WszyscyZginiemy

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  343
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

15

4 obserwujących

O WszyscyZginiemy

 • Ranga
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć Kobieta
 • Zainteresowania ludzie

Ostatnie wizyty

587 wyświetleń profilu
 1. Od czego jesteście uzaleznieni?

  Internet.
 2. Kim jest dla Ciebie ...?

  "Ciocia" z Niemiec, bardzo fajna kobietka. Aleksander?
 3. Wrestling - coś dla prawdziwego faceta!

  Może to zabrzmi idiotycznie ale uważam, że głównie dlatego, że nie jest na serio, jest on(dla mnie) ciekawy. Jako dziewczyna nie lubiąca sportu jako aktywności fizycznej, którą mogę sama wykonywać, nie przepadałam też za sportem gdy jestem w roli widza, kibica, obserwatora, czy jak to się nazywa - nieistotne. Jednak gdy odkryłam wrestling, jakiś rok temu już, przez kilka miesięcy naprawdę byłam tym sportem żywo zainteresowana. W momencie gdy w grach zespołowych, są zasady, reguły i cała gra rozgrywa się według określonego schematu, jest określona akcja i jest przyporządkowana jej reakcja. Zwykle ta sama. Oprawa również, czy to boisko czy to basen - ta sama. Coś monotonnego. To wprowadzenie elementu inscenizacji, historii, czy roli uczestników stających przeciwko sobie, sprawia że jest to coś bardzo emocjonującego. Przebrnięcie przez zasady, nazewnictwo, historie, przemiany zachodzące na przestrzeni lat, bardziej znanych wrestlerów, w końcu przez aktualności. To było ciekawe. Teraz mimo że wrestling nie stał się czymś co zaczęło mnie pasjonować bardziej długoterminowo, to nadal mogę czasem zaimponować w towarzystwie  znajomością nazw czy to paru chwytów, czy zarzucić nazwiskami i nadal od czasu do czasu śledzę na stronce WWE co się aktualnie dzieje w tej dziedzinie.
 4. Najgorszy rok w Waszym życiu?

  Ten się zaczął nie za koniecznie dobrze i przyznam, że przez czas jakiś myślałam o tym, że on zyska ostatecznie miano tego najgorszego. Jednak tak się nie stanie, więc mogę odetchnąć z ulgą naiwnie licząc, że kolejne miesiące będą jedynie lepsze od poprzednich - co trudne nie będzie. W takiej sytuacji nadal za rok najbardziej burzliwy można śmiało uznać 2014, wtedy to z pewnością czułam się najgorzej, zrobiłam najwięcej głupot w życiu i tak dalej. Jednak jeśli tak jak @Kerosine miałabym cofnąć się pamięcią wstecz w poszukiwaniu roku, w którym to wykluły się zalążki, praprzyczyny wszelkiego zła myślę, że musiałabym iść jeszcze z 4 lata wstecz do 2010, ewentualnie przełomu lat 2009/10, o ile mnie pamięć nie myli.
 5. Jaką super-moc chcielibyście mieć?

  Pierw nasunęło mi się coś na miarę bycia jakąś niepoważną wróżką-cudotwórczynią, która potrafi za jednym dotknięciem różdżki rozwiązywać ludzkie problemy i z powrotem przywoływać uśmiech na ich smętne twarze. Dawać im drugie, trzecie, któreś tam n-te szanse, umożliwić im znalezienie czego szukają, pokazanie zgubionej drogi, popchnięcie wahających się ku działaniu, i tak można byłoby wymieniać w nieskończoność. Byłaby pewnie to przydatna moc, urocza całkiem(idealistyczno-cukierkowa, wywołująca mdłości, to pasuje do jakiejś tam części mnie) ale i pracochłonna. Musiałabym pierw musiałabym poznawać ludzkie problemy, samych ludzi, którzy potrzebują pomocy i uzyskać zgodę, przyzwolenie na pomoc im. Teoretycznie nie musiałabym, jednak myślę że powinno tak działać. Druga opcja zaś nie śmierdzi tak jakimś pseudo altruizmem, czy inną dobrocią. Chciałabym zatrzymywać czas, nie tak po prostu. Tak aby gdy zatrzymam czas nie odczuwać ani głodu, ani pragnienia, ani zmęczenia, nie musieć załatwiać potrzeb fizjologicznych, na dobrą sprawę może nawet nie musieć oddychać, tym samym nie starzeć się ani nic. Nie odczuwając przy tym w pełni upływającego czasu jaki spędziłam w takim spauzowanym świecie, mogłabym robić cokolwiek zechce - czytać tygodniami, a nawet wybrać się nawet na wycieczkę pieszą do jakiegoś zagranicznego państwa, bez odczucia żadnych tego skutków ubocznych.
 6. homoseksualizm. Tak, czy nie?

   
 7. Piosenka, której obecnie najczęściej słuchasz?

  Od poniedziałku męczę nowe odkrycie, które omalże zupełnie się nie pokrywa z tym czego dotychczas słuchałam. Czyli już większość tygodnia mój muzyczny repertuar nie wychodzi poza twórczość zespołu The Correspondents, jest to jak Wikipedia mówi - coś bliskiego electro swingowi i alternative hip hopowi(?).  
 8. Spontanicznośc w związku

  Na dobrą sprawę tak to raczej działa. Coś spontanicznego nie musi być czymś wielkim i owe spontaniczne działania często nie są(z definicji nie powinny być) planowane wcześniej przez obie strony, ani przez wykonawce ani (tym bardziej) przez odbiorce(?). Są to urocze gesty, które wychodzą same z siebie, tak jak nawet wspomniane posłodzenie herbaty.
 9. Co ostatnio oglądałeś?

  Zakochałam się w tym filmie, ogólnie lubię tego typu produkcje - St Vincent/Mów mi Vincent też był świetny. Oraz wczoraj siostra mnie wmanewrowała w obejrzenia z nią: Przez sister i tak obejrzałam większość młodzieżówek w swoim życiu, czy zostałam zapoznana z treścią serii książek z tego gatunku, które nie są moim zupełnie moim konikiem. Obejrzę, bo obejrzę, może mi się to nawet podobać ale nic nie wyniosę z takiego filmu. Akurat w przypadku NERVE cała idea mi się podobała, jednak super-hiper happy end, gdzie wszystko było calculated, a "zwykli" nastolatkowie okazali się mistrzami hakowania, knucia, manipulowania i gry aktorskiej - nie przemówiło to do mnie. Chciałam, żeby ktoś umarł(w trakcie trwania akcji).
 10. Najprzystojniejszy aktor??

  Tom Selleck i... na tym się kończy moja wyliczanka, aż dziwi mnie moje zdecydowanie.
 11. Zdefiniuj m-forum jednym słowem

  Spaghetti.
 12. Najlepsze imię mężczyzny ?

  Hm, podobają mi się imiona w stylu Cezary, Arkadiusz, Korneliusz, Ireneusz są w pewien sposób uniwersalne(?). Dajmy na to taki poważny Cezary może być też czarującym Czarkiem, Arkadiusz zawadiaką Arkiem, a Korneliusz i Ireneusz rozczulającymi Kornelem i Irkiem.
 13. Dobry kolega

  Ty też nie możesz mieć tej pewności o poziomie jej powagi. Zresztą autor jest nastolatkiem, niby to już chyba po/w trakcie ale na finiszu dojrzewania u chłopców, jednak podczas dojrzewania popęd seksualny jest silniejszy i podobno chęć rozładowania, albo faktyczne rozładowanie go z osobą tej samej płci niewiele może mieć w takim przypadku do czynienia z faktyczną orientacją - tak gdzieś wyczytałam, bo co ja tam wiem.
 14. Dobry kolega

  To pytanie jest tu raczej kluczowe, sam dobrze wiesz że na razie jedynie Ty chcesz to zrobić a żeby doszło do czegokolwiek jest potrzebna(teoretycznie) zgoda Was obojga. Nie potrafisz na razie odpowiedzieć sobie jaką odpowiedź byś uzyskał, ani nie zapytałeś o nic w tym kierunku żeby poznać odpowiedź. Wybadaj na razie sytuacje i take it easy boy  
 15. Twój ulubiony wiersz

  *** Karol Graczyk   Miłość do przedmiotów to miłość najczystsza. Choćby do lampki nocnej, bo nawet jeśli brzydka, spełnia wszystkie zadania, jakie jej powierzyć.   Nie ma przerostu ambicji, nie bywa wulgarna, chyba że właśnie taką ją stworzono- krzykliwą, na podobieństwo tego, który ją włącza, wyłącza.   Wewnątrz jest krucha i nawet my wobec niej delikatniejemy,żeby nie skrzywdzić, nie urazić. Czyta z nami książki, kocha się i odkrywa światy   ale nie zdradza i nie czuje się zdradzona - nigdy. Lampka nam ufa, niczego nie chce w zamian, a jeśli jest bezwzględna, to tylko w altruizmie.   Nawet, kiedy przez dłuższy czas niepotrzebna, nie ma pretensji i zawsze pomaga - nie zawodzi nigdy i nie podnosi głosu. Pokazuje drogę. Jest jej z nami dobrze.   Mimo to, kiedy zgaśnie na zawsze, umiemy z tym żyć.   Obecnie mój najulubieńszy numer 1.