ooomarysiaooo

Całowanie na imprezie...

Recommended Posts

Jeśli byłby naprawde fajny a może i nawet przystojny to czemu nie :P Chociaż patrząc na to z boku to niezbyt ciekawie później się ocenia takie osoby... sama mam podobną sytuacje ze znajomą, ale to może wynika tylko z naszej zazdrości :P

jeśli bym coś do niego poczuła to ta, ale takie akcje zaczynają się zazwyczaj pod wpływem %%

wiec wątpie, żebym wtedy doznala jakiegoś wiekszego uczucia, więc ogólnie to NIE :)

Raczej dziwne, żeby po dopiero co poznaniu się przechodzić do całowania :roll:

Jak napisała Tawerna całowanie jest oznaką jakiś uczuć darzonych przez te osoby do siebie. Całus w policzek na przywitanie i pożegnanie to chyba wystarczy jak na pierwsze spotkanie.

Raczej dziwne, żeby po dopiero co poznaniu się przechodzić do całowania :roll:

Jak napisała Tawerna całowanie jest oznaką jakiś uczuć darzonych przez te osoby do siebie. Całus w policzek na przywitanie i pożegnanie to chyba wystarczy jak na pierwsze spotkanie.

jak dla mnie pierwsze spotkanie a impreza to cos innego.. spotkanie sie planuje, a impreza to czysty żywiol ;D

A ja znam związek z 25 letnim stażem, który tak właśnie zacżął :D

mianowicie poznali się na potańcówce wtedy też się całowali a po zabawie ( w remizie strażackiej :D:D ) nad ranem współżyli ze sobą :lol:

A dopiero poźniej sie poznali i pokochali :)

także wszystko zależy od osób i okoliczności i losu :)

A ja znam związek z 25 letnim stażem, który tak właśnie zacżął :D

mianowicie poznali się na potańcówce wtedy też się całowali a po zabawie ( w remizie strażackiej :D:D ) nad ranem współżyli ze sobą :lol:

A dopiero poźniej sie poznali i pokochali :)

także wszystko zależy od osób i okoliczności i losu :)

jedni normalni ;D

To przede wszystkim zależy od tego czy chcesz czy nie? No i zastanów się też co pomyślą o tym twoi znajomi i jaki to będzie miało na nich wpływ. Bo jeśli potem mają cię przez 2 lata wyzywać od ździr i szmat to raczej lepiej obejść się bez całowania ;) A ewentualnie możesz go zaskoczyć i go pocałować pod koniec imprezy :) I uwierz mi że zrobi to na nim dużo większe wrażenie + zachęta do dalszych spotkań :P

Takich akcji sie potem bardzo żaluje ... żadko się spotyka drugi raz ta osobe, z którą sie to zrobilo... za duzo alkoholu i wszystko przez to. po tem cię na ulicach od ku** wyzywają ( mówie tu o dziewczynach , bo chłopcy w tej kwesti ,żadko mają przerabane w społeczeństwie)

Takich akcji sie potem bardzo żaluje ...

Niekoniecznie.

żadko

RZadko ;)

Nie mam absolutnie nic przeciwko. Jeżeli ktoś nie robi tego `nałogowo`, tylko zdarzy mu się raz czy dwa (wraz z przypływem emocji) -nie spotka się na pewno z obraźliwymi wyzwiskami.

Jeffany dzięki za poprawke :) ja miałm już taką akcje i raczej nie chce do tego wracać to były trudne chwile.... gdy starałam się o tym nie myśleć lecz to ciągle wracało. Troche ludzi po mnie jechało to nie było miłe ... dlatego teraz pije tylko wtedy gdy ktoś nade mną czuwa

Dziewczyno masz dopiero lat 15. Ludzie zawsze gadali, gadają i gadać będą -nie bierz sobie ich słów do serca.

Ogólnie jestem na nie, ponieważ za dużo napatrzyłam się na jedną znajomą, która robiła to dosyć często ( może nadal robi, nie wiem nie obchodzi mnie to już.)

Myślę, że umiar jest potrzebny we wszystkim, aczkolwiek nie wykluczam, że kiedyś coś mi strzeli do głowy by całować się z jakimś nieznajomym chłopakiem, przypadkowo poznanym na imprezie czy popijawie. Nigdy nie mów nigdy.

To przede wszystkim zależy od tego czy chcesz czy nie? No i zastanów się też co pomyślą o tym twoi znajomi i jaki to będzie miało na nich wpływ. Bo jeśli potem mają cię przez 2 lata wyzywać od ździr i szmat to raczej lepiej obejść się bez całowania ;) A ewentualnie możesz go zaskoczyć i go pocałować pod koniec imprezy :) I uwierz mi że zrobi to na nim dużo większe wrażenie + zachęta do dalszych spotkań :P

ja podziekuje za znajomych, ktorzy by mnie wyzywali od zdzir i szmat. juz by chyba nie byli wtedy moimi znajomymi ;]

Imprezy to już u mnie normalka, że kogoś ogarniam :) dobrze mi z tym. lubię facetów, a już całować się z nimi to kocham. Przynajmniej mam porównanie. I nigdy niczego nie zaluje :) co w tym złego? to tylko pocałunek. nic nieznaczący, czym się przejmować :)

na imprezach jest wskazane sie całować :D bo to dla przyjemność i zabawy bo czeba sie bawić bo życie jest tylko jedno i czeba korzystać :D:D:D ;)

mi tam takie całowanie kojarzy się ze szczeniactwem, sam tego unikam ze swoją.

Jak by miał/a pokazać coś gospodarzowi zaśliniając jego fotel/lozko/cokolwiek

Impreza jest od spotkania się z ludźmi pogadania a nie impreza potrwa 2 godziny, wszyscy się schleją i kazda para idzie do swojej sypialni (rownież kuchnie, łązienki korytarze) i się wzajemnie liże. Ja staram się dyskryminować takie pary (szczególnie nie na trzeźwo ;])

Dopiero można sobie zrobić afterparty.... ;>

Puchaty :D każdy sie bawi na swój sposób może tak lubią , jak Dziewczyna ma chcice i chłopakowi też sie chce to co maja tego nie robić ??? oni tak sie właśnie bawią i ich popieram :D ale z 1 masz racje ze po 2 godz wszyscy już są schlani to masz rację popieram bo nie lubię siedzieć na imprezie co są wszyscy najeban.... i śpią i niema kto sie bawić i niema z kim pogadać. ;)

jak ma chcice to niech spada do swojego domu ;) a jak rodzice w domu to do hotelu

nie lubie pieprzenia na imprezach i tyle :)

Impreza to impreza... każdy odwala różne rzeczy, w zasadzie wszystko jest dozwolone. Oczywiście w moich granicach przyzwoitości rzeczy powinny kończyć się na pocałunkach w takich sytuacjach.

A przepraszam... to że się z kimś całuję na imprezie oznacza że jestem szmatą, dziwką itd?

Dobra, nie zdażyło mi się jeszcze z kimś przypadkowym na imprezie, ale nie wykluczam takiej możliwości.

Zawsze wydawało mi się że mianem dziwki określa się kobietą uprawiającą seks za pieniądze :roll:

Ale cóż. Nasze społeczeństwo jest dziwne.

nie lubie pieprzenia na imprezach i tyle :)

Puchaty, mowa jest o całowaniu.

No chyba, że wg Ciebie całowanie zawsze kończy się pieprzeniem :wink: