robaczek90

Ile Zajmuje wam makijaz ? xD

712 postów w tym temacie

hej .. sluchajcie mam pytanie... ile zajmjsciem do zajmuje wam makijaz przed wyjscied do pracy/ szkoly( wtedy kiedy macie mniej czasu)? ... I czego dokladnie uzywacie ?

ja uzywam.. fluidu , kredki , cieni tuszu , zalotki oraz rozu .. moze datego zajmuje mi to duzo czasu.. ehh ... w sumienie wiem jak wporownaniu do was .. czy 15 min to duzo ? :roll: ... coz ..

Prosze o odpowiedzi :D:lol::lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedy bardzo się spieszę też jakieś 15 minut. Może mniej. 8? ;) Nie mam pojęcia, nigdy nie próbowałam bić rekordów ze stoperem w dłoni.

Ale najczęściej zajęcia zaczynam dość późno a wstaję wcześnie więc pół godzinki pod prysznicem... a potem odpalam komputer, obok lusterko, kosmetyczka - i mogę tak długo. Bardzo długo. Jednocześnie coś tam czytam, ubieram się i nakładam na siebie kolejne mazidła ;) Dzisiaj zaczęłam jakąś godzinę temu. Zrobiłam jedną kreskę linerem, wysłałam kilka meili, zrobiłam drugą kreskę, zalogowałam się na forum... Mam czas do 11 ;)

czego dokladnie uzywacie ?

Codziennie tusz do rzęs i fluid.

Kiedy mam dużo wybitnie dużo czasu, energii albo z jakiś przyczyn wypada, żebym wyglądała lepiej - liner, kredka albo cienie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi przed szkołą również coś ok. 15 min :) A, że szkoła jest 5 razy w tygodniu i nie lubię szybko wstawać to robię zazwyczaj makijaż w biegu, na szybkiego. Wtedy używam korektora, tuszu do rzęs i błyszczyka. Kiedy przychodzi sobota, piątek wieczór czy niedziela wiadomo więcej czasu to i makijaż dokładniejszy. Jakiś lekki podkład, ponownie korektor, tusz, błyszczyk a do tego jakieś cienie albo kredka do oczu.

Ogólnie nie lubię szaleć z makijażem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
a potem odpalam komputer, obok lusterko, kosmetyczka - i mogę tak długo. Bardzo długo. Jednocześnie coś tam czytam, ubieram się i nakładam na siebie kolejne mazidła ;)

Przeważnie tak.

Szykując się do szkoły zawsze używam fluidu, kredki i tuszu.

Mając więcej czasu przypudruję nosek, pokombinuję z cieniami, potraktuję poliki różem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdybym miałam wymieniać czego używam za długo by to zajęło. Ale 15 minut to nic. U mnie trwa to od pół godziny do godziny ;) wraz z zapaleniem papierosa, zrobieniem kawy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja mam codziennie rano określony schemat: 5 min. na rozbudzenie, 5 min. mycie włosów, 20 min robienie i jedzenie śniadania, 15 min. kąpiel i suszenie włosów plus ubieranie, zostaje 15 min. na malowanie plus czesanie. Godzina z życia ;) a do malowania to codziennie korektor (ilości śladowe), podkład, tusz plus kredka. na cienie nigdy nie mam weny a szminek nie używam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

srednio makiajaz zajmuje mi jakies niecale 10 minut, chyba ze gdzies wychodze na impreze to wtedy bardziej sie przykladam i schodzi ciut dluzej...:P

a jesli chodzi o kosmetyki to obowiazkowo uzywam fluidu, tuszu do rzes, czarnej kredki, pudru w kamieniu,a czasami cieni do powiek i korektora jak trzeba...:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

śpiesząc się to jakieś 10 - 15 minut...

a czego używam? .. fluidu i tuszu do rzęs najczęściej ;]]

a w biegu do szkoły maznę się jeszcze jakąś pomadką ochronną lub błyszczykiem.

To wszystko ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

eh same rzesy maluje do 15 minut :D hmmm... nie mowiac o reszcie:) hmmm.. uzywam nio: podklad, roz, zalotka, grzebyczek, cienie, kredka, eyelainer (nawet nie wiem jak sie to pisze), blyszczyk, balsam:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hmm 15 min??ja bym chciała zeby mi to tyle zajmowało:D u mnie trwa to o 30-45 min:) :lol::P ja uzywam fluidu ,tuszu do rzęs, kredki no i eyelainera .:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak się spieszę, to makijaż zajmuje mi zaledwie kilka minut, około 11.

Smaruję twarz kremem (nie używam fluidu etc.), skupiam się na oczach: kredka + eyeliner + tusz , pomadka ochronna. I to by było na tyle, jeśli chodzi o codzienny makijaż.

Z kolei, gdy się gdzieś wybieram, to bawię się w cienie i pomadki/błyszczyki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
eh same rzesy maluje do 15 minut :D

O mamo 15 minut :roll:

u mnie góra 10 chyba że jakaś imprezka

Mój make-up

-cień

-tusz

-błyszczyk

-puder w kulkach brązujący (ilość śladowa tylko na policzkach)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Matko boska czuje się taka.. nie zrobiona :D

Tusz- 30 sekund

lekki podkład- tyle co by nie wyglądac już zupełnie jak straszydło z worami pod oczami- minuta.

wszystko wykonane w drzwiach tuż przed wyściem.

Moge wyść i bez.wybaczcie. nie zamuje mnie to zupelnie.

Chyba w życiu nie spędziłam ponad 15 min. nad żadnymi mazidłami.

EDIT:

Nie no musze zapytać.. Jakim cudem można się malować prawie godzine? albo nawet pół- mi to i tak wystarczy żebym czuła się przytłoczona. Przecieżz to jest kilka ruchów. Nawet jeśli już od wielkiego zdzwonu sama "poeksperymentuje z kolorami" to nawet tych 15 minut nie przekrocze. zmieniacie koncepcje co 5 minut? ręce wam się trzęsą czy co? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

normalnie 30 minut na jakąś imprezę to 40 w porywach do 50 używam chyba tego co wszystkie- fluid , eyeliner, cienie, tusz to wszystko

najwięcej zajmuje mi bawienie się cieniami bo lubię łączyć kolory (mam dokładnie 54 i połowy jeszcze nie używałam), nie znoszę jednolitości po prostu blee

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mi make-up przed wyjsciem do szkoly zajmuje 5-10 min... a uzywam odrobiny podkladu i pudru albo tylko korektora w zależności od cery w danym dniu, tuszu i kredki. no i jeszcze blyszczyk :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mystery nie jestes sama ;p

Mi również wytuszowanie rzęs zajmuje góra 30 sek.

Czasami nawet ich nie maluje, bo i tak są cholernie długie bez mazideł.

Lekki podkład, czasami róż i jestem gotowa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak na codzien ok 3 min, kredka i troche tuszu

na jakieś większe wyjścia jakieś 10 - 15 min wtedy kłade więcej kredki i tuszu i czasami dorzucam jakiś cień

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a ja się nie maluję ;) czasem jakiś delikatny tusz do rzęs, ale to naprawdę od święta. za to spędzam mimo to w łazience co najmniej 15-20 minut. prysznic, kremik, mleczko, ząbki i gotowe ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak się śpieszę to o nim wcale nie myślę.

jak mam czasu w zanadrzu to ciach kreska pod oko, ewentualnie tusz i w drogę.

nie lubię spędzać dużo czasu przed lustrem, nudzi mnie to, choć.. fryzurę nieraz dłużej układam niż się maluję ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz