astoreth

Koty

Recommended Posts

Ja uwielbaim koty, wolę stanowczo od psów, bo przyjamniej nie trzeba ich wyprowadzać i tak nie śmierdzą. Koty są takie dostojne. Jak byłam mała to miałam jednego. Wogóle lubię całą rodzinę kotów, taki tygrys np. jest świetny :)

Nie znoszę kotów, nie wiem czemu, ale ich strasznie nie lubię... Jedyny kot do którego żywię sympatię to kot mojej koleżanki, zawsze się z niego śmieje bo przez wykastrowaniem zawsze sikał im do butów xD

Uwielbiam koty, wspaniałe zwierzęta.

Trzeba sobie zasłużyć na ich szacunek i sympatie.

W sumie to u nas w domu zwiarzęta rzadzą, wg nich ustalamy tryb swojego życia, plany wakacyjne, itd.

Koty bardzo lubię, psy oczywiście też, ale koty są bardziej takie fascynujące. Chodzą własnymi drogami, są niezależne, piękne i poruszają się tak dumnie :) Dziwi mnie, że tak dużo ludzi uważa koty za fałszywe i wredne.

Nie lubię. Mam na nie uczulenie.

Poza tym kot mojej koleżanki, jak u niej spałam, zawsze wymiotował tuż obok mojej głowy

Pewnie, że uwielbiam koty :D To niesamowite, że taki gruby, leniwy kocur wskoczy ci na kolana, zacznie tak starsznie mruczeć i świat staje się cieplejszy:)

Ludzie nie lubię kotów, bo - no cóż - na szacunek tak niezależnej istoty jak kot trzeba sobie zasłużyć.

lubie koty>Mój kot kiedy go dałem wujowi wrócił po dwóch miesiącach i niestety pożył tylko pół roku.A trzeba podkreśli, że jest to 12km i rzeka przedziela te miasta.Więc prawdą jest, że kot przywiązuje się do miejsca a nie do ludzi.Ale i tak lubie je.

I to właśnie powinno się podziwiać w zwierzętach prowadzących samotniczy tryb życia - niezależność. Bo co jest takiego fascynującego w piesku, który nic nie zrobi bez polecenia, ślepo zapatrzonym we właściciela?

Właśnie tak.Pies wszędzie pójdzie za właścicielem, te zwierzęta w ogóle nie mają charakteru.Koty za to są zupełnie inne.

Koty to moim zdaniem najcudowniejsze zwierzęta!

Takie tajemnicze... W ogóle mam około roku wspaniałego kota norweskiego leśnego. Jest naprawde kochany, a właściwie kochanA. Wita się i cieszy kiedy któryś z domowników przychodzi, przytula się, wchodzi na kolana, jest naprawdę świetna. I nie ma w niej krzty złośliwości.

No i jest piękna =)

A jeśli chodzi o porównanie kota i psa. To że kot nie wykonuje poleceń typu ,,siad'' nie znaczy że jest głupszy tylko mądrzejszy, bo ma swoją wolę.

Ale do psów też nic nie mam :)

bardzo lubię koty. zawsze miałam ich całe mnóstwo (aktualnie 4). najprzyjemniejsze jest dla mnie to, że kiedy kot przyjdzie żeby go pogłaskać, okaże swoje kocie uczucia, to wiadomo, że robi to szczerze, a nie z polecenia

ja od ponad roku mam kotkę i jest cudowna. oczywiście czasem zdarza sie jej nabroić czy niechcący przy zabawie mnie drapnąć, jednak nie zgadzam sie z ludźmi, którzy komentują:

"koty są głupie i fałszywe"

"kot? i masz go w mieszkaniu? żeby sie męczył?! a zresztą nie lubię kotów"

nie zna, a ocenia...

Wiadomo koto to kot-bedzie chodzil wlasnym sciezkami, raczej nie zaprzyjazni sie z czlowiekim jak pies. Tez mialem kota (kotke) i fakt ze czekala na mnie przy drzwiach jak wracalem ze szkoly. Mala spryciara robila to tylko po to zeby wydostac sie na zewnatrz i pobiegac po osiedlu, ale ja wole twierdzic ze to z milosci :D I nie chcecie wiedziec jak skonczyla:/

ja mam kota od 3 lat :) jest najwspanialszy. Tosiek. Miałam swego czasu dwa, ale Bobek skończył tak jak duża część kotów.. Jakiś bardzo uprzejmy Pan kierowca, zahamował kiedy trzeba było :/ Smutno było... A Tosiek? Śpi cały czas albo je :P Ale i tak go kocham!

Lubię koty.

Jestem nawet szcześliwą posiadaczką 6 miesięcznego dachowca.

Rudzielca, którego przygarnełam z podwórka. Biedactwo nie wytrzymało by na mrozie i zamarzło. Był ledwo żywy jak go niosłam do domu. Dałam ogłoszenia wszędzie gdzie tylko było można. Nic. Zero odzewu. Za to każdy chciał go przygarnąć. Z rodziacami zdecydowaliśmy, że zostanie u nas. No i jest!

Mały rozrabiaka z niego.

Uważam, że koty również mogą być przyjaciółmi. Cenię je za to, że są niezależne, mają własny świat, własne sprawy, chodzą własnymi drogami, pomrukują gdy jest im dobrze ;D oraz troszkę tajemnicze.

Nie lubię.

Jestem do nich uprzedzona, bo kot mojej koleżanki, gdy u niej spała, wymiotował mi tuż obok głowy. Zawsze.

A poza tym mam uczulenie na ich sierść i pieką mnie oczy i wszystko swędzi.

Ja bardzo lubię koty, ponieważ sa piękne, slodziutkie i co więcej o nich mówic sa śliczne. Oczywiscie tez bardzo lubie psy ale tu akurat mowicie o kotach.

Kocham koty, pomimo tego, że większość z nich mnie nie lubi. ;P To psy do mnie lgną.

Mimo wszystko bardzo chciałabym mieć kota, niestety nie mam warunków.

Nie potrafię powiedzieć, za co je lubię. Lubię i już. ;P

lubie koty>Mój kot kiedy go dałem wujowi wrócił po dwóch miesiącach i niestety pożył tylko pół roku.A trzeba podkreśli, że jest to 12km i rzeka przedziela te miasta.Więc prawdą jest, że kot przywiązuje się do miejsca a nie do ludzi.Ale i tak lubie je.

A nie pomyślałeś, że wrócił, ponieważ przywiązał się do CIEBIE? :roll: