mateoleo

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Pochłaniacz Zapachów i Ironii

O mateoleo

 • Ranga
  Nowy
 1. Broda

  Dokładnie tak, i dlatego warto mieć fajny trymer i golić się regularnie, bo wtedy łatwiej dbać o brodę. Ja jeszcze po każdym goleniu, stosuję dwie krople oleju do brody i od razu dbam tym samym o skórę.
 2. Antywirus dla smartfona?

  Dobrze myślisz A wiesz, teraz jest szał wyprzedażowy, więc lepiej nie naciąć się na oszusta, bo nie dość, że stracisz telefon, to przede wszystkim może wyczyścić Ci konto w banku, co wydaje mi się gorsze.
 3. Antywirus dla smartfona?

  Zawsze możesz jakieś okresy próbne wypróbować czy coś. My jesteśmy zadwoleni, myślę, że i u Ciebie będzie hulać!
 4. Antywirus dla smartfona?

  Mój ojciec ma firmę, więc na wszystkich firmowych i domowych kompach oraz prywatnych i służbowych telefonach mamy g datę. Nie wiem ile kosztuje na jeden telefon, ale powiem Ci, że jest bardzo lekki. Nie zamula ani kompa ani telefonu. No i nie miałem żadnego problemu z wirusami.
 5. Antywirus dla smartfona?

  Na nie niekoniecznie. ios to zamknięty system i ciężko się tam włamać, ale na androida, jak pytał kolega wyżej, to nawet bym się nie zastanawiał i kupił porządnego antywirusa. Tym bardziej, że wydaje się trzy tysiące, czy tam prawie trzy, na telefon.
 6. Antywirus dla smartfona?

  No na smartfony są wirusy i to niestety coraz więcej! Przecież to łakome kąski dla hakerów. Ludzie tam trzymają ważniejsze dane niż na kompie. No i telefon jest non stop włączony i podłączony do internetu, więc dostęp do niego jest łatwiejszy.
 7. Zajęcie dla mamy 50+

  Też mogę Ci polecić speak up, bo chodzę tu i ja i mój młodszy brat. Parę razy widziałem grupę seniorów wychodzącą z zajęć to wyglądali na zadowolonych. Myślę, że to dobra opcja, żeby poznać fajnych ludzi w swoim wieku i po prostu dobrze spędzić czas
 8. Problem z wytryskiem :/

  Chyba nie masz czym się przejmować. To pewnie jednorazowy wybryk. Spróbujcie jeszcze raz i jeśli akcja się powtórzy to odstaw na trochę maryśkę i wtedy ogarnij czy dojdziesz czy nie.
 9. kurs przed maturą

  Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli nie znajdziesz miejsca w empik school to też możesz spóbować w speak up. Mój młodszy brat chodzi do nich na kurs przed maturą, a ja chodziłem na regularne zajęcia z angielskiego i obaj sobie chwalimy