ElzbietaKorcz

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O ElzbietaKorcz

 • Ranga
  Nowy
 1. Tatuaż

  Ja nie posiadam tatuażu, ale w przyszłości chciałabym mieć. Jeśli tatuaż jest robiony z głową i coś symbolizuje to czemu nie? Nie rozumiem tylko ludzi tatuujących sobie imiona swoich lubych lub ich podobizny. Jestem w wieloletnim związku, ale nigdy bym się na taki nie zdecydowała.
 2. Za co siebie lubisz?

  Zdecydowanie lubię w sobie cechy takie jak: odpowiedzialność, ambicja, nauka/poznawanie nowych rzeczy, dążenie do perfekcji oraz wykonywanie wszystkich zadań do końca.
 3. W jakiej sieci masz swoją komóre?

  Przez wiele lat miałam Orange, ale już od roku jestem w Play i jestem bardzo zadowolona.
 4. Co macie(mieliście) dzisiaj na obiad ?

  U mnie dzisiaj zapiekanka serowa z szynką, papryką i szczypiorkiem. Mniam
 5. Ulubiona liga

  Dzięki mojemu narzeczonego zostałam zmuszona do oglądania piłki nożnej Moim zdaniem najlepsze są hiszpańska, niemiecka, angielska i włoska. Nie mam jednego faworyta bo gdybym oglądała wyłącznie jedną ligę to bym się zanudziła.
 6. Jak przyspieszyć wzrost włosów?

  Najskuteczniejszą formą regeneracji włosów są zdecydowanie zabiegi wykonywane w salonach fryzjerskich. Częstość wizyt jest uzależniona od konkretnego zabiegu pielęgnacyjnego oraz stanu zniszczenia włosów. Niestety nie wszystkie osoby mogą sobie pozwolić na tak wysokie wydatki. Dlatego osobom posiadającym z natury cienkie i zniszczone włosy proponowałabym domowe i tanie sposoby na ich regeneracje, z których sama korzystałam. 1. Pierwszą z metod jest napar z zielonej herbaty, która zapobiega wypadaniu włosów oraz pobudza nowe cebulki do wzrostu. Ciepły napar należy wetrzeć w skórę głowy, a następnie po godzinie spłukać zimną wodą. 2. Kolejną metodą jest maseczka z białek. To właśnie białko jest głównym składnikiem budowy włosów, dlatego jest to genialny sposób na odbudowę zniszczonych włosów. Maseczkę z białek, odrobiny oliwy i miodu trzeba wetrzeć we włosy na 20 minut. Po spłukaniu wystarczy umyć włosy delikatnym szamponem. 3. Następną proponowaną maseczką jest olejek rycynowy wymieszany z żółtkiem bądź drożdżami. Procedura jest podobna jak w poprzedniej opisanej metodzie. 4. Równie dobrze z naszymi zniszczonymi włosami poradzi sobie nafta kosmetyczna. Najlepiej wcierać ją w całą długość włosów omijając skórę głowy, gdyż może podrażniać niektóre osoby. Naftę możemy nakładać samą, a dla lepszego efektu połączoną z olejkiem rycynowym i żółtkiem. Tą maskę również trzymamy na włosach 15-20 minut, spłukujemy, a następnie myjemy włosy 5. I ostatnia z metod, moim zdaniem najlepsza, jest witamina E w olejku. Jej właściwości zmniejszają wypadanie włosów, ograniczają rozdwajanie się końcówek, a także sprawiają iż włosy stają się gładkie i miękkie. Olejek z witaminą wcieramy we włosy oraz skórę głowy, a następnie owijamy ciepłym ręcznikiem. Zabieg ten pozwoli lepiej wniknąć witaminie do rozszerzonych porów.