WszyscyZginiemy

Kumple
 • Ilość dodanej zawartości

  517
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

44 Co wtorek udaje, że myśli

6 obserwujących

O WszyscyZginiemy

Informacje

 • Płeć Kobieta
 • Zainteresowania ludzie

Ostatnie wizyty

1109 wyświetleń profilu
 1. [GŁOSOWANIE] Kto powinien być teraz przepytywany?

  jeśli akurat będzie, to może być i @Wulf
 2. aborcja

  ...z odpowiedzialności przeszło do konsekwencji ale chyba chodzi o to samo? Tyle że wcześniej aborcja była unikaniem odpowiedzialności za swoje czyny a teraz, jeśli dobre rozumiem, wymigiwaniem się od konsekwencji? Zastanawiam się co ta zmiana nazewnictwa dała a może odjęła? bo jak jeszcze przy odpowiedzialności byłoby okey po przemilczeniu paru kwestii i naciągnięciu innych to konsekwencja hmmm... no jeśliby w synonimach grzebać rezultat. W rezultacie stosunku może dojść do zapłodnienia to z kolei skutkuje tym, no z biologicznym słownictwem jestem na bakier ale, skutkuje tym że rozwija się ten nowy byt, embrion, płód, a ten z kolei w konsekwencji swojego zaistnienia może wzbudzić w doszłej lub niedoszłej rodzicielce różne emocje. W konsekwencji-rezultacie humorów/kaprysu matki dojdzie albo do urodzenia. albo do aborcji. Mam problem ze zwięzłym i jasnym wypowiadaniem się.
 3. Czy masz to teraz na sobie?

  Da, z królikiem Bugsem. ...ciuch, który nie należy do Ciebie?
 4. Celt

  Nieźle się rozpisałeś na temat tego, czego w ludziach nie lubisz, to może teraz w drugą stronę - co w nich lubisz?
 5. co wiesz o osobie nad toba

  fan anime i mangi, w moich oczach ścisłowiec - sam nie lubi podziału na ścisłowców i humanistów, za to lubi hmmm no nauki ścisłe, kręci się to wokół biologii i chemii w bardziej eksperymentalnych formach, nie je mięsa i nosi tylko czarne łaszki(jarał się troszku gotykiem? kiedyś, coś), dość inteligentny i ciekawy kompan do dyskusji
 6. Celt

  1) Masz lub/i miałeś jakieś fobie? Jeśli tak to jakie? 2) W jakim przedziale wiekowym mieszczą się Twoi znajomi? Jest jakaś zależność, że na przykład lepiej dogadujesz się albo z młodszymi, albo ze starszymi od siebie czy nie można mówić o czymś takim w Twoim przypadku? 3) Jeśli miałbyś być jakimś zwierzątkiem to jakim?
 7. Hej!

  ...polać tej(starszej ) Pani, dobrze gada! A tak to ten - witaj na forum i do zobaczenia w tematach.
 8. Ostatnio czytane mangi/oglądane anime

  ...nie lubię oglądać anime gdy jest w trakcie emitowania bo a nuż seria okaże się zaskakująco dobra i zacznie się zniecierpliwione oczekiwanie na odcinki. Tłumaczenie sobie, że mogę obejrzenie Ballroom e Youkoso odłożyć sobie na później(i tak, że odłożyłam to aż do wczoraj to niezły wynik) albo chociaż, hmmm, chociaż narzucić spokojniejsze tempo oglądania zdało się na nic. To jest dobre. Bardzo dobre. Za dobre. Chce się więcej a na więcej muszę czekać.
 9. Deizm

  Z pewnością zajrzę!
 10. [GŁOSOWANIE] Kto powinien być teraz przepytywany?

  też jestem za @Celtem
 11. aborcja

  ...no niby podkreślone, że ludzkiego ale! Naczelne też spostrzegają różne rzeczy, myślą aby rozwiązać różne problemy, wyzwania, które rzucają im ludzie lub/i (przede wszystkim) natura, uczą się i przekazują wyuczone umiejętności, wiedzę kolejnym małpą z kolonii. Są zdolne odczuwać emocje(czy może uważasz, że są bez uczuć?). No i nie mają problemu z wyostrzaniem uwagi w chwilach wymagającej jej wzmożonej aktywności. Według ostatnich poczynionych badań/obserwacji nawet kwestiach postrzegania śmierci - bo kiedyś podobno za unikalną dla ludzi uważano, świadomość śmierci/swojej śmiertelności i tym samym że poświęcamy tym sprawą wiele uwagi. Niektóre małpki nawet "opłakują", mają żałobę po śmierci swoich towarzyszy. Przejawiają też zachowania przypominające nasze różne kulty(pokazy siły samców podczas ulewy, aby przegonić żywioł). Tyle wyczytałam.
 12. Wyraź siebie obrazkiem

  buuu, no i jeszcze ta szkoła tak bardzo, i połowinki, i tak mało czasu...
 13. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

   
 14. aborcja

  Gdzie? W najlepszym scenariuszu przy kobiecie, wspierając ją - nieważne jaką decyzje by podjęła. Zresztą po co jakoś głębiej zajmować się osobą mężczyzny, w momencie gdy mowa o aborcji i ciąży? Tyle co było do powiedzenia o jego roli, zostało powiedziane. Nic więcej dodać nie można, ani cały czas się nim zajmować, bo go ani ciąża, w którą zajść nie może, ani aborcja której nie będąc możliwym do zajścia w ciąże wykonać nie może bezpośrednio nie dotyczy więc... po co?
 15. równouprawnienie i feminizm

  Uff, na całe szczęście ideały nie istnieją! Jeśli mowa o równouprawnieniu, chyba jednak dobrze trochę odsunąć na drugi plan ten podział na mężczyzny i kobiety a skupić się na tym, że to wszystko ludzie. Różni ludzie. Wszyscy identyfikujemy się jako ludzie, więc oszczędziłoby to pewnego bagatelizowania lub wyolbrzymiania pewnych spraw ocenianych z perspektywy przynależności do grupy kobiet lub mężczyzn. Chyba. No i chyba jednak dobrze unikać zbyt częstego(lub w ogóle) uogólniania bo potem się to kończy tym, że gdy słyszysz feministki przemawiające w imieniu ogółu kobiet zaczynasz się wstydzić, że tą kobietą jesteś. Nijak nie mogąc się podpisać nawet pod jednym zdaniem, opinią czy sloganem. Zwykle dużo te panie(i jacyś tam nieliczni panowie) krzyczą ale mało robią sensownego. @Kalafior_Grozy wymieniał kilka spraw dotyczących kobiet, które wymagałyby poświęcenia im uwagi, jakiegoś zdecydowanego działania ale, ale o żadnym większym zainteresowaniu tymi problemami ze strony feministek przynajmniej ja nie słyszałam.