NoVi

Ile trzyma wam bateryjka w waszych cackach?

Recommended Posts

mój k550i trzyma tydzień bez zabaw a 3-4 dni z zabawami

moj tato ma fona jakąś stara nokie którą ładuje 3 razy na 2 miesiące :O

Dwa tygodnie, jeśli leży i służy jako zegarek. Jak się bawię, intensywnie piszę, dzwonię czy słucham muzyki, czas działania skraca się do 5 dni ;)

Bawicie sie intensywnie i dziala Wam 5-7 dni... To jaki Wy macie telefon? Chyba nokie 3510i bez aparatu i z 3 grami :-)

Ja mam Samsung L760 i w stanie spoczynku (bez slkojarzen!) do 7 dni a jak jest w ruchu czyli sie bawie i foty to okolo 3 dni

hihi... widzę, że mój telefon to rekordzista ;) ciągle gadam przez telefon, piszę, słucham muzyki i trzyma mi 1,5dnia :D hehe... ;] no ale cóż jeśli ciągle się wisi na telefonie ;D

Ave i Salve

W moim telefonie bateria trzyma krótko, muszę go codziennie ładować. Jeżeli używam telefon intensywnie, to nawet całego dnia nie wytrzymuje.

Jak wyżej, swój stary-obecny telefon muszę niestety ładować przynajmniej raz dziennie [przy czym dla pełnego komfortu psychicznego i pewności, że bateria rzeczywiście dociągnie do momentu gdy udam się na spoczynek często dodatkowo podładowuję go w ciągu dnia i manipuluję ustawieniami jasności ekranu].

Nowy telefon jest pod tym względem znacznie wydajniejszy, jedno ładowanie wystarcza spokojnie aż na dwa dni - mimo to na razie leży u mnie w szufladzie.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• Hector16
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Vertigos
      Wybory Użytkownika Miesiąca
      @mw2 aka Most Waluable 2layer 
    • Vertigos
      Co byście zmienili w Polsce?
      W Polsce nie ma to już chyba żadnego znaczenia *laugh but sad* I tak i nie do końca, bo ten bełkot wynikać może np. z tego, że jakieś określenie potocznie ma kilka znaczeń, więc trzeba dookreślić o co konkretnie chodzi, lub jakieś określenia stosowane są jako potocznie jako synonimy a w prawie mają różne znaczenie bo taka jest potrzeba. Np. albo i lub - potocznie to to samo, ale w umowie zmienić może sens zapisu.  Nie mniej zgadzam się, że tam gdzie można powinno się upraszczać przep
    • Kerosine
      @Sibethesto, obecnie można głosować także na osoby z rangami Znieśliśmy to ograniczenie.
    • Sibethesto
      O matko, nie spodziewałam się, dzięki A sama nawet nie wiem, na kogo głosować, bo osoby najbardziej rzucające się w oczy już z rangami...
    • Hector16
      Krótka znajomość, jedyne wsparcie i gigantyczny dylemat.
      Sześć miesięcy temu poznałem dziewczynę. W prawdzie znaliśmy się od ponad roku, ale tylko przez grupkę na Messengerze, na której byliśmy z kilkoma wspólnymi znajomymi. Sześć miesięcy temu w końcu poznaliśmy się osobiście. Normalna znajomość, typowe dogryzanie nic poza tym. Jakis czas później na grupie napisała, że poszłaby do klubu, ale nie ma z kim. Zaproponowałem swoje towarzystwo, zaznaczając przy okazji, jaki ze mnie marny tancerz. Bawilismy się świetnie, ale do niczego nie doszło. Wcią