Jump to content

moje zdanie

kukarachaa

Recommended Posts

Posted

byłam juz na wielu forach, ale na żadnym nie bylam traktowana tak jak tutaj... moje posty blokowane sa z niewiadomo jakiego powodu. "globalni moderatorzy" (nie wszyscy) czy jak im tam uważaja sie za wielka elite, a na nowo przybytych patrza z góry. także radzilabym zachować troche dystansu i wiecej tolerancji. zobaczymy czy tego tez zablokuja!

Posted

Powiedz mi po co mają być dwa takie same tematy które już były? O co ty masz pretensje? O to, że moderatorzy pilnują czy nie ma takich samych tematów? Bo nie rozumiem :crazy:

Posted

chodzi mi o to, że uwazaja sie za niewiadomo kogo. chyba mam prawo do wlasnego zdania nie?

Posted
chodzi mi o to, że uwazaja sie za niewiadomo kogo

Dlatego bo...? Przykłady, argumenty.

chyba mam prawo do wlasnego zdania nie?

A czy ja mówię, że nie? :roll:

Posted

dobrze zgadzam sie moze moje posty są podobne do tematów pojawiających sie wczesniej. ale to nie znaczy, że trzeba je od razu blokować. widze, że ktos je czyta i moze chetnie wypowiedzialby sie na poruszony przeze mnie temat, a nie moze bo moderator mi go zablokował. mysla ze jak maja etykietke "globalny moderator" to mogą robić co im sie podoba(chodzi mi tutaj o blokowanie postów. Nie tylko moich, bo mnóstwo jest zablokowane)

Posted

Twoje tematy są blokowane, bo takowe już są na tym forum.

Zostały podane linki to istniejących już tematów, więc się nie rzucaj bo nie ma o co.

Jeśli nie wierzysz- zobacz:

http://m-forum.pl/viewtopic.php?f=23&t=21480&hilit= - Link podała Kejti

http://m-forum.pl/viewtopic.php?f=23&t=21505&hilit=- Linki podali użytkownicy

Edit:

My dbamy o porządek. Jaki sens w 5 takich samych tematach?

Tamte zablokowane nie są, zawsze można się wypowiedzieć.

Posted
dobrze zgadzam sie moze moje posty są podobne do tematów pojawiających sie wczesniej. ale to nie znaczy, że trzeba je od razu blokować. widze, że ktos je czyta i moze chetnie wypowiedzialby sie na poruszony przeze mnie temat

Po uj, jak istnieje taki sam już dobrze rozwinięty itp.? Pomyśl, gdyby wszyscy mysleli tak jak ty jaki byłby tu bałagan. Napisałaś:

byłam juz na wielu forach,

Więc powinnaś wiedzieć, że istniej opcja szukaj i nie zakłada się takich samych tematów.

Robi się tylko bałagan na forum, a taki sam temat już istnieje więc po co dwa? :crazy:

Posted

blokowanych jest wiele innych tematów. ja sie nie rzucam tylko mowie co mi sie nie podoba i co mnie denerwuje. wlasnie dlatego jest taka rubryka zeby ludzi mogli wyrazac swoje opinie.

Posted
blokowanych jest wiele innych tematów.

Skoro jest dużo osób zakładających tematy, które już istnieją to logiczne, prawda?

wlasnie dlatego jest taka rubryka zeby ludzi mogli wyrazac swoje opinie.

Na temat czego? Takich samych tematów? Nie rozśmieszaj mnie, zakładasz temat, który już istnieje= blokada + kosz

Posted

kukarachaa w regulaminie jasno pisze : "Przed napisaniem tematu poszukaj czy taki już istnieje" i to wszystko wyjaśnia, po co masz pisać nowy temat jak możesz napisać w takim samym temacie i też ktoś Ci odpowie, więc najpierw czytanie ze zrozumieniem regulaminu, a potem pisz !

Posted

na temat tego co ich denerwuje... trzeba czytać uważnie to, co inni piszą. poza tym nie jestem jedyna i na pewno nie ostatnia, która narzeka na działalność moderatorów. jak ktoś juz napisał ich decyzje odnośnie blokowania postów zależa nie tylko od tego, że taki temat sie pojawił(lub podobny), ale od humorków... i zgadzam sie tez z innym uzytkownikiem, że każdy post wnosi coś nowego

Posted
decyzje odnośnie blokowania postów zależa nie tylko od tego, że taki temat sie pojawił(lub podobny), ale od humorków...

Nie rób z nas potworó wyżywających się na forum.

Jeśli było- jest link.

Pokaż mi swój temat, który został zablokowany bezpodstawnie [bez podania linka]

Poztym jak już pisałam, linki są po to, żeby napisać swoje zdnie w istniejącym już temacie.

każdy post wnosi coś nowego

Post. A nie temat.

Posted
jak ktoś juz napisał ich decyzje odnośnie blokowania postów zależa nie tylko od tego, że taki temat sie pojawił(lub podobny), ale od humorków...

Tak, gdy moderator widzi taki sam temat i ma dobry dzień to go nie zablokuje, a gdy ma zły zablokuje o lol XD :lol:

i zgadzam sie tez z innym uzytkownikiem, że każdy post wnosi coś nowego

Więc po co zakładasz takie same tematy??

OsKaReK napisał, że w regulaminie jasno jest wszystko napisane. Masz nawet podany fragment :roll:

Posted

wczesniej napisalam, że nie wszyscy moderatorzy. ludzie czytajcie, to co jest napisane. i nie przeksztalcajcie. napisalam tez, że zgadzam sie z tym, że moje tematy sie powtorzyly. ale nie chodzi tu tylko o moje tematy. inne tez sa blokowane z nie wiadomo jakich przyczyn. skoro moderatorzy tak bardzo pilnuja co sie dzieje na forum, to niech pilnuja rownież kultury slowa. to tez jest jeden z punktow regulaminu.

Posted
z nie wiadomo jakich przyczyn

Gdy temat jest zamykany moderatorzy zawsze podają przyczynę :roll:

Posted
inne tez sa blokowane z nie wiadomo jakich przyczyn.

Jak boli Cię co się dzieje z n innymi tematami to podaj konkretne przykłady. Myślę, że jest jakiś powód dla którego zostały bloknięte. Ale ja w myślach nie czytam o jakie tematy chodzi, więc o konkrety proszę.

Posted

Dobra zamknijcie już ten temat, bo robi się duży OT, a do tego widze, że kukuracha przeczytała teraz regulamin i próbuje zmienić temat :| A co do blokowania bez przyczynny to z czymś takim jescze się nie spotkałem, zawsze moderator/admin pisze przyczyne zamknięcia.

Posted

jezeli jest taka sytuacja, ze z danego tematu nie dowiaduje sie czegos o co mi chodzilo i probuje dac podobny, bo moze tym razem ktos da mi konkretna odpowiedź? i tak nie moze tego zrobic, bo zostal zablokowany!!

akurat regulamin przeczytalam z momentem wstapienia do tego forum:D a to na pewno nie mialo miejsca dzisiaj, teraz

Więc zapewne wiesz, że nie piszemy posta pod postem :)-mystery

A Ty mystery zapewne wiesz, ze takie posty sie edytuje :D //Bish

Posted

Robi sie offtop.

Posted

Kochanie spokojnie. Krytykować jest bardzo łatwo. Trudniej jest natomiast wykonywać jakąś pracę tak by wszyscy byli zadowoleni.

Po pierwsze- narzekasz, że tematy są blokowane. A inni twierdzą, że jest odwrotnie- pozwalamy na zbyt wiele. Już nie mówię, że istnieje coś takiego jak raport, czyli 'głos użytkowników'- często to nie my a oni domagają się by zrobić porządek z jakimś tematem- być może i w Twoim przypadku tak było( nie wiem, nie sprawdziłam tego). Tak czy inaczej wszyscy to forum współtworzymy- i musimy trzymać się pewnych reguł.

Po drugie- co w sumie wynika z punktu pierwszego-gdybyś była tu dłużej na pewno zaczęłabyś się wyczulać na fakt, że niektórzy użytkownicy nie potrafią się grzecznie bawić- to naprawdę denerwuje kiedy społeczność, którą tworzysz zamienia się w śmietnik tylko i wyłącznie dlatego że ktoś chce zamanifestować "swoje zdanie".

Po trzecie- nie zamykamy jak nam się podoba- jest regulamin, jest FAQ dla moderatorów, jest w końcu doświadczenie- znamy to forum trochę dłużej, lepiej, sprawniej się po nim poruszamy, byliśmy świadkami powstawania tysięcy tematów.

Że każdy post wnosi coś nowego niekoniecznie się zgadzam- to zależy od piszącego. Zobaczysz, że wielokrotnie użytkownicy cytują wypowiedź powyżej i dopisują tylko "też tak myślę". Ale to tylko mała dygresja. Tak, proszę bardzo- wnieś coś nowego. Ale zrób to w odpowiednim miejscu, formie.

Między innymi ten temat mogłabym zamknąć- nie za treść a za złą nazwę tematu. Nie robię tego przez czystą grzeczność- natomiast Ciebie proszę żebyś jednak wymyśliła bardzie trafny i oddający konkretnie treść.

To nie jest tak, że moderatorzy się wywyższają. Jesteśmy ludźmi, użytkownikami, którzy dodatkowo mają jakieś zadanie- nie do końca wdzięczne. Nie mamy z tego nic prócz satysfakcji i ewentualnego dobrego słowa ( choć raczej rzadko). Uwierz, że nasza cierpliwość jest codziennie próbowana nie przez np jedną osobę taką jak Ty a powiedzmy 50.

Najczęściej cierpliwie tłumaczymy czemu zamykamy temat, podajemy linki do odpowiednich odnośników. Jeśli nawet tego zabraknie to nie ze złej woli-czasem to kwestia zadania sobie w duchu pytania "ile można", czasem temat jest tak ewidentnie niezgodny z regulaminem, że to w interesie piszącego jest wyjaśnienie tej sprawy, a czasem znowu najzwyczajniej w świecie nie mamy czasu żeby szukać linka- choć ktoś raportem pogania nas żeby natychmiast zamknąć temat. Bywa. I tak wydaje mi się że zdarza się to niezwykle rzadko.

Piszesz:

byłam juz na wielu forach, ale na żadnym nie bylam traktowana tak jak tutaj...

Ale nie wiem czy to akurat dobrze świadczy o tamtych miejscach. Oczywiście nie mnie oceniać ale.. zresztą umiejętność utrzymania porządku jak sama sie przekonasz jest całkiem cenna. I tak u nas nie jest to jakieś fanatyczne- też mam swoje doświadczenia.

W każdym razie- teraz jesteś tu. I teraz naszych reguł musisz się trzymać. Zgodziłaś się przecież na to w trakcie rejestracji, prawda?

Z czasem, kiedy to forum zacznie coś dla Ciebie znaczyć, zrozumiesz.

Cos jeszcze miałam dopisać ale chyba jednak czas skończyć.

Się rozpisałam ;) Wybaczcie

Posted

a faq czytano?

nie sądze.

A ci z kolorkami pod nickiem to oczywiscie, ze to elita :)

Posted

ludzie wchodza na forum, nie czytaja regulaminu, robia chaos, offtopy i pisza glupoty, a potem maja pretensje, ze nie sa traktowani jak stali uzytkownicy. no bez przesady... miej szacunek do innych, a oni beda mieli dla ciebie, a nie robisz wielki szum, chociaz nic nie wiesz.

Zielony_Arczi
Posted
byłam juz na wielu forach, ale na żadnym nie bylam traktowana tak jak tutaj... moje posty blokowane sa z niewiadomo jakiego powodu. "globalni moderatorzy" (nie wszyscy) czy jak im tam uważaja sie za wielka elite, a na nowo przybytych patrza z góry. także radzilabym zachować troche dystansu i wiecej tolerancji. zobaczymy czy tego tez zablokuja!

Dołączył: 28 Lis 2007, 21:20 Śmiech na sali. Co chcesz udowodnić tym debilnym tematem?

Jesteś ledwo kilka dni a zachowujesz się jakbyś nie wiem ile tu byś była. Jak jesteś taka niezła to weź załóż swoje forum (ja na nie nie wejdę na pewno).

Posted

Nie no.., dobra. chyba czas juz zamknąc ten temat bop to do niczego nie prowadzi. ( Jeśli jakiś kolorowy się nie zgadza to odblokujcie ale ja sensu nie widze).Koleżanka została zauważona, my podalismy argumenty- chyba wystarczy.

(ha- tylko ze zaraz będzie że zły mod się mści :D)

Posted

zapoznaj się z regulaminem= dowiesz się czemu twoje magiczne tematy są blokowane....

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Love20
      Witam Serdecznie, Otóż można powiedzieć, że obudziłam się co do nauki do matury. Wcześniej miałam problemy szkolne które były spowodowane moją psychiką. Do dziś nie jest łatwo. Szukam swojej ścieżki zawodowej w której będę się spełniać. Aktualnie uczęszczam do zaocznego liceum ogólnokształcącego gdzie nauki jest niewiele. Przez co mam ogromne problemy z przygotowaniem się do matury. Miałam plan zdawać maturę w maju 2023 ale się boję że nie zadam bo moja wiedza jest niska.  Nie wiem co robić w tej sytuacji...
    • Nieprzenikniona
      A ja stanowczo polecam na pierwszy raz z sanah Szampan oraz etc (na disco) Duszki (uwielbiam):  
    • Pizzaro
      To był piękny tydzień pełen rodzinnych imprez, grillowania, niespodziewanych kajaków. A potem powrót do Wrocławia, odwiedziny wujka, cioci i kuzyna. Piątek wieczór kapitalny mecz żużlowy, a potem sobota pełna wrażeń, podróży rowerowych po Wro, czas pożegnań. Szkoda, że tak szybko mijają dobre chwile. 
    • Pizzaro
      Powiem tak - w takiej sytuacji na pewno wiele siedzi w Twojej głowie i jest następstwem pierwszych niepowodzeń. Jest duża szansa, że przy zmianie formy antykoncepcji z prezerwatyw na np. tabletki czy plastry coś może Ci się odblokować w głowie, jakiś podświadomy strach, niepewność itp. i te niekomfortowe sytuacje przeminą. Naprawdę u wielu osób tak było. Prozaiczne. I co ważne - nie możecie podchodzić do tego w ten sposób, że "za bardzo chcecie".  A może spróbujecie zrobić sobie całonocny maraton? Zobaczycie po jakim czasie będziecie w stanie dojść. 
    • Pizzaro
      Nigdzie nie napisałem, że mama może robić, co się jej tylko podoba, bo nie może. Jednak póki nie postępuje tak, że z prawnego punktu widzenia można by się do niej przyczepić to nikt jej niczego nie zarzuci. Co innego jak dziecko słyszy jednoznaczne odgłosy zza ściany czy jest narażane na widok roznegliżowanych kochasiów mamy. 
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine