tomek99

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O tomek99

 • Ranga
  Nowy
 1. Jaki masz komputer?

  Na pewno stacjonarne są tańsze a mimo to większość ludzi wybiera laptopy ze względu na mobilności już mało kto ma pc. Ostatnio widziałem nowego laptopa robi wrażenie ale cena zwala z nóg na szczęście mój sprzęt ma dopiero trochę ponad rok więc jeszcze 4 lata zanim będę szukał nowego 
 2. Opisz siebie jednym słowem!

  Depresja 
 3. Jaki masz komputer?

  A tak to jest ich wielki plus, chociaż powoli wchodzimy w taką erę że telefon stanie się laptopem Nie ukrywam że gdy kupowałem miałem myśl by kupić laptop myśl że mogę go zabierać gdzie tylko chce super lecz dobrze dobrany komputer ma niesamowite osiągi jestem człowiekiem który robi milion rzeczy na raz i laptop po prostu by nie dał rady. 
 4. Hej :D

  Pomyślałem że powinienem się przywitać wybaczcie że tak późno lecz jak to mówią lepiej późno niż wcale,  nie ukrywam znalazłem się na tym forum z jednego powodu mojego problemu którego rozwiązać nie mogę a chciałbym . Ale wracając do tematu witam was wszystkich serdecznie w pomaganiu jestem raczej słaby ale czasami moja rada okazuje się przydatna, oprócz pomagania z chęcią po pisze wyraże swoje zdanie oczywiście kulturalnie bo inaczej nie umiem.  Nie lubię o sobie opowiadać ale jakby ktoś miał jakieś pytania co siedzi u mnie w głowie a powiem że dużo siedzi to z miłą chęcią odpowiem . 
 5. Jaki masz komputer?

  Ja osobiście wolę stacjonarne komputery.  Mój sprzęt jest składany co polecam bo modyfikujesz na swoje potrzeby po za tym każdy element ma różny czas gwarancji niektóre nawet dożywotnią.  Procesor i5, ram 8GB ale z możliwością rozszerzenia, karta graficzna GeForce GTX950 kupowałem go no z rok temu. Ale nie narzekam chodzi bez problemu. 
 6. Dobry kolega

  Hej mój problem wrócił przez długi czas otrzymywałem pomoc od WszyscyZginiemy za bardzo dziękuję. Lecz nic nie osiągnąłem bo doszło do 2 spotkani lecz obydwa były zbyt krótkie.  Poddałem się zrezygnowałem :(. Ale zobaczyłem go przed wczoraj i coś we mnie kazało mi spróbować ponownie. Ale problemów nie brakuje wiem że chcę tego ale nwm jak go skłonić do spotkania i jak dalej to pociągnąć. 
 7. Dobry kolega

  Czuję się bardzo zagubiony bo w głowie wszystko przemyślałem i bylem  gotowy to zrobić ale rozsądek cichym głosem kazał mi to przemyśleć  nigdy nie pisałem na forum ale postanowiłem że posłucham innych ludzi którymi nie kierują emocje młodzieńcza fantazja i wiele innych rzeczy tak jak mną. Czy mu ufam z zasady nie ufam ludzi ale jakbym miał wskazać w miarę zaufane osoby On byłby jedną z nich  Wiem że to spore ryzyko ale nie lubię być niepewny co do uczucia jakim go darze czy to miłości czy po prostu przyjaźń a to był młodzieńczy wybryk  Nie rozmawiałem z nim na te tematy oprócz rozmowach o niektórych dziewczynach bo zdarzyło się tak szybko i nie mam czasu wybadać terenu  bo chcę taką rozmowę przeprowadzić w 4 oczy i to najlepiej nie publicznie a to może się wydarzyć tylko jutro i w piątek bo później ja i on mamy chaty zajęte a dalej są jego studia  Co do jego orientacji nie zdradzał mi On lecz nie oficjalnie (nie lubię plotek ale o tym wspominało dużoo osób) że jest homo  sam po rozmowach z nim i ostatnie wydarzenia skłaniają mnie do myśli że mnie lubi i to trochę bardziej 
 8. Dobry kolega

  Anarchist Dziękuję za odpowiedzi z miłą chęcią posłucham innych osób bo jest to trudna decyzja  
 9. Dobry kolega

  Hej potrzebuje dobrej rady. Jako mężczyzna wole dziewczyny   ale od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi chłopak mój kolega mam ochotę zrobić mu dobrze ale boje się o to jak zareaguje wiecie chodziliśmy do tego samego liceum (tu go poznałem) chodziliśmy bo On w tym roku skończył mnie został jeszcze rok. Ale o co chodzi? Chodzi o to że nie jesteśmy takimi najlepszymi kumplami spotkaliśmy się kilka raz mamy wspólny temat jak gdzieś się widzimy to sporo rozmawiamy a zdarzyło się na wycieczce szkolnej że podczas powrotu położył głowę na moich kolanach ale w tym roku nie widzieliśmy się często  bo miał maturę. Chce go do siebie zaprosić  jutro lub w piątek bo wtedy moich rodziców nie ma w domu przez 2h (u nas ciężko żeby był dom pusty) i wtedy chce to zrobić. Mam obawy czy się zgodzi czy nie rozpowie wszystkim i ogólnie jak zareaguje? Czy mam mu to zaproponować?