Seba61

Rapcore, Nu metal

Recommended Posts

Co sądzicie o tym nurcie muzyki ?! Mi on bardzo odpowiada... Limp Bizkit, Drownning pool i inne... piszcie co sadzicie o takiej muzyce ?!

Share this post


Link to post

Nie lubię. Kiedyś słuchałem Papa Roach (chyba się zalicza?), ale jakoś mi przeszło. Podoba mi się tylko kilka piosenek Linkin Park.

Share this post


Link to post

Nigdy nie lubiłam tego rodzaju muzyki. Ewentualnie pojedyncze piosenki, których tytułów nie pamiętam. Jakoś do mnie nie przemawia. Jak już chyba wszyscy na forum wiedzą - stokroć baedziej wolę punk ;)

Share this post


Link to post

Jeśli chodzi o Numetal to jedynie LP czasem zapuszczę.

Z kolei rapcore to już inna bajka, słucham dużo i często. Bakflip, Ametria, Cypress Hill, RATM, Urban Dance Squad czasem KNŻ. I te grupy polecam do posłuchania.

Share this post


Link to post

papa roach to nu-metal? w takim razie lubię. zawsze lubiałam ten zespół. i stary linkin park też lubię. uważam, że numetal jest całkiem ciekawy... w hiphopie zawsze mnie nużył jednakowy monotonny podkład i słabe podśpiewywane refreniki, a w numetalu jest porządna gitarówka i mocno zaśpiewany refren (zazwyczaj ;)). no i the gazette bardzo często zachacza o numetal, a to jeden z moich ulubionych zespołów... ogólnie - numetal lubię ;) a rapcore? jak mi ktoś wytłumaczy, co to, albo poda zespoły, które to grają to się wypowiem ^.^

Share this post


Link to post

Nu-metalu LP i oczywiście o Kornie nie można zapomnieć. Powiem szczerze, że Korn jest dla mnie jednym z najlepszych zespołów ogólnie, a z nu-metalu numer jeden bezkonkurencyjnie :mrgreen:

Share this post


Link to post

RATM znam i też całkiem lubię ^.^ ale jaka jest różnica między nu-metalem, a rapcorem? @___@'' style podobne, więc po czym je odróżniać? @__@

Share this post


Link to post

Bardzo dobre pytanie ;p. Rapcore to połaczenie rapu i ostrej, gitarowej melodii. Numetal też, w numetalu wchodzi też elektronika, sample, scretche, stad ci DJe w Limp Bizkit, Linkin Park ;). No i w numetalu brakuje solówek gitarowych. Jeśli się myle niech ktoś poprawi ^^.

Share this post


Link to post

W Kornie nie słychać raczej elektroniki, a jednak do nu-metalu jest zaliczany. Ponoć Davis wymyślił to określenie ale sam się do tego nie przyznaje. Może to ja się mylę ale wydaje mi się, że rapcore ma w sobie więcej elektroniki. Limp Bizkit to na pewno rapcore;)

Share this post


Link to post

kurde, naprawdę fajnie grają, ale od dawna nie moge się przemoc do głosu wokalisty. Po prostu mi się nie podoba ;)

A co do gatunków? Lubię! Nie chcę dokładnie wymieniać zespołów, bo zaraz zaczęłaby się dyskusja, że to nie należy, a to tak, a jeszcze co inego tylko częściowo ;)

Share this post


Link to post

Owszem lubię :)

Bo nu-metal to też mój KoЯn :D:D:D

Drownning Poll, jak najbardziej tak, Limp Bizkity, Linkin Parki i inne też ale mniej :P

Ale hola hola co z RAPCOREm ?

Słyszał ktoś Skindred, Insolance, Nonpoint < to ost. już może bardziej nu-metal > ? Ale są boscy :D:D:D

Ale i tak najbardziej lubię Skindred'a.

Swoją drogą dawniej nie wyobrażałam sobie jak można połączyć "bans' czyt. np. reggae z metalem a tu sie jednak da :) I nie źle to wychodzi :)

Share this post


Link to post

Uwielbiam, szczególnie Papa Roach, Limp Bizkit, Linkin Park, P.O.D.

Po prostu rajcuje mnie rapowany wokal do ostrego podkładu (gitarek) ;)

Share this post


Link to post
Mi ostatnio przypadł do gustu zespół Papa Roach, szczególnie te starsze utwory :mrgreen:

Piona :mrgreen:

Rapcore z albumu Infest wymiata :P

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 1 reply
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
   · 3 replies
 • Posts

  • michaelowax3
   O czym teraz myślisz?
   Ludzie właśnie tacy są. Dopóki świetnie im się układa nie potrzebują nikogo a gdy tylko wali im się porządek przypominają sobie nagle i oczekują wsparcia.  Można liczyć tylko na siebie. 
  • Kerosine
   Opisz siebie jednym słowem!
   Ruina Wyłącznie do utylizacji.
  • natiii95
   Cześć - anonimowa krótka ankieta POMOCY
   Poniżej zamieszczam ponownie link do ankiety (działa): https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPbLCEi1N3wcekFnSVfzbo0aQzdl8PiNKXuVaFq_AzriBiWw/viewform?usp=sf_link Będę wdzięczna za poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety pozdrawiam
  • yiliyane
   Pomożecie mi?
   Takie huśtawki nastrojów, o których piszesz prawdopodobnie wynikają z burzy hormonów. Takie są uroki dojrzewania. Jednych dopada to w większym stopniu, innych w mniejszym. Zastanów się na spokojnie co czujesz do tego chłopaka. Czy jednak skłaniasz się ku temu, że mu nie ufasz, czy jednak sądzisz, że jest on jedną z nielicznych osób, które Cię w pełni akceptują? Nie sądzę, żeby przy takich huśtawkach nastrojów związek był dobrym pomysłem (musisz mieć też na uwadze jego uczucia), ale może z
  • 空白愛
   Nieodwzajemniona miłość?
   Witam wszystkich, którzy to czytają. Piszę to, ponieważ uważam, że nie jestem w stanie myśleć już trzeźwo, a nie mam osoby, która mogłaby mi z tym pomóc. Jestem 19-letnim chłopakiem, który niedługo zacznie studia. Około półtora miesiąca temu zakochałem się w swojej znajomej, przez pierwszy tydzień nie byłem świadomy swoich uczuć, ale powoli zaczęło do mnie docierać co do niej czuję. Zacząłem sobie wyobrażać nas razem, po paru dniach od uświadomienia sobie co do niej czuję zacząłem myśleć „P