Sibethesto

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  174
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Sibethesto

 1. Kogo masz ochotę przytulić?

  Kogokolwiek. Młodszą przyjaciółkę. Kotkę, która przede mną ucieka. Zranionego Aniołka, który udaje, że jest taki nieporuszony. 
 2. X czy Y??

  Zdecydowanie budyń. Aż mi się przypomniały dyskusje z kolegą, która z tych rzeczy jest lepsza. Cholerny fan kisielu.  Adrenalina czy spokój i bezpieczeństwo?
 3. Co Cię dzisiaj wkurzyło ?

  Ych, beznadziejny dzień. I ja zawaliłam sprawę, i inni.
 4. Wyprowadzka

  Na Twoim miejscu bym jeszcze trochę poczekała. Chyba że mieszkanie bliżej Warszawy ma dla Ciebie jeszcze jakieś zalety oprócz bycia w pobliżu dziewczyny... lub nie ma wad. 
 5. O czym teraz myślisz?

  Moja słodka, młodsza przyjaciółka coraz bardziej przypomina zatwardziałego cynika z depresją. Tfu.
 6. Co by bylo gdyby?

  Prawdopodobnie by je zbadano i spróbowano cofnąć ten proces drogą hodowli... A może dałoby się je jakoś obcinać? Co by było, gdyby okazało się, że w kierunku Ziemi zmierza ogromna kometa, która na pewno ją zniszczy?
 7. Czy masz to teraz na sobie?

  Nie, na szczęście nie. Jakiś czarny ciuch?
 8. Jak zginęło 1000 chomików?

  626. Chomik został kupiony przez dzieciaka za 2zł w zoologicznym. Chłopiec był bardzo ciekawy, co zwierzak ma w środku.
 9. Od czego jesteście uzaleznieni?

  Internet, przeklęty internet. Do tego rysowanie, książki i inne formy zamykania się na ten świat.
 10. Nielubiane zapachy

  Najbardziej znienawidzony dla mnie zapach wydziela seler. Ohydztwo. Do tego gnijące jedzenie (na przykład kanapki z plecaka, wyglądające jakby były już wyżej w ewolucji ode mnie ), grzyb, niektóre dezodoranty, samochodowe odświeżacze powietrza, wszelkie odpychające ludzkie i nieludzkie wydzieliny oraz swąd przypalonych włosów.
 11. Jaki serial ostatnio oglądaliście ?

  Nic nie szkodzi próbować, w końcu z gustami bywa różnie - a nuż Cię zachwyci.
 12. Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Jak cudownie jest poczuć się kochanym! Dawno nie byłam tak wzruszona. 
 13. najgorsze przeżycia w waszym życiu...

  Najgorsze... To spojrzenie rodziców, martwiących się, że oszalałam. Pierwsza (i na szczęście jak dotąd ostatnia) wizyta u psychiatry, szczególnie oczekiwanie. Byłam tak przerażona, że nie czułam nóg, szumiało mi w uszach, a podłoga zdawała się być jakby... bardziej oddalona niż zwykle. Śmierć babci. Wiadomość o próbie samobójczej ważnej dla mnie osoby. Pewna chwila, gdy poczułam się, jakby coś w moim umyśle bardzo się przeciążyło. Bezskuteczne pocieszanie przyjaciółki.
 14. Dziewczyna w glanach xD

  Facetem nie jestem, ale trudno. Uważam, że dziewczyny w glanach wyglądają fajnie. A takie drobne w buciorach wydają mi się bardziej malownicze niż idiotyczne, chociaż rzeczywiście trochę zabawne. Sama glany też niedługo będę miała.
 15. Gry planszowe

  Bardzo lubię gry planszowe, karcianki też. Moja przyjaciółka ma mnóstwo, więc w kilka oryginalniejszych rzeczy grałam. Na przykład w Ticket to ride, Dawno dawno temu..., Znak starszych bogów, Karty dżentelmenów, Rummikuba i oczywiście pokera!
 16. Regulamin forum

  W regulaminie, jak zauważył @Kamineko jest trochę błędów interpunkcyjnych, ale już mniejsza z tym. I... Skoro regulamin  będzie prawdopodobnie zmieniany, to sądzę, że całkiem przyjemną opcją byłaby możliwość zmiany nicku. Nie w każdej chwili, ale powiedzmy maksymalnie raz na kilka miesięcy. Albo w ogóle raz. Nie twierdzę, że to bardzo ważne, ale zdarzają się "błędy młodości" w postaci głupiej nazwy, którą chciałoby się zmienić... W końcu niektórzy zostają tu na naprawdę długo, a ludzie i ich wizje swojego konta się zmieniają. A usuwać trochę głupio.
 17. Jaki serial ostatnio oglądaliście ?

  Razem z ojcem włączyliśmy sobie pierwszy odcinek "Amerykańskich bogów". Jako fanka książki miałam dość duże nadzieje... I cóż, zawiodłam się. Ilość przekleństw wepchanych na siłę była żenująca.
 18. Jaki utwór najbardziej kojarzy Wam się z Polską?

  Daję dwa, bo obydwa są dla mnie bardzo "polskie".
 19. Jak się czujesz?

  Aktualnie jestem w dziwnym stanie stłumionej paniki. Stłamszenie emocji, walące serce, łzy w oczach, specyficzne napięcie... Ech, wolałabym mniej przeżywać cokolwiek.
 20. satanizm

  Kiedyś interesowałam się satanizmem, nawet chciałam satanistką zostać. Na szczęście nie zrobiłam tego, zostając takową po przeczytaniu nieszczęsnej "Biblii Szatana" stałabym się pośmiewiskiem dla siebie i innych. Ciężko mi określić, na czym różne odmiany satanizmu polegają, bo i się dobrze nie znam, i by dokładnie te systemy/wyznania/filozofie opisać najlepiej satanistą po prostu być... No, dosyć oczywiste. To bardzo indywidualne ścieżki. Czasem łączone jeszcze z okultyzmem. Albo będące tylko jego ubarwieniem, chociaż w takim przypadku ciężko mówić o tru satanizmie. Nie mówiąc już o używaniu go do upiększeniu wizerunku metala. xD
 21. Jaki jest Twój kolor włosów?

  Mam kłaki w ciemnym blondzie. Szczerze mówiąc nie lubię tego u siebie. Wydają mi się takie nudne i bez polotu... Gdy będę miała okazję, to je pofarbuję.
 22. O czym teraz myślisz?

  Nie umiem pisać z przyćpanymi osobami. Najpierw się mnie pyta, czy ją kocham, a później nagle zaczyna mnie męczyć o ostatnio czytane książki.
 23. Książka, którą aktualnie czytasz

  Zaczynam drugą część Świata Dysku, śmieszkowatość tej serii jest miłym rozluźnieniem.
 24. Jak się uczycie, czyli ściąga z kucia.

  Jak się uczę? Desperacko.
 25. Prawda czy fałsz?

  Fałsz. Jedyny kontakt jaki z takowymi miałam to gadanie koleżanki, która nagle się nimi zainteresowała. Na jakiś czas, bo jej zapał jest najczęściej słomiany. Jesteś wrażliwą osobą, łatwo Cię zranić.