Czesiek

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Czesiek

 • Ranga
  Nowy
 1. wejscie smoka

  Spróbuj, ale tym razem nienachalnie i delikatnie, odezwij się krótko, bez elaboratów, czy chciałby się z Tobą spotkać i zobaczysz co on na to. 
 2. Podarowanie samochodu chłopakowi.

  Ale chcesz mu dać w sensie przepisać na niego,czy dać do momentu, aż będą składki opłacone, a potem go złomujesz? Możesz mu przedstawić to tak, że to korzyść dla Was obydwu, Ty nie masz miejsca na ten samochód i Ci szkoda, żeby marniał, a on się nim dobrze zajmie (to głaskanie ego)  
 3. Partnerka lub żona jako Pani domu

  Szczerze, to wcześniej się nad tym nie zastanawiałem, bo moje partnerki zawsze wykazywały chęć pracy, ale teraz jak nad tym myślę, to taki układ, gdzie kobieta się rozwija i realizuje zawodowo ma chyba więcej plusów. Odpocznie od domu i nie będzie jej wszystko tak denerwować, jak wychodzi spotkać się z koleżankami czy kolegami w pracy, to ma większą motywację, żeby o siebie dbać, niż kiedy widzą ją tylko w sklepie spożywczym i na placu zabaw. Wolę chyba zjeść obiad z mrożonki zamiast 3 dań, ale mieć zadowoloną z życia kobietę.
 4. Piękna, inteligentna, ale nierobotna

  Są osoby, które nie potrafią pracować 8 godzin w określonych ramach i nigdy nie będą, bo się "duszą". Jak jest artystką, to może powinna w domu rozkręcać jakiś swój własny niewielki biznes, żeby dorobić, teraz takie rzeczy w stylu handmade są modne.