c0k3

Uzależnienia

Recommended Posts

Jesteście od jakiejś potrawy lub napoju uzależnieni ?? Nie chodzi o narkotyki tylko o normalne zdrowie jedzenie lub mniej zdrowe :D

Ja tam jestem uzależniony od Coca Coli codziennie pije 0,5 L bo nie moge wytrzymać ...

O taak mandarynki... mniam... ;D

niedawno zjadłam kilka... :P

ja jestem jeszcze uzależniona od płatków z mlekiem... ^^

i od sałatki coleslawa ;p

Grzanki z serem. Gdyby ktoś mi je odebrał-chyba bym zamordowała

Mleko- jestem teoretycznie uczulona ale pluje na to bo nie moge bez mleka żyć.

Pepsi... nie moge życ bez tego. Jak nie mam w domu, to zaraz lece do sklepu. I jak ktoś powie ze od tego nie można sie uzależnic to wysmieje... na prawde można... nie moge bez tego życ jak bez fajek ...

Uzależniony jestem od płatków nestle kangus. (śniadanie i kolacja) ; P

A ostatnio też od jogurtów pitnych danone (dziennie 2-3) ; P

Nie mówię już o ketchupie, majonezie, musztardzie i sosie tatarskim. ; P

Ogólnie słodycze co tu dużo mówic.

No i mandarynki, naprawde potrafię pochłaniac kilogramami. :)

Aha dodam jeszcze, że uwielbiam czekoladę na gorąca o smaku mlecznej czekolady. Mniam.

Czekolada gorzka, ale tak na maksa, ostatnio odkrylem czekolade z 70% kakao...czuje jak magnes mnie ogarnia a endorfiny skacza z radosci....i rum...rum z cola, nigdy za malo.....wieczorem, przed tv, z wyciagnietymi nogami na kanapie...to mi wystarczy :faja:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• Shady-Lane90
  • Recent Status Updates

• Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tu jakaś cywilizacja? 
      · 8 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 3 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 14 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
  • Popular Now

• Shady-Lane90
      Plany na dziś.
      Książka. A potem muzyka, bo tylko przy niej udaje się czasem zasnąć. 
    • Anarchist
      nie moge sie doczekac...
      Nowego etapu w swoim życiu 
    • Shady-Lane90
      Mobbing oraz przeciwdziałanie
      Mobbing w pracy to niestety w wielu miejscach norma. Zdarzyło mi się być ofiarą mobbingu, jednak współpracownicy szybko się przekonali, że ta "nowa, młoda" ma język w gębie i potrafi się odgryźć. Uważam, że jeśli nie jesteśmy w stanie poradzić sobie samemu z takimi zagraniami ze strony "kolegów' z pracy czy też szefostwa, to powinniśmy zwrócić się o pomoc. Oczywiście - podstawą do tego, by ktoś nam uwierzył jest zgromadzenie odpowiednich dowodów. Nagrania dyktafonem są również dopuszczane j
    • Shady-Lane90
      nie moge sie doczekac...
      Kilku spotkań, jakie czekają mnie w tym tygodniu ♥
    • Shady-Lane90
      Jak się czujesz?
      Cudownie, jesiennie. Deszcz, liście lecące z drzew. Naprawdę zaczęłam lubić tę porę roku.