Piotrek24

Jakie lubisz Psy?

Jakie lubisz Psy?  

68 members have voted

 1. 1. Jakie lubisz Psy?

  • Owczarek niemiecki
   28
  • Haski
   27
  • Jamnik
   4
  • Pudel
   1
  • Hard
   0
  • Rodwailer
   0
  • Boxser
   5
  • Sznaucer
   3


Recommended Posts

Bardzo mi przykro :(:(:(:(

Lol xD.

Chyba żeś się walnął z tym tematem w tym dziale, nie?

Dla mnie każdy pies jest piękny na swój sposób, ciężko wybrać tego najładniejszego. Ja mam Cocer-Spaniela, więc wiadomo, że ta rasa będzie dla mnie najpiękniejsza (chociaż podobno takie psy często wygrywają wystawy etc.).

Share this post


Link to post
moje marzenie to pies rasy beagle

O tak beagle są śliczne ;) Do tego kocham teriery walijskie ( ba mam :D ), foksteriery ( bo mialam ... ), husky tez są łądne i boxery też, podobają mi się tez setery irlandzkie.

Owczarki Niemieckie, hmm kiedyś mi się bardzo podobały, teraz się ich bardzo boje i na widok takiego psa mam ochote uciekać jak najdalej ( urazik ;] ).

Share this post


Link to post

Według mnie wszystkie psy są kochane i trudno mi wybrać takiego naj. Sama do tej pory miałam tylko kundelki i mogę powiedzieć, ze to naprawdę mądre i wierne psy. Jeżeli chodzi o rasowe to podobają mi się te większe jak owczarki niemieckie, husky, labradory czy golden retriwery.

Share this post


Link to post

Najpiękniejsze psy jakie mogą być to dobermany [których jak widzę również zabrakło] doskonała sylwetka. Pies z klasą. To moje skromne marzenie.

moje marzenie to pies rasy beagle

A ja za tymi psami nie przepadam. Sama nie wiem czemu.

Ja kiedyś nakarmiłem bezdomnego psa i jak przyszedł pod moje drzwi i piszczał to go wyrzuciłem.

Jesteś bez serca. :|

Share this post


Link to post

A ja mam boksera. Chociaż najbardziej podobają mi się husky i malamuty. ale nie mam 3 ha ogrodzonego ogrodu, a skromne podwóreczko i codzienny spacer dla boksia jest wystarczający. Zwłaszcza, że on najbardziej to spanie ceni.

Share this post


Link to post

ehh, wszyscy piszecie o rasach psich, ale ja nie jestem psim rasistą i wam powiem JEDNA RASA PSIA RASA :lol::lol::lol: Wedle takich one race human race, psy są nam rowne wiec nie widze problemu robic podziały na rasy, powinno być, czy lubisz psy. Lecz to by było niepoprawne politycznie również bo psy trzeba lubić :lol:

Share this post


Link to post
Ja kiedyś nakarmiłem bezdomnego psa i jak przyszedł pod moje drzwi i piszczał to go wyrzuciłem.

Jesteś bez serca. :|

dziwnym trafem ( bardzo dziwnym, prawda combat ? :> ) ja mialam tak samo. Nakarmiłam, bo był głodny, wpuściłam do klatki bo mu było zimno. Ale jak zaczął drapać w drzwi od mieszkania i piszczeć ( a przy okazji doprowadzać do szału mojego psiaka), no to musialam go wywalić z klatki ( jedzenie mu dałam za klatke). I nie uwazam zebym byla bez serca :| Przygarnąć go nie mogłam bo z moim psem by się zagryzły. Pomogłam na tyle na ile mogłam :roll:

Share this post


Link to post

Przecież nie zawsze mimo szczerych chęci można więcej pomóc. Ja mieszkam na wylocie z miasta i tu często są porzucane różne psy. Kiedyś jednego przygarnęliśmy ale niestety po pewnym czasie zginął pod kołami samochodu. Teraz mam psa którego wieliśmy od naszej rodziny. Nie raz widziałam szwendające się tutaj bezpańskie psy jednak też jedyne co mogłam zrobić to wynieś im tylko trochę jedzenia. Jednak nigdy nie daję im go u siebie na podwórku nie pozwalam też za sobą łazić. I nie mogę zrobić nic więcej gdyż mam już jednego psa i nie mam miejsca dla drugiego szczególne, ze mój pupil towarzyski nie jest..

Share this post


Link to post

Czy ktoś kto stara się w jakikolwiek sposób pomóc takiemu bezdomnemu psu, jest bez serca?? IMO nie. Winni są ludzie nieodpowiedzialni, który psa kupują jako zabawkę, która gdy się znudzi, jest wyrzucana. Nie mają oni tylko serca, ale i mózgu.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post

a ja kocham labradorki! :D

nawet sama osobiście posiadam w domu takiego czarnego labradoriusza xD

a z tych co są w ankiecie to wybieram husky.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

   · 0 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Lato w mieście lesie, wakacje pod sosną.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

   · 0 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
   Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
   W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
   W godzinie – nieskończoność czasu.
   ["how the universe ends is how it begins"]
   · 0 replies
 • Posts

  • Kerosine
   Okresopozytywność
   ... czyli o jednym z nurtów ruchu Body Positivity poświęconemu tym razem społecznej normalizacji postrzegania i traktowania miesiączki (; Pełna otwartość i swoboda przy wypowiadaniu się na tematy związane z okresem oraz wykonywaniu różnorakich czynności z nim związanych [jak np. zakup środków higienicznych], instagramowe fotografie odważnie przedstawiające kobiety w zakrwawionej bieliźnie lub pościeli, ekologiczne tampony / wielorazowe podpaski / kubeczek menstruacyjny, w jednej z [naj]bardziej
  • Kerosine
   Książka, którą aktualnie czytasz
   Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie czytali, jedna z najlepszych książek popularnonaukowych wszechczasów.
  • Kerosine
   Jak minął dzień?
   Słabo - prawdopodobnie położyłam ważną rozmowę telefoniczną [oczywiście głównie dlatego, że kompletnie się jej nie spodziewałam i w związku z tym moje przygotowanie do niej wyniosło mniej więcej zero, spontaniczne podejmowanie decyzji i składanie przytomnych zdań w czasie rzeczywistym zaś zdecydowanie NIE są moimi mocnymi stronami]. Co prawda teoretycznie jeszcze nie wszystko stracone, ale... Wypowiedziane przez drugą osobę słowa jak zwykle dźwięczą w uszach znacznie dłużej niż powinny, pogoda e
  • dannonka
   Wzywam Cię do odpowiedzi!
   @mw2 haha nieźle mnie rozbawiłaś z tym tematem o lęku  Dziękuję  Do zabawy zapraszam @Kalafior_Grozy   Wybrałam dla Ciebie:   i/lub  
  • dannonka
   Zwierzanie się rodzicom
   Mam świetną relację z rodzicami. Mogę z nimi porozmawiać o wszystkim i o niczym. Nie wiedzą jednak o pewnych sprawach w moim życiu. Jakieś sekrety trzeba mieć