amdmst

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O amdmst

 • Ranga
  Nowy
 1. Cześć ! Może ktoś doradzi mi gdzie zaparkować przy lotnisku w Warszawa/Okęcie? Na parkingu lotniskowym czy może szukać parkingu prywatnego?
 2. hiszpańska mucha

  A czy to przypadkiem nie jest placebo?
 3. hiszpańska mucha

  Jaką hiszpańską muchę używacie? Bo tak sobie patrzyłem na allegro i jest tego sporo i zastanawiam się czy zamówić sobie pierwszą z brzegu czy są jakieś bardziej i mniej skuteczne?
 4. Humanista czy Ścisłowiec?

  U mnie zdecydowanie przedmioty ścisłe.
 5. Powiększanie penisa

  Znam ten wynalazek Na mnie akurat działa bardzo dobrze. Niby tylko 3cm ale jak dla mnie to sporo. Szczdegóie, że zawsze miałem kompleks na tym punkcie (wstyd było się przed laską rozebrać). Generalnie rośnie też pewność siebie.
 6. ubiór - kalesony

  Jak jest zimno, to trzeba ubieraś się na cebulkę. Świeszą mnie Ci młodzi goście, którzy to nie nałożą czapki, bo fryzurę sobie zepsują.
 7. Większy wytrysk

  Najlespze po miesiącu chociaż juz po tygodniu powinno być o wiele lepiej. Kupowałem przez internet.
 8. Większy wytrysk

  I na erekcję i na powiekszenie ilości spery. Ogólnie działa kompleksowo. Nie licz na to,że efekty przyjdą jednak od razu . Nie jest to działanie typu viagra ale przychodzi z czasem. Jest jednak świetne bo przetestowałem. Miałem ciężki okres w pracy, doszły problemy ze seksem ( wszystko na siebie rzutowało). Teraz jest jednak o wiele lepiej. Nie dośćże mam wiekszą ochotę to jeszcze jestem zdolny do dłuższego seksu. Wytryski są również o wiele większe.
 9. Wydłużenie stosunku

  NIe ma takiej opcji.Znaczy się jeśli odpowiednio poczekasz bo jeśli włóżysz penisa od razu po zastosowaniu chusteczki to wiadomo,ze to na nia podziała ( chociaż nie tak badzo jak na penisa). Najlepiej jest wsmarować chusteczke od razu w penisa. I odczekać 10 minut ( możecie się wtedy po prostu spokojnie nakręcać sobą). Dłuższa gra wstępna i będzie przyjemniej
 10. Większy wytrysk

  Znam na lepszy smak spermy. Ponoć warto jest odżywiać się zdrowo, pić dużo wody no i tego samego dnia co ma być seks zjeść ananasa ( chociaz moja laska mówi,ze moja sperma ma dośc neutralny smak). Na powiekszenie ilości spermy proponowałbym suplementy takie jak na przykład <ciach>  
 11. Wydłużenie stosunku

  Jestem z nich mega zadowolony!
 12. Broda

  Też zastanawiam się nad zapuszczeniem brody i wąsów, ale problem u mnie jest taki, że nie mogę przebrnąć etapu średniej długości brody. Bo drapie, swędzi i szczypie.
 13. Wydłużenie stosunku

  Nie wiem, może. Ale raczej nie. Po prostu nadwrażliwość na bodźce zewnętrze... . Co do tych chusteczek to muszę powiedzieć że całkiem fajnie się sprawują, tylko trzeba odczekać te 4-5 min, aż na 100% zaczną działać. Faktycznie przedłużają, można bardziej się kontrolować. No i fajne, przyjemne, uczucie, gdy laska wciera  Taki dodatkowy bodziec. Ciekawy pomysł
 14. Wydłużenie stosunku

  Zamówiłem, pewnie w przyszłym tygodniu przyjdą Zobaczymy jak się sprawują Ze składu wynika, że nie są złe.
 15. Wydłużenie stosunku

  Durex pefroma znam i korzystam, ale jestem z nich średnio zadowolony. Używałem też odpowiedników innych firm typu unimil i też średnio na mnie działają. O tych chusteczkach coś słyszałem, ale jeszcze nie miałem do czynienia. Ile kosztują? Czy dają jakieś efekty uboczne? MOcno znieczulają?