• Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

Seba61

Rapcore, Nu metal

Recommended Posts

Co sądzicie o tym nurcie muzyki ?! Mi on bardzo odpowiada... Limp Bizkit, Drownning pool i inne... piszcie co sadzicie o takiej muzyce ?!

Share this post


Link to post

Nie lubię. Kiedyś słuchałem Papa Roach (chyba się zalicza?), ale jakoś mi przeszło. Podoba mi się tylko kilka piosenek Linkin Park.

Share this post


Link to post

Nigdy nie lubiłam tego rodzaju muzyki. Ewentualnie pojedyncze piosenki, których tytułów nie pamiętam. Jakoś do mnie nie przemawia. Jak już chyba wszyscy na forum wiedzą - stokroć baedziej wolę punk ;)

Share this post


Link to post

Jeśli chodzi o Numetal to jedynie LP czasem zapuszczę.

Z kolei rapcore to już inna bajka, słucham dużo i często. Bakflip, Ametria, Cypress Hill, RATM, Urban Dance Squad czasem KNŻ. I te grupy polecam do posłuchania.

Share this post


Link to post

papa roach to nu-metal? w takim razie lubię. zawsze lubiałam ten zespół. i stary linkin park też lubię. uważam, że numetal jest całkiem ciekawy... w hiphopie zawsze mnie nużył jednakowy monotonny podkład i słabe podśpiewywane refreniki, a w numetalu jest porządna gitarówka i mocno zaśpiewany refren (zazwyczaj ;)). no i the gazette bardzo często zachacza o numetal, a to jeden z moich ulubionych zespołów... ogólnie - numetal lubię ;) a rapcore? jak mi ktoś wytłumaczy, co to, albo poda zespoły, które to grają to się wypowiem ^.^

Share this post


Link to post

Nu-metalu LP i oczywiście o Kornie nie można zapomnieć. Powiem szczerze, że Korn jest dla mnie jednym z najlepszych zespołów ogólnie, a z nu-metalu numer jeden bezkonkurencyjnie :mrgreen:

Share this post


Link to post

RATM znam i też całkiem lubię ^.^ ale jaka jest różnica między nu-metalem, a rapcorem? @___@'' style podobne, więc po czym je odróżniać? @__@

Share this post


Link to post

Bardzo dobre pytanie ;p. Rapcore to połaczenie rapu i ostrej, gitarowej melodii. Numetal też, w numetalu wchodzi też elektronika, sample, scretche, stad ci DJe w Limp Bizkit, Linkin Park ;). No i w numetalu brakuje solówek gitarowych. Jeśli się myle niech ktoś poprawi ^^.

Share this post


Link to post

W Kornie nie słychać raczej elektroniki, a jednak do nu-metalu jest zaliczany. Ponoć Davis wymyślił to określenie ale sam się do tego nie przyznaje. Może to ja się mylę ale wydaje mi się, że rapcore ma w sobie więcej elektroniki. Limp Bizkit to na pewno rapcore;)

Share this post


Link to post

kurde, naprawdę fajnie grają, ale od dawna nie moge się przemoc do głosu wokalisty. Po prostu mi się nie podoba ;)

A co do gatunków? Lubię! Nie chcę dokładnie wymieniać zespołów, bo zaraz zaczęłaby się dyskusja, że to nie należy, a to tak, a jeszcze co inego tylko częściowo ;)

Share this post


Link to post

Owszem lubię :)

Bo nu-metal to też mój KoЯn :D:D:D

Drownning Poll, jak najbardziej tak, Limp Bizkity, Linkin Parki i inne też ale mniej :P

Ale hola hola co z RAPCOREm ?

Słyszał ktoś Skindred, Insolance, Nonpoint < to ost. już może bardziej nu-metal > ? Ale są boscy :D:D:D

Ale i tak najbardziej lubię Skindred'a.

Swoją drogą dawniej nie wyobrażałam sobie jak można połączyć "bans' czyt. np. reggae z metalem a tu sie jednak da :) I nie źle to wychodzi :)

Share this post


Link to post

Uwielbiam, szczególnie Papa Roach, Limp Bizkit, Linkin Park, P.O.D.

Po prostu rajcuje mnie rapowany wokal do ostrego podkładu (gitarek) ;)

Share this post


Link to post
Mi ostatnio przypadł do gustu zespół Papa Roach, szczególnie te starsze utwory :mrgreen:

Piona :mrgreen:

Rapcore z albumu Infest wymiata :P

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  • Gloria
  • Nineku
  • michaelowax3
 • Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Posts

  • Gloria
   Wizyta u psychoterapeuty
   @Bloody Ja przeczytałem masę książek o "życiu", gdzie było opisane co jest dobre, a co złe, jak się zachowywać itp. Trochę ta wiedza pomogła, ale nie czułem, że to jest to - nie była to trwała zmiana. Myślę, że specjalista (właśnie np. psychoterapeuta) ma odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, aby pomóc drugiemu człowiekowi. Patrzy na sprawy obiektywnie i wyłapuje pewne zdarzenia, które miały wpływ, a także pomaga zmienić schematy myślenia, bo sami jesteśmy ograniczeni własnym tokiem rozumowa
  • Majczanx
   Czy tylko ja sobie nie radzę z utrata osoby ?
   Cześć jestem uczennica technikum mam 16 lat i jakieś 3 miesiące temu zerwał ze mną chłopak którego kocham tak wiem jak to brzmi jak kolejna żałosna historyjka nastolatek ale jestem osoba bardzo trwała w uczuciach i po prawie roku bycia razem nie potrafię przestać myśleć o tej osobie a życie bez niej mnie dobija, wszystko mi o niej przypomina i na dodatek woduje ja w szkole na korytarzu. Czy tylko ja tak mam czy ma ktoś jakiś pomysł co zrobić by zapomnieć albo jakoś ułożyć życie ( postarać się) w
  • Shady-Lane90
   10 faktów o Tobie
   1. Zawsze mówię co myślę. 2. Mam bardzo słabą odporność, a mimo wszystko mój organizm walczy sam ze sobą.  3. Przyjaciele są mi bliżsi niż większość osób z rodziny. 4. Uwielbiam być kierowcą samochodu. 5. Kiedyś chciałam zostać kierowcą autobusu miejskiego ;D, ale zapominałabym o połowie przystanków ;D 6. Uwielbiam noc.  7. Uwielbiam las. 8. Uwielbiam las nocą. 9. Znajduję się w nielicznej grupie osób zielonookich. 10. Moja labradorka ma urodziny w ty
  • Shady-Lane90
   nie moge sie doczekac...
   Środy! 
  • Shady-Lane90
   Wizyta u psychoterapeuty
   Od 7 lat mniej lub bardziej regularnie uczęszczam na terapię. W chwili, gdy naprawdę sięgałam dna pojawił się impuls, który spowodował, że postanowiłam szukać pomocy. Czy żałuję? Absolutnie nie. Terapia bardzo mi pomaga. Dzięki niej bardzo się zmieniłam. Stałam się odważniejsza, pewna siebie i nauczyłam się walczyć o swoje - z czym dawniej miałam problemy.  Zmiany zaczęłam obserwować po około 3 miesiącach cotygodniowych wizyt. Aktualnie mam wizytę raz w miesiącu i jest to dla mnie opty
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   These boots are made for walking, and that's just what they'll do. One of these days these boots are gonna walk all over you.
   · 1 reply
  • Kerosine

   Kerosine  »  michaelowax3

   Zooterapia cz. II
   https://pin.it/hirseej4vpwgwi
   https://pin.it/3bryypqpcmnmvr
   https://pin.it/fimeuy5l7qxajl
   · 2 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90

   Pierwsza w tym roku! ;D
   · 0 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Nineku

   Duet idealny.
   Jedna płacze, druga pluje.
   Dobrze, że ze śmiechu ;D
   · 2 replies
  • Kerosine

   Kerosine  »  michaelowax3

   Na poprawę nastroju.

   https://pl.pinterest.com/pin/571886852683879664/
   · 2 replies