WszyscyZginiemy

Kumple
 • Ilość dodanej zawartości

  396
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16

4 obserwujących

O WszyscyZginiemy

 • Ranga
  Kumpel

Informacje

 • Płeć Kobieta
 • Zainteresowania ludzie

Ostatnie wizyty

758 wyświetleń profilu
 1. Zjesz czy nie zjesz?

  Uwielbiam ostre potrawy więc z chęcią posmakowałabym prawie każdej z nich. Prawie bo z wyjątkiem numeru 8 - flaki, ugh. Zupa klopsowa?
 2. Co ostatnio oglądałeś?

  W starym, dobrym stylu Lubię takie filmy. Z taką akcją. Z takim humorem. Z takim wiekiem bohaterów. Nie wiem, mam słabość do filmowych starszych Panów, dziadków we wszelkim wydaniu. Potrafią być rozczulający, pouczający i niereformowalni(?), zawsze kiedy trzeba.
 3. Uwazacie sie za brzydkich ?

  Czasami, w przyćmionym świetle, z wciągniętym brzuchem, mógłbym nawet wpaść w oko samemu sobie. - jeśliby już posłużyć się słowami, które Kyril Bonfilglioli włożył w usta pewnego marszanda słabo wiedzącego czymże jest uczucie wstydu. Też się wpisuję.
 4. Jaki sport najbardziej lubicie/uprawiacie?

  Z aktywnością fizyczną szczególnie zaprzyjaźniona nie jestem. Od czasu do czasu zaledwie (albo aż) wybiorę się na basen, czy na rower do lasu pojeździć po pseudo górkach, pagórkach. Upodobałam sobie też długie wycieczki piesze. To chyba koniec listy tego co mi sprawia jako taką frajdę.
 5. Co robicie, żeby odreagować?

  Żeby się uspokoić, odreagować, zwał jak zwał koniecznie muszę wyjść. Niewielka zmiana otoczenia zwykle pomaga, a spacer czy nawet przebiegnięcie się kawałek bez celu już zupełnie rozwiązuje sprawę.
 6. Farbowanie na nienaturalne kolory - róż, niebieski, zielony

  Mi z kolei jest to zupełnie obojętne. Ani jakoś szczególnie mnie kolorowe włosy urzekają, ani nie odpychają. Może to dlatego, że "opatrzyłam się" najróżniejszych wariacji na głowie przyjaciółki i wielu koloryzacjach(tak to się nazywa?) jej pomagałam. W efekcie od pięciu lat z górką nie widziałyśmy jej naturalnego koloru. Naturalnie niektórym ładnie, do twarzy w jakimś nietypowym kolorze, a innym nie. Tyle wiem.
 7. O czym teraz myślisz?

  Ogólnie próbuję jeszcze raz. Powinnam wyzbyć się zbyt łatwego i szybkiego rezygnowania z rzeczy dla mnie ważnych, jednak z pozoru za ciężkich do przebrnięcia dla mnie albo za ciężkich aby w nich wytrwać. Z rzeczy, przedsięwzięć i ludzi. Szczególnie ludzi.
 8. Hejoo

  Witam moją (najprawdopodobniej) równolatkę, z którą jak na razie wynika z Twojej niedługiej autoprezentacji podzielam trochę zainteresowań oraz gustów, guścików. Rozgość się na forum i do zobaczenia w tematach!
 9. Za co siebie lubisz?

  W moim wyglądzie lubię to, że przywodzi na myśl dobre, ogarnięte dziecko. Coś we mnie, czy bardziej wbrew mnie mówi, a może nawet krzyczy, że to ja jestem tą osobą, która wskaże drogę zagubionemu turyście(czy komukolwiek, zdarza mi się to średnio raz w tygodniu, czasem kilka razy w ciągu jednego popołudnia i to nawet nie w centrum a w mojej okolicy mieszkalnej), poniesie siatki starszej Pani, poradzi i wspomoże słowem otuchy przybitą koleżankę, przygarnie do ławki nieśmiałe dziewczątko, czy wyręczy nauczyciela w przekazaniu jakichś tam informacji. Lubię pomagać, czasem może jest to nadużywane, jednak dobrze wiedzieć że ma się ku temu taką "predyspozycje" - nawet jeśli rzecz tylko w wyglądzie. W charakterze udało mi się wypracować cierpliwość i wyrozumiałość względem innych, które cenię trochę bardziej niż swoją naturalną tolerancje, czy otwartość(?), właśnie dlatego, że nie posiadałam tych cech kiedyś, a musiałam popracować nad sobą aby je posiąść.
 10. Pan/Pani

  Oprócz używania tego zwrotu, Pan/Pani, względem osób starszych mam też tendencje zwracania się na Pan do obcych, podwórkowych kotów. Nie przepuszczę okazji gdy mijam jakiegoś futrzaka, a ten nie wydaje się nijak przestraszony pospolitym człowiekiem, a nawet zaciekawiony, więc zwykle uprzejmie zagaduję "Kici, Kici. Panie Kocie, czy podszedłby Pan do mnie?" "A dałby się Pan pogłaskać?" "Jaki Pan uroczy, Panie Kotku!" Reakcje na rozmawiającą i kiziającą randomowe kociaki nastolatkę bywają różne, po spojrzeniach niektórych przechodniów wnioskuje że może to wyglądać i brzmieć dziwnie z boku. To jednak tylko podejrzenia.
 11. O czym teraz myślisz?

  Pierwszy raz w życiu byłam w kościele(nie w celach turystycznych ale na mszy, czy czymś takim). Pierwszy i ostatni.
 12. Witam

  Witaj Tomku na forum i baw się tu dobrze! Chciałbyś powiedzieć nam może coś więcej o sobie i swoich zainteresowaniach, czy pasjach, czy czymś takim?
 13. Co ostatnio oglądałeś?

  Wzięłam się za obejrzenie Leona Zawodowca w końcu, chociaż szkoda że dopiero teraz. Po seansie postanowiłam, że poświęcę trochę więcej czasu i uwagi nie tyle starszym produkcjom, a ogólnie filmom wychodząc poza gatunki i motywy, do których się przyzwyczaiłam.
 14. za czym tęsknisz?

  za wczorajszym dniem. za stanem rzeczy sprzed paru miesięcy - dwóch, a może czterech, co za różnica? - gdy nie bałam się zasnąć. Też tym sprzed dwóch tygodni, gdy mimo tego jakoś zasypiałam i się wysypiałam bez dręczących co noc koszmarów, czy pobudek w środku nocy.
 15. Wyraź siebie obrazkiem