Sibethesto

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O Sibethesto

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny wrzesień 28

Informacje

 • Płeć Kobieta
 • Zainteresowania fantastyka, książki, rysowanie (lubię tworzyć), okultyzm, religie, pływanie, krav maga, trochę psychologia

Ostatnie wizyty

151 wyświetleń profilu
 1. Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Kolega zaprosił mnie do PBF, którego jest współtwórcą i ogarnęłam, że wznowiono mój ulubiony komiks internetowy. Nareszcie! <3
 2. Hejka

  Witaj, nowych ludzi z pewnością tu znajdziesz, starych może i też  Może powiesz nam coś o sobie? Jakieś zainteresowania?
 3. Przeklinanie i wulgaryzmy ;-)

  Nie przeklinam bardzo dużo, ale oczywiście się zdarza. Czasem trzeba dodać wypowiedzi trochę siły, no i wyrazić emocje po chociażby walnięciu się w palec.
 4. Nierasowe kotki/ Gdańsk

  Zostałam poproszona o pomoc w szukaniu domu dla kotków, zwierzaczki oczywiście są za darmo. Ewentualni zainteresowani niech piszą do mnie, przekażę kontakt.  
 5. Własna sekta? - Czemu nie?

  Ale hej, nieszczęśnika niespełna rozumu też trzeba skądś wziąć. Nie każdy wariat by się nadawał - musiałby być na tyle stuknięty by uwierzyć i na tyle... "przekonujący", by inni poszli za nim.
 6. za czym tęsknisz?

  Tęsknię za moim życiem dwa miesiące temu. Gdy nie trzęsły mi się tak ręce, gdy mogłam idiotycznie nie doceniać piękna świętego spokoju.
 7. Pytania i odpowiedzi

  Nie, kompromitujące sytuacje z moim udziałem pozostają dla mnie żenujące, nie zabawne. Akurat upokorzenia nie znoszę zbyt dobrze. Spełniłeś/aś jakieś swoje marzenie?
 8. Kim jest dla Ciebie ...?

  Przyjaciółka z internetu posiadająca naprawdę pokaźny harem ulubionych postaci z anime. Sylwia?
 9. Idealny Świat.

  Nie żebym znała krocie książek o idealnym świecie, ale zwykle utopia okazywała się wcale nią nie być. Przedstawiając o duszy z różnych kultur, różne poglądy? Nie sądzę.
 10. Komu jest w życiu łatwiej?

  Takie miałam obserwacje odnośnie otoczenia, chociaż rzeczywiście przedstawiłam to zbyt mocnymi słowami. I nie chodzi do końca o czyjeś oczekiwania, tylko swoje własne. Są pewne zakorzenione stereotypy, które wielu chce spełniać, bo wydaje im się, że dzięki temu poczują satysfakcję ze swojej osoby. W teorii owszem... To zależy, jak sądzę.
 11. Własna sekta? - Czemu nie?

  Wewnętrzny sprzeciw przy czystym teoretyzowaniu można spróbować porzucić, nikogo tutaj raczej nie natchniemy do prób tworzenia czegoś takiego, ani nic. Tylko jak doprowadzić do takiego kultu jednostki jako bóstwa bez żadnej boskości?
 12. Własna sekta? - Czemu nie?

  A czemu nie? Więcej ludzi to więcej danych, reakcji i powiązań. W końcu teoretycznie jest mowa o sekcie, sekta wydaje mi się jednak być czymś większym niż dwie osoby.
 13. Prawda czy fałsz?

  Przeważnie prawda. Czasem coś zobaczę, coby cokolwiek wiedzieć.   W dzieciństwie marzyłeś/aś, że umiesz latać.
 14. Ile lat?

  Ja tu jeszcze nowa jestem, ale spróbuję... Tak ze 20 lat.
 15. Komu jest w życiu łatwiej?

  Kobieta czująca się mężczyzną też nie ma łatwo, oczywiście. Jednak faceci zachowujący się kobieco wydają mi się mniej akceptowani niż "chłopczyce". Od mężczyzn wymaga się, że będą, cóż, męscy. Być twardym, nie okazywać słabości, "ochraniać swoje stado jak prawdziwy samiec", itp. Trochę kiepsko to wyraziłam, ale chyba wiadomo o co chodzi.