Jump to content

Problem z Marihuaną

cień _aniołka :**

Recommended Posts

Posted

więc tak ... uważałam że marihuana to nie narkotyk moi kumple często pala trawkę na imprach i w ogóle ... ale ostatnio mój przyjaciel przesadza ... codziennie jara bile 2 ,3,4 ... Mówi że to nic strasznego ,że on palić musi, bo musi być klimat. Boje się że sięgnie po coś mocniejszego... jak mu mogę pomóc ?

Posted

Trudno jest pomóc takiej osobie najważniejsze żeby on sam zrozumiał że przesadza.

Posted

Wypal mu cala maryske to nie bedzie mial co palic;)

Posted

Sam musi zrozumieć, że robi źle.

Posted
Trudno jest pomóc takiej osobie najważniejsze żeby on sam zrozumiał że przesadza.

Taka prawda... Możesz mu uświadomić że bez trawki też jest fajny

Posted

Marihuana jest ucieczką od czegoś. Aby mu pomóc, musisz znaleźć to, od czego ucieka i w ten sposób mu pomóc.

Posted
Marihuana jest ucieczką od czegoś.

Wnikliwa analiza psychologiczna;]

jak mu mogę pomóc ?

Nie możesz. Niech chłopak sobie pali co chce, a nie pomyślałaś o tym, że on może nie chcieć twojej ingerencji i pomocy?

Posted
że on może nie chcieć twojej ingerencji i pomocy?
moze masz i racje ale on nie mam problemów ze sobą czy coś po prostu pali ,bo nie ma co robic i przez ta nude moze sobie zaszkodzić
Posted

hmm z tego co piszesz to on juz sie od tego uzależnił..;/ ciezko bedzie to rzucić..znam duzo takich ludzi i oni juz nie sa w stanie odstawić marichuany.. nie wiem gdyby mial jakaś mobilizacje nie wiem ma dziewczyne?0 niech mu jasno postawi warunki.. bo inzceaj to czarno to widze..a marichuana straszanie ora banie..;/

Posted

To mu znajdź zajęcie albo nie ingeruj w jego życie . Jego życie jego sprawa .

Posted

Możesz mu powtarzać żeby nie przesadzał... ale to i tak raczej nie pomoże :|

Posted

Na odwyk go czy cus!!!!!!!!

Nie wiem, za trudne na mój umysl

Posted

Jak ma nie inegrowac w życie kumpla, teraz wydawac sie może jemu, że chce dla niego źle. Później doceni jej starania.

Posted

Jak ma nie inegrowac w życie kumpla, teraz wydawac sie może jemu, że chce dla niego źle. Później doceni jej starania.

Każdy jest kowalem swego losu . Fakt faktem my wiemy , że on źle robi i ona chce mu pomóc ale każdy ma prawo robić co mu się żywnie podoba i ten koleś może się zaćpać na śmierć jak mu się będzie tak podobało . A ta dziewczyna choćby z całego serca chciała mu pomóc to nic nie wskóra jeżeli taka będzie jego wola .

Posted

Każdy jest kowalem swego losu . Fakt faktem my wiemy , że on źle robi i ona chce mu pomóc ale każdy ma prawo robić co mu się żywnie podoba i ten koleś może się zaćpać na śmierć jak mu się będzie tak podobało . A ta dziewczyna choćby z całego serca chciała mu pomóc to nic nie wskóra jeżeli taka będzie jego wola .

Chciałam dodać coś jeszcze, ale chyba wszystko już zostało powiedziane.

Mieszanie się w czyjeś życie nie wyjdzie Ci na dobre. Jedyne co możesz zrobić to przeprowadzić z Nim dość krótką rozmowę, ale z tego co zauważyłam nawet w swoim środowisku większość palaczy stara się o tym nie mówić, więc nie zdziw się jeśli zacznie Cię zbywać.

Posted
uważałam że marihuana to nie narkotyk

to źle uważasz, marihuana to narkotyk i uzależnia!

Właściwie nie możesz mu pomóc póki on sam nie będzie tego chciał...

Posted
uważałam że marihuana to nie narkotyk

to źle uważasz, marihuana to narkotyk i uzależnia!

Właściwie nie możesz mu pomóc póki on sam nie będzie tego chciał...

Marihuana to nie narkotyk, to taka sama używka jak papierosy i alkohol.

Ja tam nic złego nie widze że koleś "tyle" pali, może poprostu ma okres w ktorym więcej pali, zazwyczaj to mija. A to czy będzie chciał spróbować czegoś mocniejszego to zależy tylko od niego. Niektórzy nie tykają nic więcej prucz ganji, inni lubią spróbować czegoś innego i ja tam nic złego w tym nie widze, dopuki koleś wie co robi i kontroluje się. No i nie wydaje mi się abyś mogła coś poradzić na to, gadanie się raczej na nic nie zda, bo tak czy inaczej jak będzie chciał to nadal bedzie palił, czy pójdzie po zatokach.

Guest Anonymous
Posted

Dlaczego ma sięgać po coś mocniejszego? Może wystarcza mu trawka :] Jedynie możesz liczyć, na to że wkońcu zabraknie kasy, narobi długów, wpakuje się w kłopoty i uświadomi sobie, że może normalnie funkcjonować bez tego :]

Btw, zioło jest fajne :] lunia na dzień.. super sprawa

Posted

to dlaczego jest nie legalna?

100 razy się zastanów zanim coś napiszesz dzieciaku

Posted

spoko takie mamy zdanie, a nielegalna jest dlatego, bo system jest chory i tego nie rozumie. w Holandii jest legaalna i jakoś to niokomu nie przeszkadza
Posted

Po pierwsze to nie dzieciaku

A jest nielegalna bo żyjemy w chorym państwie. Nie moja wina że politycy nie widzą tego że alkohol i papierosy bardziej szkodzą dla zdrowia niż mary jane ( której znane są właściwości lecznicze).

Zlegalizowanie marihuany wiązało by się również z ktytyką ze strony kościoła, a poco rząd ma stwarzać sobie problemy, dla nich jest najwygodziej jak jest zakazana.

No ale jeśli sam tego nie rozumiesz to żadne tłumaczenie nie pomoże.

Poczytaj może najpierw co nieco na jej temat (tylko czytaj uważnie)a dopiero potem się wypowiadaj.

Posted

Dopóki sam nie będzie chciał z tym skończyć, Ty na siłę mu nie pomożesz, możesz jedynie z nim pogadać, powiedzieć, że się o niego martwisz, itp - całą prawdę, to co na forum. Moze weźmie sobie to choć troche do serca, chociaz wątpie.

Może chociaż pogadaj z nim, żeby troche ograniczał, bo jak na jakis czas zapali, to nic sie nie stanie.

w Holandii jest legaalna i jakoś to niokomu nie przeszkadza

A szkoda. Bo powinien przeszkadzać widok zjaranych 10cio latków.

Ale to nie temat o legalizacji.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Gloria
      Zależy, co się rozumie pod pojęciem "wejścia w konflikt z prawem". Zdarzyło mi się płacić mandaty za przekroczenie prędkości, choć z mojego punktu widzenia były to mandaty "na siłę", gdyż policja była ustawiona w takim miejscu, aby prawdopodobieństwo otrzymania mandatu było wysokie (np. wjazd w teren zabudowany, potem od razu jest ograniczenie do 40 km / h, i przy jeździe + - 50 km / h otrzymuje się mandat). Inna sytuacja to przechodzenie na przejściu dla pieszych na czerwonym świetle (gdzie chociażby w Anglii jest to dozwolone) czy przechodzenie poza przejściem dla pieszych, gdzie w promieniu 300 metrów nie widać żadnego samochodu (ale jednak policja z daleka zauważyła!). Nie uważam, żebym naraził swoje lub innych bezpieczeństwo, ponieważ upewniłem się, że nic nie jedzie i szybko przeszedłem. Natomiast zgodnie z paremią łacińską trzeba respektować prawo: dura lex sed lex. Przypomniała mi się jeszcze inna sytuacja z dróg, a mianowicie ograniczenia nakazane przez znaki drogowe, które są niewspółmierne do tego, co znajduje się na drodze. W moim mieście od jakiegoś czasu na pewnym odcinku ustawione są znaki z ograniczeniem 30 km / h z powodu zajęcia 1 pasa ruchu (z 3 dostępnych), a na remontowanym pasie od kilku miesięcy nic się nie dzieje. Także z punktu widzenia prawa może taki znak jest wymagany, natomiast z logicznego punktu widzenia - nie ma uzasadnienia.
    • Kerosine
      Is it possible that existence is our exile and nothingness our home? Emil Cioran Dziwne, ale zawsze wydawałam się to przeczuwać.
    • types
      Myślałem, że będzie lepiej jak pójdziemy na terapię dla par. W końcu to nasz wspólny problem, może ja coś robię źle?
    • yiliyane
      Cytowanie posta jest na dole:   Jak dla mnie nie dziwne, bo pewne rzeczy mogą być krępujące. Jej zależy na Tobie i nie chce stawiać się w złym świetle, żebyś jej nie odrzucił, a u psychologa, żeby terapia miała sens, trzeba powiedzieć wszystko szczerze. Jeśli chce iść sama, niech idzie.
    • types
      @yiliyane Nie wiem jak tu się cytuje, więc ospiszę bez cytowania. Ona jest dziewicą z tego co mówiła.  Mylisz się, ja jej nie nakłaniam do seksu, gdyby mi powiedziała, ze chce czekać do ślubu to bym zrozumiał, i wytrzymał. Dla mnie sex nie jest najważniejszy. Problemem jest, że ciężko z nią poruszyć takie tematy jak sex. Co tu gadać o sexie, Ona boi się wogóle bliskości. Zależy jej na mnie na pewno, bo sama proponuje spotkania, ale jednak nie możemy, a raczej ona nie może przełamać jakiejś bariery, boi się dotyku, niby coś chce a ciągle się czegoś boi.  Ja chcę z nią iść do psychologa, seksuologa, ale jak sama mówi wstydzi się iść ze mną? Dziwne to.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane