Sibethesto

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  136
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7

O Sibethesto

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny wrzesień 28

Informacje

 • Płeć Kobieta
 • Zainteresowania Przeżycie

Ostatnie wizyty

354 wyświetleń profilu
 1. Za co siebie lubisz?

  Z wyglądu cenię swoje gęste włosy i długie nogi... A jeżeli chodzi o charakter, to lubię w sobie fakt, że specjalnie głupia nie jestem, bezproblemowość oraz pewną upartą iskierkę idealizmu. 
 2. Książka, którą aktualnie czytasz

  Właśnie czytam "Lolitę". Jak na razie książka ta kojarzy mi się ze zgniłym owocem - słodka i zepsuta zarazem.
 3. Cytat na dzień dzisiejszy

  Widzisz... Jestem twoją śmiercią. Jeżeli się poddasz, zabiję cię.
 4. Farbowanie na nienaturalne kolory - róż, niebieski, zielony

  Wczoraj próbowałam sobie farbować włosy na fioletowo, jakąś farbą z tubki. No i to moje pierwsze farbowanie skończyło się klasyczną klapą, włosy stały się jakby lekko... bure, z fioletowym połyskiem miejscami. Cóż, mówi się trudno, następnym razem wezmę się w garść, ogarnę sprawę i może pójdzie lepiej.
 5. O czym teraz myślisz?

    Ciężko jest postępować z osobą, która wyraźnie wykazuje przejawy depresji. Nawet przez internet... Cholera, niech ona wreszcie zgodzi się na leczenie.
 6. Pytania i odpowiedzi

   Moja bestia ma dwie głowy, jedna śpi naprawdę głęboko, a druga niespokojnie.   Puszczałeś/aś kiedyś latawca?  
 7. Co ostatnio oglądałeś?

  "Jestem Bogiem"   Film przyjemnie mi się oglądało, zbyt wymagająca zresztą nie jestem. Trochę dał mi do myślenia.
 8. Prawda czy fałsz?

  Prawda. Wręcz robię się agresywna, gdy ktoś próbuje się wprosić do pokoju, kiedy chociażby się przebieram.  Łatwo Cię zirytować, często masz aż ochotę kimś mocno potrząsnąć.
 9. czego chcielibyscie w zyciu dokonać ?

  Spotkać znajomych z internetu, namalować/narysować coś, co odda moje myśli, nauczyć się hiszpańskiego, skutecznie trwać w samorozwoju, stworzyć komiks, być dumną z siebie.
 10. Mało znani wokaliści/zespoły godne polecenia

   Najwyraźniej dałam się ponieść złudzeniu, że skoro nie znam nikogo, kto by ich słuchał i rzadko o nich cokolwiek widzę, to nie są zbyt znane, mój błąd.
 11. Pastafarianizm

   Dałabym ten temat w dziale humor, ale nie chcę obrażać uczuć religijnych ewentualnych pastafarian.   Co sądzicie o tej, cóż, religii? Według mnie jest naprawdę ciekawym przytykiem dla... niemal każdego, jak sądzę. No i trzeba mieć w sobie sporo dystansu i odwagi, by powiedzmy uparcie kłócić się z władzą, że chce się mieć zdjęcie do prawa jazdy z durszlakiem na głowie. Albo by w telewizyjnym wywiadzie z iście pokerową twarzą powtarzać, że wierzy się w Latającego Potwora Spaghetti.  Sporo osób nazywa to po prostu głupotą - wiadomo, zdania zawsze są podzielone, szczególnie w tak specyficznych przypadkach.
 12. Prawda czy fałsz?

  Fałsz. Zwykle raczej widzę tę winę w sobie. Nie znosisz małych dzieci i starasz się ich unikać.
 13. Mało znani wokaliści/zespoły godne polecenia

  Icon for hire Ghost BC (Na forum chyba o nich nic nie było...) Xandria Sirenia  
 14. Wasze życie...

  Jestem całkiem zadowolona, oczywiście są gorsze i lepsze dni. Każdy kształtuje swoje życie, a mi idzie zadziwiająco znośnie, patrząc na to, jaka jestem. Po prostu staram się doceniać, to co mam. 
 15. Pytania i odpowiedzi

  Najpierw wypytuję o przyszłość. Jeżeli mnie przekona, to przyglądam się jej (załóżmy, że to sąsiadka, nie zamierzam nigdy zmieniać płci) uważnie, patrzę na ręce, po czym odcinam sobie palec i patrzę, czy coś się stanie. Lepsze byłoby samobójstwo, ale martwemu ciężej patrzeć. Jednak jeśli uznam, że kłamie, to uciekam z piskiem i zgłaszam na policję prześladowanie.    Zrobiłeś/aś kiedyś coś bardzo okrutnego, czego nie żałujesz?