerosine
      W dniu dzisiejszym nasze forum postanowił - tym razem już na dobre - opuścić @intodecay00. Nie upoważnił mnie do podania przyczyny, podkreślił natomiast, że opublikowanie niniejszego postu jest dla niego niezwykle ważne i wydatnie ułatwi mu wytrwanie w postanowieniu. Na pożegnanie z Wami przesyła poniższy utwór:
    • dannonka
      W końcu skończyłam pisać pracę magisterską. Wysłana do promotora, teraz niech się dzieje wola nieba - teraz zamierzam przez kilka dni odpoczywać  
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      patolove