robaczek90

Ile Zajmuje wam makijaz ? xD

Recommended Posts

Od 5 do 10 minut. Nie lubię długo siedzieć w łazience, co nie znaczy, że w ogóle nie dbam o siebie. Po prostu długie malowanie jest.. nudne. Raz ciach robię to co trzeba.

W dni kiedy nie mam za bardzo czasu +/- 5 min. Uzywam jedynie podkladu, tuszu do rzes oraz blyszczyka.

W dzien wolniejszy max. 30 minut. Wtedy nakladam podklad, kreske, brazer, pomadke, cienie, rozswietlacz i roz na policzki.

To, ile czasu zajmuje mi makijaż, zależy od sytuacji, jednak zawsze mieszczę się w granicy 15 minut, zazwyczaj jest to jeszcze mniej.

Ostatnio z przerażeniem stwierdziłam, że makijaż zajmuje mi coraz więcej czasu, ale tak jak do niedawna wystarczał mi krem BB, bądź lekki podkład i tusz, tak obecnie mój arsenał kosmetyków do makijażu nieco się powiększył. Mój standardowy makijaż zajmuje mi 15-20 minut. Chociaż jak trzeba to i szybciej się uwinę.

Pozwolę sobie pytanie rozwinąć do całokształtu. Ile zajmuje mi wyszykowanie się na cacko? 3h.

Muszę umyć włosy, trzy razy albo chociaż dwa. Wysuszyć je- pół godziny. Wyprostować i ulozyc- do godziny. Następny etap to: nałożenie kremu ujdrniajacego i na zmarszczki. Następnie nawilżenie twarzy. Podkład. Założenie soczewek- jak oczy nie pieką to minuta, jak pieką i bolą to nawet 20minut. Makijaż oczu: kilka odcieni cieni, czarna kreska eyelinerem, a biała na dolnej powiece. Tuszowanie rzęs ok 10minut chyba, że mam doklejane. Ale takie też z reguły tuszuje. Nałożenie żelu na brwi. Nie lubię henny. Konturówka do ust i szminka. 

Manicure, pedicure, depilacja i dobior stroju.

Jak mi nie zależy to skracam ten czas do godziny :D

5-10(max) minut, podpinając pod to wyszorowanie porządnie mordki zawczasu. Samo wyszykowanie jak to @Bloody. ujęła "na cacko" :P, zajęłoby mi 20-40 minut, gdyby nie szaleńcze bieganie po domu w poszukiwaniu różnych przedmiotów(najczęściej okularów, bez których jestem zupełnie ślepa) i przypominaniu sobie ciągle o co nowych sprawach, które koniecznie muszę zrobić, zmienieniu zdania(raz, czy dwa) lub obowiązkowym nieszczęściu. I tak robi się godzina lub półtorej. Magia.

Używam tylko pudru, bo moja twarz jest niewyjściowa :lol: Zresztą z pełnym makijażem wyglądam jak mała stareńka. Umalowanie się zajmuje mi ok. 5-10 min.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 2 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 9 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Krychu94
      Hej wszystkim
      Hej wszystkim, jestem ciasną suczką. A Wy? <?
    • BlackBerry_97
      Po prostu historia. Muszę to z siebie wyrzucać. Co myślicie ?
      Faktycznie, szybko się angażujesz. To pierwsza taka Twoja relacja? Wydaje mi się że bardzo słabo znałeś tą dziewczynę, a mimo to bardzo się nią zauroczyłeś. Aczkolwiek nie sądzę, że cokolwiek przegrałeś, ani że jesteś słaby. Może ona bardzo kochała swojego byłego partnera? Dlatego mimo to, że widziała że nią manipuluje wróciła do niego? Jeżeli tak było, nie ma w tym żadnej Twojej winy.
    • BlackBerry_97
      Oświadczyny
      Szczerze? Wiem, że może to zabrzmieć głupio i to może nawet bardzo, ale to zrobiłam. Fakt faktem nie wyskoczyłam z pierścionkiem, zegarkiem czy innym "rekwizytem" oświadczyn o których słyszałam ze strony kobiet. Nie tak dawno temu byliśmy na kolacji w restauracji, próbowałam porozmawiać o planach na przyszłość i zapytałam... Michał wziął to do siebie (tak wyglądało to z mojej strony) jako żart.  Myślę że, dla niego nie było to "normalne". Kiedyś, jeszcze przed tym zdarzeniem, zapytałam go c
    • Oksana
      Buty wizytowe
      Drogie Panie Gdzie wasi mężowie kupują buty wizytowe ?  Razem z moim mężem szukamy butów na wesele jego brata, nic mu nie odpowiada i już powoli tracę siły czy wg coś znajdziemy. Chcemy kupić coś co będzie na lata i niekoniecznie do garnituru . Co możecie polecić ? Jakieś sprawdzane strony co do jakości oraz cen ? 
    • Kerosine
      czym dla was jest prawda?
      Klejnotem o wielu fasetkach.