robaczek90

Ile Zajmuje wam makijaz ? xD

Recommended Posts

Ostatnio zmieniam 'imicz' 8)

Teraz potrafię wyrobić się w ciągu 10 minut.

Troszeczkę fluidu + tusz do rzęs ^^

15 minut, czy to dużo?

U mnie, to jest chyba coś koło 10 min; krem, fluid, cień rozświetlający, kredka i tusz, błyszczyk nakładam idąc na przystanek:) ale zgadzam się, ze chyba więcej czasu zajmuje mi dojście do ładu z włosami :)

Ja rano to musze wstac ok.godziny przed wyjazdem z domu.Mam cały rytuał.Po kąpieli balsamuje się moim ogórkowym balsamikiem,potem dobór ubrania,maluję się ok.15-20min.Oczywiście podkład,tusz,cienie,róż,puder no i wtedy mogę wyjśc z domu.

do szkoły 10 min ;) używam podkładu [nie zawsze, wiem, że w moim wieku szkodzi to cerze, no ale czasem musze, bo wyglądam strasznie :shock: ], tuszu do rzęs i błyszczyka.

Nienawidzę mieć na sobie tak zwanej tapety.

Nie używam podkładu, nigdy tego nie zastosowałam.

No, jednak codziennie używam NIVEA visage YOUNG (krem nawilżający + lekki podkład), czarny tusz do rzęs, Strawberry kiss od NIVEA,

czasami jakiś róż lub cień. :wink:

makijaż taki na codzień nie zajmuje mi za wiele czasu jakieś 3-5 minutek. obecnie jak mamy wiosnę nie stosuję wogóle podkładu bo uważam że skóra ma prawo odpocząć więc to też skraca ogólnie czas. ale za to ogromnie dużo czasu spędzam w wannie :D a do tego fajny zapach dove grejfrutowy... ja jestem maniaczką owocowych zapachów. błyszczyki do ust mam wszystkie o smaku truskawki albo poziomki :)

Zero. Ha!

Czy którakolwiek z Was ma taki dobry czas :P ?

A jeśli stwierdzę, że znów wyglądam rano jak Potwory i Spółka, 30 sekund na nałożenie delikatnego podkładu Nivei (co nic nie daje) i tuszu(uf, już lepiej).

Najczęściej ok. 3 minut. Ha, niezły wynik biorąc pod uwagę to, że tak przywykłam do moich lekko podkrążonych oczu, że jeśli przypadkiem się wyśpię, to muszę sobie cienie dorobić xD Nie no, nie aż tak... ale operuję głównie czarną kredką i tuszem. To tak na co dzień... chociaż czasem wychodzę zupełnie bez makijażu, jeśli nie chce mi się kombinować, albo czuję, że mam wyjątkowo zmęczone oczy.

Często robię wokół oczu dość szeroką, czarną obwódkę, ale doszłam już do takiej wprawy, że zajmuje mi to mało czasu ;p

Nigdy nie zrozumiem, jak można tuszem i jedną, jasną w dodatku kredką malować się 15 minut.... Oo

Ja jestem ekspresowa i minimalna. xD 3 minuty i jestem w tuszu i błyszczyku, czy pomadce, czasami jak jest potrzeba to puder. Tyle robię przed wyjściem rano ze szkoły. :mrgreen:

Hm,około 15 minut. Zalezy od tego czy jstem spiąca po obudzeniu bo wtedy sie strasznie gramole,poprawiam sto raz i wogóle.

Ale jak sie spiesze to szybko,krem,zalotka,tusz,puder w kamieniu i makijaz gotowy. ;)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• yiliyane
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 1 reply
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Borowy

Borowy

Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
      Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
      · 3 replies
    • janek198
      Jaki masz telefon ?
      BlackBerry Priv.
    • janek198
      Czy praca jest wyznacznikiem Waszego miejsca zamieszkania?
      Ja pracuję zdalnie, więc mogę mieszkać w jakimkolwiek mieście.
    • janek198
      Męski prezent
      Jak dla mnie, to perfum,książka,koszula albo narzędzia lub powerbank, są świetnym pomysłem na prezent.
    • natiii95
      anonimowa krótka ankieta POMOCY
      Cześć, mam na imię Natalia i jestem studentką studiów magisterskich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza.  Zwracam się do Was z wielką prośbą o wypełnienie przygotowanej przeze mnie krótkiej ankiety, która dotyczy aspiracji i systemu wartości młodych ludzi. Ankieta jest w pełni anonimowa, a Wasze odpowiedzi mogą mi pomóc przy pisaniu pracy magisterskiej   Poniżej zamieszczam link do strony, na której znajduje się ankieta:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPbLCEi1N3wcekFnSV
    • natiii95
      anonimowa krótka ankieta POMOCY
      Cześć, mam na imię Natalia i jestem studentką studiów magisterskich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza.  Zwracam się do Was z wielką prośbą o wypełnienie przygotowanej przeze mnie krótkiej ankiety, która dotyczy aspiracji i systemu wartości młodych ludzi. Ankieta jest w pełni anonimowa, a Wasze odpowiedzi mogą mi pomóc przy pisaniu pracy magisterskiej   Poniżej zamieszczam link do strony, na której znajduje się ankieta:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPbLCEi1N3wcekFnSV