Bloody.

Moderatorzy
 • Ilość dodanej zawartości

  179
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Pochłaniacz Zapachów i Ironii

1 obserwujący

O Bloody.

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny 02.03.1992

Informacje

 • Płeć Kobieta
 • Zainteresowania Gotowanie/ pieczenie i malarstwo.

Ostatnie wizyty

313 wyświetleń profilu
 1. Dobry wieczór!

  Hej, witam na pokładzie
 2. Jak się czujesz?

  Jestem smutna i samotna :|
 3. Przedwczesny wytrysk a Niedoczynnosc tarczycy

  A powiedz, u lekarza byłeś? Co powiedział? Ja sie na tym nie znam. Tarczyca kojarzy mi się tylko z problemami z hormonami. Może o to w tym chodzi ? Ja jako kobieta mogę sobie sprawdzić poziom hormonów, nie wiem jak to jest u Was. @Johnny
 4. [GŁOSOWANIE] Kto powinien być teraz przepytywany?

  A niech będzie. @Ser.
 5. O czym teraz myślisz?

  Opłaca się zbierać puszki? Jak wczoraj wypiłam 3 piwa, dzisiaj 3 jutro nie wiadoma do tego dochodzą puszki po zajęciu dla kota. Mysle.
 6. aborcja

  To właśnie tak dziala tak myślą kobiety. Nie daj, że jakaś koleżanką się rozwiedzie i pokaże, że daje radę bo jej się należą alimenta i zasiłki. Zaraz resztą się rozwodzi. Baby ino trajkocza, manipulują i spiskują przeciwko mężczyznom. Mężczyzna też ma zdanie. Też ma coś do powiedzenia. Żadna z Was nie napisała tutaj posty w tych słowach tylko ciągle baba, matka, baba, matka. A gdzie mąż, ojciec ?
 7. Równouprawnienie

  NoTak, tak. Równouprawnienie jest wtedy, gdy kobiety domagają się większych emerytur po mezach. Równouprawnienie jest wtedy, gdy kobiety mają niższy wiek emerytalny. Równouprawnienie jest wtedy gdy, bilans wkładu do PKB i czerpania z PKB w Danii wynosi w liczbach relatywnych +2 dla mężczyzn, a -1 dla kobiet. Tak, tak
 8. aborcja

  Wiadomo, że ta zależna od mężczyzny nie uwolni bestii O jakich zasobach? Lol, kasa, prestiż, wladza.
 9. Równouprawnienie

  Dyma mężczyzn na rzecz kobiet. W takich krajach jak Wielka Brytania, Australia i Szwecja państwo oferuje dobre programy pomocy społecznej dla kobiet, są one więc mniej uzależnione od zasobów mężczyzny bo państwo przejmuje jego rolę. Zaś niski wskaźnik współżycia przedmalzenskiego i pozamałżeńskiego jest w krajach gdzie system opieki społecznej nie istnieje lub jest niewydolny. Chiny/ Indie.
 10. aborcja

  Nierozumiesz na czym to polega. Kobieta potrzebuje zasobów mężczyzny, kobieta używa dziecka jako karty przetargowej. Często gęsto zdarza się, że gdy dziecko osiąga wiek około lat pięciu czyli jest w miarę samodzielne kobiecie odbija bo zbyt duża pomoc społeczna + alimenta rodzi w kobiecie myśl ?! ze jej się należy, że ona może, że da rade sama. Tak to działa. 
 11. Równouprawnienie

  Nie to miałam na myśli. Od początku ludzkości kobiety potrzebowały zasobów, które posiadają mężczyźni. Tak jest po dziś dzień. Tylko, że dzisiaj państwo przejmuje rolę męża i zbyt duze programy pomocy społecznej doprowadzaja do niewierności kobiety. Bo kobiecie się należy itp.
 12. Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Dostałam pierwszy raz w życiu piątkę z języka polskiego taka tam pomoc w zadaniach gimnazjalnych ale cieszy.
 13. aborcja

  Do rodziców, otóż to. A przeważnie dzieci są traktowane jako karta przetargowa przy rozwodach, są wciągane w manipulacje matek, matki usilnie niejednokrotnie decydują za mężczyzn czy będą ojcami/ czy chcą nimi być/ czy nimi zostaną, np. łapią mężczyzn na dziecko. 
 14. Równouprawnienie

  Bo kobiety to materialistki i można je przekupić
 15. równouprawnienie i feminizm

  Bo kobiety są nienormalne. Idealny mężczyzna XXIw ma być wojownikiem w miejscu pracy, metroseksualnym cudem, musi umieć dobrze się ubrać, ugotować, musi być dekoratorem wnetrz, ogierem w sypialni, umięśnionym bogiem w siłowni, idealnym mężem, przyjacielem uwielbiającym słuchać kobiecych opowieści oraz wrażliwym facetem.