• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

astoreth

Koty

Recommended Posts

Chciałabym, abyście w tym temacie pisali czy lubicie koty, czy nie oraz żebyście uzasadniali swoje opinie. Ja osobiście bardzo je lubię, gdyż są to zwierzęta bardzo czyste, zabawne (jak są małe) i milutkie. Uwielbiam, kiedy mój kotek siedzi na moich kolanach i mruczy. Poza tym jestem chyba jakoś szczególnie związana z kotami, bo przyciągam je jak magnes. Jeszcze nie spotkałam kota, z którym nie potrafiłabym "się dogadać". Nie potrafię tylko zrozumieć, jak takie kochane stworzonka potrafią zamieniać się w rządne krwi bestie zabijając myszki, czy ptaszki. Ale cóż, taka ich natura. Mówi się, że koty są strasznie dwulicowe i nie przywiązują się do ludzi. Obserwując mojego kota widzę, że jest inaczej. Doskonale go znam i wiem, że nigdy nie zrobiłby mi krzywdy (prędzej pies, którego mimo wszystko też bardzo kocham). Co więcej zawsze czeka na mnie na oknie, kiedy wrócę ze szkoły. Kiedy wyjechałam szukał mnie biegając po domu głośno miałcząc.

Nie możesz biedna uwierzyć że koty są mięsożerne?! Szkoda. Dziwne że nie żal ci "króliczków" z których robią niektóre whiskasy...Ale wracając do tego co napisałaś. Mam 2 koty(kota i kotkę), uważam że są super i bardzo je lubię. A skoro interesujesz się kotami, to wiesz może czy są jakieś leki na stres i chorobę lokomocyjną dla nich bo kotka panicznie boi się podróżować.

Obserwując mojego kota widzę, że jest inaczej. Doskonale go znam i wiem, że nigdy nie zrobiłby mi krzywdy (prędzej pies, którego mimo wszystko też bardzo kocham). Co więcej zawsze czeka na mnie na oknie, kiedy wrócę ze szkoły. Kiedy wyjechałam szukał mnie biegając po domu głośno miałcząc.

Przestań mu dawać żarcie to zobaczysz jak bardzo jest przywiązany i jak bardzo Cię kocha ( spierdzieli przy pierwszej lepszej okazji znalezienia nowego źródła pożywienia ).

Nie potrafię tylko zrozumieć, jak takie kochane stworzonka potrafią zamieniać się w rządne krwi bestie zabijając myszki, czy ptaszki.

:lol2: :crazy:

koty są fajne, podobne do ludzi. miałem kiedyś kota, ale zwiał mi :/

za bardzo lubił wolność...

Jeszcze nie spotkałam kota, z którym nie potrafiłabym "się dogadać".

Bo nie spotkałaś mojego kocura :devil:

Ja kocham koty. Są pełne tajemnic, niezależne. Nie wiadomo, kiedy strzeli im coś głupiego do główki :). Mój kotek wychowuje się wśród 3 kobiet: mnie, mojej matki i psa. Dzieli miłość po równo :). Mnie liże (taaa,nie mówmy,gdzie wcześniej miał język xD), do matki rano przychodzi się głaskać itd (normalnie marne szanse na to), a psa zaczepia, drapie, ale i czasem traktuje jak swoją matkę.

Nie cierpi mężczyzn. Jak przyjeżdża tata lub inny osobnik płci męskiej (zaznaczę, że mój Pazurek jest kocurem) to zawsze kot go zaczepia, atakuje, drapie, gryzie itd. Co dziwne, bo tatusiek mi go przywiózł :).Zero wdzięczności.

I wcale nie jest krwiożerczą bestią, która zabija wszystko co żywe i małe. Boi się myszy xD.Bo jest wychowany na lenia, któremu prawie wszystko wolno. Rozpieszczony krótko mówiąc.

Ah, mogłabym tak na jego temat się rozpisyyywać, ale komu będzie się chciało to czytać ^^

Nie potrafię tylko zrozumieć, jak takie kochane stworzonka potrafią zamieniać się w rządne krwi bestie zabijając myszki, czy ptaszki.

XD

@topic

Większość moich bliskich osób nie lubi kotów. Wolę psy, chociaż niektórzy ludzie mówią, że "psy nie mają charakteru". G*wno prawda! :)

Jednak temat jest o kotach, podchodzę do nich neutralnie (może dla tego gdy spojrzę na ręce koleżanek, które wyglądają jakby się pocieły, wiem jednak że tak nie jest ;P).

Koty - najchętniej pozabijałbym wszystkie, miałem 2, na tyle mi wystarczy żeby nigdy więcej nie mieć.

Obserwując mojego kota widzę, że jest inaczej. Doskonale go znam i wiem, że nigdy nie zrobiłby mi krzywdy (prędzej pies, którego mimo wszystko też bardzo kocham). Co więcej zawsze czeka na mnie na oknie, kiedy wrócę ze szkoły. Kiedy wyjechałam szukał mnie biegając po domu głośno miałcząc.

Przestań mu dawać żarcie to zobaczysz jak bardzo jest przywiązany i jak bardzo Cię kocha ( spierdzieli przy pierwszej lepszej okazji znalezienia nowego źródła pożywienia ).

A to akurat prawda.

Nienawidzę kotów wolałbym miec psa.

Wlaściwie nie wiem czemu ich nie lubie są paskudne.Kiedys chłopak przynisł mi kotka to miałam go tylko z 5 dni.haha pasudy

Koty, mówiąc krótko, uwielbiam.

Kocham te małe pasożyty i te większe, bardziej tajemnicze zwierzęta.

A z tą fałszywością to już trochę przereklamowane.

A kto może zapewnić, że wszystkie Psy, to wieczni przyjaciele? Hę?

Poza tym, Koty mają w sobie zwinność i grację, która mnie osobiście urzeka.

Uwielbiam je obserwować.

Ktoś kiedyś powiedział, że "Koty robią to, co chcą, a nie to, co się im każe".

Do mnie to przemawia i również za to je podziwiam.

Nie uzależniają się od człowieka, gdy nie dostają jedzenia - szukają innego źródła. To dość zrozumiałe.

Przypuszczam, że większość Psów zostałaby u tego wyrodnego właściciela i zdechła z głodu. Cóż.

Wbrew pozorom, słynna 'kocia słodycz' nie jest podstawą mojej fascynacji Kotami, choć potrafi rozczulić.

Koty kocham i zdania nie zmienię.

Koty nie są znowu takie złe i łatwo sie przywiązują. Sam miałem ich z 6 nie licząc małych kotków i każdy był na swój sposób oryginalny i wyjątkowy.

Koty nie są znowu takie złe i łatwo sie przywiązują. Sam miałem ich z 6 nie licząc małych kotków i każdy był na swój sposób oryginalny i wyjątkowy.

No podstawowa różnica między kotami a psami. Kot przywiązuje się do żarcia, pies do stada ( człowieka ) :P

Niecierpie kotów.

Moja mama jak była w ciązy z moim bratem ( O.o jak to zabrzmiało, w każdym razie, wiadomo ocb ), to mieszkała w kamienicy na parterze gdzie było mnóstwo kotów bezdomnych = zarazków, zaraziła się czymś i mogła nie donosić ciązy, wiec mam uprzedzenie do kotów.

Poza tym, jak juz poprzednicy pisali, nie przywioązują się do ludzi, koty nie patrzą wiernymi oczami. Małe są śliczne jedynie, ale ogólnie nie lubię. A czarne mnie przeerazaja ( zwłaszcvza jak jest ciemno i coś oświetli te ich oczy ).

to mieszkała w kamienicy na parterze gdzie było mnóstwo kotów bezdomnych = zarazków

Hmm - to chyba wina administracji kamienicy, nie kotów?

nie przywioązują się do ludzi, koty nie patrzą wiernymi oczami.

I to właśnie powinno się podziwiać w zwierzętach prowadzących samotniczy tryb życia - niezależność. Bo co jest takiego fascynującego w piesku, który nic nie zrobi bez polecenia, ślepo zapatrzonym we właściciela?

• + 1

I to właśnie powinno się podziwiać w zwierzętach prowadzących samotniczy tryb życia - niezależność. Bo co jest takiego fascynującego w piesku, który nic nie zrobi bez polecenia, ślepo zapatrzonym we właściciela?

Brawo!

A już myślałam, że nikt do tego nie dojdzie. :wink:

To nie do końca tak, że Koty nie patrzą "wiernymi oczami".

Czasem po prostu trafia się na bardziej złośliwe odmiany tego gatunku.

BOZE! Jak ja kocham koty. Sama miałam kiedys jednego ale już nie mam :cry: szkoda... Dużo moich koleżanek nie lubi kotów ale ja jestem wyjątkiem :)

Koty nie są niewyżyte, nie rzucają się na ludzi i ich nie gwałcą XD i to w nich jest właśnie takie piękne... XD po drugie, kot nie skoczy ci do łydki kiedy zaczniesz biec (a jeśli tak zrobią to przynajmniej bezboleśnie), po trzecie - koty nie śmierdzą psami.

A poza tym to słodkie, uszate, puchate i kochane zwierzątka.

...Chociaż śmierdzi im z pyska xp

Osobiście lubię koty podoba mi się ich zachowanie:) są zabawne. Ale w domu bym nie chciał mieć kota :)

hahaha ja i tak wiem ze chciał byś takiego kociaka w domu:P 8)

ja bardzo kocham koty... i uwielbiam jak się do mnie mówi kotku :) najbardziej podoba mi się w nich że potrafia być milutki i słodkie a gdy trzeba potrafia walczyć o swoje i są drapieżne... koty są nie samowite :razz:

ja lubie kotki zabawne są, ale nie na dłuższą metę, nie chciałbym mieć kota w domu. Wiadomo ze chodzą one własnymi ścieżkami i nie da się z kotem nawiązać takiej więzi jak z psem :wink:

Wiadomo ze chodzą one własnymi ścieżkami
o i to tez jest cudowne nie przejmuja się niczym zajmują się soba mają swoje sprawy :) są osobliwe i dlatego w następnym wcielenieu chcę być kotem

:wink: