• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 8 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Trzymam magiczne kciuki! Serduchem jestem z Tobą Fifi! Pamiętaj, że jak coś, to ściągamy odszkodowanie! ;D 
      · 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

"Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja. Za moją kasę."
      · 4 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Chińska klątwa brzmi: "Obyś żył w ciekawych czasach.".
      I my faktycznie żyjemy w ciekawych czasach.
      · 3 replies
    • Celt
      Najsmiesniejsze momenty z filmow nie bedacych komediami.
      Parę momentów z Profionem (czyli Jeremym Ironsem) w "Lochach i smokach" - choć ten film jest bardzo zły, to miał ileś momentów, dzięki którym ten film jest tak zły, że aż śmieszny. Ileś tekstów Draxa w "Strażnikach Galaktyki" i reakcji pozostałych Strażników na te kwestie. "Doktor Strange" - odpowiedź Morda na pytanie Strange'a, czy słowo zapisane na kartce, którą dostał od Morda, to jego mantra. "Avengers: Endgame" - rozmowa Avengersów o filmach s-f, "Smoebody peep my pants" i da
    • Celt
      Lubicie reklamy??
      Większość spotów reklamowych jest irytująca i żałosna. A najgorsze są reklamy środków farmaceutycznych zawierające obowiązkową formułkę "Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu", którą każdy słyszał tysiące razy i od dawna zna to na pamięć. Durne są też reklamy piwa, past do zębów i płynów do naczyń. Choć przyznaję, że parę reklam produktów z Bi
    • Celt
      Tvn a TVP
      Telewizyjne programy rozrywkowe to w 99% i tak dno, niezależnie o której stacji mowa - czy o Polsacie, czy o TVN, czy o TVP. Najgorsze są seriale paradokumentalne i zbliżone do nich poziomem, a jest ich cholernie dużo. W takich programach nie ma nic ciekawego, nie jest to rozrywka na poziomie, skierowana do wymagających widzów. A jeśli chodzi o emitowane filmy, to w TVN dość często puszczają jakieś fajne filmy, a w TVP to puszczają je praktycznie tylko w TVP Kultura i czasami, rzadko, w TVP
    • Celt
      Filmy muzyczne
      Deszczowa piosenka, West Side Story, Dźwięki muzyki, Chicago, La La Land - to o wiele lepsze musicale niż wymienione w poście otwierającym ten temat. W sumie fajne jest też Footloose.
    • Celt
      Karol człowiek który został papieżem
      Nie jest to zły film, ale na mnie osobiście nie zrobił wrażenia.