Jump to content

Wasz partner/partnerka bez was na imprezie??

TiReX

Recommended Posts

Posted

Mam takie pytanie czy wasz chlopak/dziewczyna chodza bez was na imprezy bo sam nie wiem co o tym myslec jestesm z moja dziewczyna poltora roku i jak mi stara nie kaze isc to ona idzie sama wydaje mi sie to nie fair co wy o tym myslicie??

Posted

hm... moze ja po prostu nudzisz?? ja tez to przerabialam, cieszylam sie ze moj chlopak nie mogl ze mna isc i szlam na impreze sama i baaardzo dobrze sie bawilam

Posted

Według mnie to trochę nie fair w stosunku do swojej drugiej połówki, że podczas gdy on/ona z różnych przyczyn musi siedzieć w domu sam ty idziesz się świetnie bawić z innymi i o nim/niej zapominasz. Lepszym rozwiązaniem było by chyba zamiast iść na tą imprezę pójść właśnie do swojego partnera i to z nim spędzić ten czas.

Posted

mój chłopak też czasem chodzi sam-ufam mu jak nikomu innemu i nie boję się Go puścić ;)

Chyba na tym polega związek.

a co do Twojej dziewczyny-pogadaj z nią i powiedz że dziwnie się z tym czujesz... masz do tego prawo-bo wiem ze ja też dziwnie bym się czuła (noo dobra-przyznaję ze trochę mnie gryzie jak wiem ze on idzie na impreze... :? ), gdyby ciągle beze mnie wychodził.

Posted

wg mnie to jest nie fair bo jesli sie z kims jet to nie dlatego ze druga osoba ja nudzi... a na imprezy powinno sie razem chodzic a jak ty nie mogles isc to ona powinna do ciebie przychodzic

Posted

Ja z moim facetem często chodzimy na imprezy osobno i jest to dla mnie w zupełności zrozumiałe... Chociaż zazdrość ściska kiedy np. wczoraj ja pójść nie mogłam, a mój facet wybrał się ze znajomymi na dyskotekę. Jednak co chwile i tak do mnie dzwonił i marudził jak to nudno mu beze mnie :P

Ale TireX może porozmawiaj ze swoją dziewczyną i zaznacz, że nie chcesz ją co prawda ograniczać, ale jednak czujesz się cholernie zazdrosny o nią kiedy ona się gdzieś wybiera, ale nie w sensie, że ona mogła pójść, a Ty nie, tylko w takim, że ufasz jej, ale innym facetom nie.

Posted

Nie fair, ja bym mojego chłopaka samego nie puściła...

Posted

Właściwie jedynymi imprezami jakie ja lubię są wesela. ;) Gdyby partner poszedł sam, to nie wydaje mi się aby robienie z tego problemu było na miejscu.

Posted

Nie fair owszem może być fakt ukrywania tego albo kiedy stanowczo za każdym razem mówi że NIE WOLNO Ci iść z nia a sama w tym czasie upija się do nieprzytomności i podrywa kogo się da ;). Ale pare wypadów samemu.. przecież skoro jestes z kims uważasz o za wyjątkowego tak? darzysz ta osobę specalnym uczuciem, tak? ufasz jak nikomu innemu? no właśnie.

Kurcze, zobaczycie to po jakimś czasie- trzeba miec troche własne przestrzeni, swoich przyjaciół, swoje zainteresowania. Nie mówie zeby się stale oddzielac ale taka przestrzeń wolna wręcz pozwala docenić to co się ma, kogo się "ma". Nie dochodzi do przesytu kiedy oboe będziecie sfrustrowani.

Trzeba mieć zaufanie do siebie i traktować taką impreze jak coś zwyczanego a nie siedlisko całego zła. Przecież się kochacie- wiec Twoja dziewczyna napewno nie patrzy na innych chłopaków jako na potencjalny lepszy model. To Ty z nią jesteś a nie oni.

A jak zaufania nie masz to wybacz. Tzn jasne że to nie jest super miłe jeśli siedzisz w domu sam a ta "druga połówka" baluje. Ale np wściekać się o to że "skoro a nie moge pójść to ty tez nie powinnaś" to kolena skrajność.

Powiem tak- lubie chodzic na imprezy z facetem ale od czasu do czasu, nie specjalnie często ale zawsze- MUSZE wyjść sama. MUSZE swobodnie pogadać ze znajomymi, potańczy, pośmiac się z naszych dowcipów. Nawet nie w głowie mi nikogo podrywac czy cokolwiek- ale lubie się tak.. stęsknić ;) Co więcej mysle że to jakies takie.. higieniczne-oczyścić się, wrócić do Lubego w dobrym humorze. poza tym zawsze potem doceniam to jakiego mam fajnego faceta i jak dobrze spędza mi sie z nim czas.

Chciałabym wręcz zeby on wychodził sam częściej. Nawet nie tyle na imprezy- bo tego nie lubi- ale nie wiem, chociaz z kumplami. Z perspektywy osoby czekaące sprawa wygląda zupełnie inaczej.

Generalnie zgadzam się z madwoman. Pogadaj wytłumacz jak sie czujesz. Nie mówie żebyście generalnie mieli nie wychodzic razem, zawsze imprezowac osobno- zeby nie bylo. Tylko że tu chodzi o kompromis. Tak jak ona nie powinna Cie stale olewać tak Ty nie powinieneś jej więzić.

Zaufaj że umie dokonywac dobrych wyborów. A jesli nie umie to okaże się to prędzej czy później- neizależnie od Twojego pozwolenia.

Posted

od czasu do czasu oczywiście, że ide na impreze sama z kumpelami, a on póżniej z kolegami. Czasem to jest potrzebne. Jeśli sobie ufacie to nic przeciwko, ale nie może sie to za czesto zdarzać bo to związek może zepsuć. Wiem, że smutno jest np siedziec samemu w domu w sobotę wieczorem gdy w tym czasie on/ona jest na imprezie, ale jeśli między Wami wszystko ok to pozwól od czasu do czasu a Twoja druga połówka powie:"wow jaki on/ona kochany/a ufa mi naprawde i mnie kocha skoro moge czasem sam/a ze swoją ekipą poszaleć, dosłownie ideał mężczyzny/kobiety, podoba mi sie to!! za to jeszcze bardziej ją/go kocham! więc nawet nie myśle na tych imprezach o podrywaniu kogokolwiek!!"

Posted

Dlaczego nie fair? Ja nie mogę to on ma sobie przeze mnie odmawiać? Ostatki spędziłam świetnie, mimo, że bez chłopaka. Tak też się da.

Posted

Ostatnio rozmawiałam z chłopakiem na ten temat.

I wyszło na to, że jak on idzie sam na impreze [najczęściej informując mnie po fakcie] to wszystko jest ok. Jak zapytałam się co by zrobił jakbym to ja poszła bez niego to odpowiedział, że by się wkurzył. ;)

Jak widać wszystko zależy od punku widzenia.

Od tamtej pory problemów w tej kwesti nie ma. ;)

Asiula...smutna
Posted

wiesz moj chlopak mnie strasznie ogranicza nie chce zebym gdzie kolwiek wychodzila nawet nie chodzi o impreze tylko do chociazby kolezanek i uwierz to jest naprawde uciazliwe...normalnie zero wolnosci...najgorsze jest to ze on moze wychodzic a ja musze czekac na niego jak glupa.. i tlumaczy sie ze zanim bylismy razem i tak wiecej wychoidzil ale bez kitow pogadaj ze swoja dziewczyna bo ja mysle ze to jest troche nie fair wiadomo troche wolnosci mozecie miec oboje ale tez nie kosztem zranionych uczuc drugiej osoby jedyne wyjscie to rozmowa rozmowa rozmowa....:D:D no i kompromis

Posted

Ja np. Nie chodze czesto na imprezy bez mojego chlopaka .. widzimy sie tylko w weekendy i jak na jakas impreze to tylko razem .. ale i tak czesto nie chodzimy .. ale ja czasem wyganiam mojego na jakies piwko z kumplami .. niech odppocznie chwile odemnie pracy i monotonii zycia .. moim zdaniem kazdy noramalny facet ma prawo do balowania bez swojej dziewczyny .. oczywiscie nie za duzo z umiarem ... a jesli ona chodzi czesto zostawiajac ciebie ... i wiedzac ze ty nie mozesz .... (oczywiscie jesli zdarza sie to czesto a nie raz) to poprostu nie lubi chodzic z toba na imprezy i wogole spedzac z toba czasu ..

independent99
Posted

Ech, jak dla mnie to chodzenie na imprezy osobno wcale nie jest takie złe. Oczywiście pod warunkiem, że idzie się na nie, żeby spotkać się z przyjaciółmi, może nawet poznać nowe osoby, ale bez podrywów itd. ;) Zresztą jeśli się kocha drugą osobę, to nawet się o takich rzeczach nie myśli. Ja często chodzę na imprezy bez mojego chłopaka. On woli dyskoteki, ja koncerty rockowe i nie przeszkadza nam to, że czasem spędzimy czas osobno. A potem przynajmniej mamy sobie o czym opowiadać ;P

Posted

własnie nie wiem co sądzić na ten temat.. ja w sumie lubię pobawić się w towarzystwie moich znajomych, bez chłopaka....

na początku nie chciałam, zeby on gdzies jeździł z kolegami, do pubów, czy gdziekolwiek indziej... a teraz mówię mu, żeby jeździł, nawet jak ja mam siedziec w domu ;] bo wiem, ze następnym razem ja pojadę! :D heh ale on powiedział, ze żadne z nas nie bedzie samo chodziło, albo idziemy razem, albo wcale... ale zobaczymy jak to bedzie przy next okazji! :D

Posted

Z moim mezczyzna dzieli nas troche kraju obecnie, wiekszosc imprez spedzamy osobno, c'est la vie.

Nic w tym zlego,zaufanie to podstawa kazdego zwiazku, imprezy osobno?

Przede wszystkim z umiarem i bez niepotrzebnych wyglupow ;)

Posted

jestem z chłopakiem prawie 16 miesięcy i wiem że imprezy bez Niego to nie to... raczej dlatego nie chodze na nie... może gdyby nie dzieliła Nas taka odległość bysmy chodzili...pewnie tak :(

Posted

ja praktycznie nie chodze na imprezy, ale yo dlatego ze jakos malo mam ku temu okazji.

moj chlopak imprez nie lubi ja zas na odwrot, on na imprezy ze mna chodzic nie chce, a zas jakbym poszla bez niego to siedzialby smutny cala noc i potem pewnie bylby bardzo zazdrosny i skonczylo by sie to klotnia... i badź tu mądrym w takiej sytuacji...

Posted

Czy ja wiem czasem nie mam ochoty żeby moja druga połówka szla beze mnie, ale z drugiej strony ufam mu i jeśli wie że sie dobrze bawił i potem następnego dnia mi wszystko opowiada to cieszymy się, śmiejemy i wspominamy razem ;* On mi nie zabrania chodzić samej i czasem idę, ale szczerze to wolę zostać razem z nim w domu niż iść sama ;) chociaż babskim wieczorem nie pogardzę ;P

Posted

mi sie wydaje że nie druga osoba nie powinna iść sama to nie fer ja nie byłem jeszcze bez swojej ukochanej na żadnej imprezce zawsze razem :jupi:

Posted

NIGDY W ŻYCIU!!!!!

• 3 months later...
Posted

Ja nie mam z tym problemu. On często beze mnie gdzieś wychodzi, ja bez niego także,

nie ma sensu robić czegoś w stylu "bez ciebie się nigdzie nie ruszam" bo nie o to przecież chodzi.

kKlaudiaAxD
Posted

Chyba nie ma w tym nic złego jeśli dziewczyna chce się bawic sama.. No nie wiem. Przecież nie każdą imprezę musicie spędzac razem xD Jednak troche chamskie jest jak Ci mówi, że nie chce iśc z Tobą na impreze ;] To już co innego.. A osobiście nie mam nic przeciwko , żebyśmy osobno z moim chłopakiem chodzili na imprezy ;)

Posted

U mnie wygląda to tak, że zazwyczaj na imprezy chodzimy razem. Mój facet chodzi sam na imprezy i i nie widzę w tym nic złego. On chodzi sam bo ja nie zawsze mogę ze względu na studia, z braku chęci, i dlatego, że chce spędzić czas tylko ze swoimi znajomymi. ja czasami tez chodzę sama, ale z tego względu, że on średnio ma ochotę na spędzanie czasu z moimi znajomymi ponieważ są młodzi od niego młodsi i źle sie czuje w ich towarzystwie. Uważam, że chodzenie na imprezy oddzielnie od czasu do czasu to nic złego a wręcz przeciwnie.