Rattata

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  179
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Pochłaniacz Zapachów i Ironii

O Rattata

 • Ranga
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć Kobieta

Ostatnie wizyty

409 wyświetleń profilu
 1. Czy jest coś smacznejsze w świecie, niż czekolada?

  Tak, zgadzam się. Wszystko.
 2. Co jedliście bądź jecie dzisiaj na śniadanko?

  Awokado z pomidorami, cebulą, prażonym słonecznikiem i cytryną. Świerza upieczona bułka pełnoziarnista z masłem. Zielona herbata z cytrusami. Mała kanapka z słodkim pomidorkiem i szczypiorkiem. Troszkę orzechów nerkowca. 
 3. selfiki, lajki, followersi

  Uwielbiam język polski, jest piękny, dźwięczny, wymagający i posiadający nieskończoną bazę możliwości. Jednak, mam wrażenie, że przerasta nawet rodaków. Używanie zamienników jest moim zdaniem czystym lenistwem ( 1. lenistwo ujęte w braku chęci użycia odpowiedniego słowa i łatwe operowanie językiem internetowym, 2. lenistwo idące za kompletnym brakiem znajomości swojego języka ojczystego).  Nie przepadam za mieszaniną z której średnio coś wynika.   
 4. Co aktualnie porabiacie?

  Mobilizuję się do napisania następnych x-set stron pracy... 
 5. O czym teraz myślisz?

  Zawsze po alkoholu lepiej mi się malowało. Zawsze. Dlaczego ja ostatnio tego nie wykorzystywałam, sama nie wiem. 
 6. Co Cię dzisiaj wkurzyło ?

  Świadomość spędzenia kolejnych dni na bardzo intensywnych obrotach - praca, praca, praca
 7. Cytat na dzień dzisiejszy

  Kto posiada kota, nie musi się obawiać samotności. 
 8. Nie chce mi się...

  Nic mi się właściwie nie chce. 
 9. Czy zgodziłabyś się na pozowanie do aktów i ich publikację?

  Uwielbiam swoje ciało, jestem bardzo pewna siebie, mój partner również. Mam w planach zrealizować sesję zdjęciową samodzielnie. Nasze zdjęcie/zdjęcia zawisną w sypialni. Intymne miejsce, intymne zdjęcia.  Do tej pory powstało wiele takich zdjęć, jednak zaplanowana sesja ma być wisienką na torcie.  Nigdy nie udostępniam nikomu owych zdjęć, są dla mnie i dla partnera. 
 10. W oczekiwaniu na...

  poniedziałek...
 11. O czym teraz myślisz?

  Tak mało czasu na przyjemności, oj za mało  Dawno już nie miałam tyle pracy aby nie widywać się z M. Majówka będzie chwilą relaksu, na którą czekam! 
 12. Nigdy nie zapomnę...

  Wakacji z dzieciństwa. Dnia, w którym mój pierwszy pies przekroczył próg mojego domu, nie zapomnę  jego wzroku, jego szczęścia. - był psem ze schroniska. Przeprowadzki z życia miejskiego na przedmieścia.  Uratowanie mojego aktualnego psa na targu zwierzęcym, sunia ma teraz 12 lat i kocham ją przeogromnie. Jej miłość jest również nie do opisania.  Zdanie matury i rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Wymazanie wszystkich niepotrzebnych znajomości licealnych i zostawienie etapu szkolnego daleko w tyle.  Decyzja o rozpoczęciu studiów, które są moją pasją i hobby. Miałam zostać szanowanym lekarzem, zostałam artystką.  Moment, w którym poznałam swojego partnera. Miłość od pierwszego wejrzenia. Pierwsze czułości, zbliżenia, seks. Niezapomniane chwile.  Aktualny etap w moim życiu. Rozpoczyna on coś niesamowitego, sam w sobie składa się na najlepsze momenty życia.   
 13. Co liczy się w życiu?

  Najbardziej w życiu liczy się dla mnie miłość. Dlaczego miłość? Zostałam wychowana otoczona miłością z każdej strony, nauczono mnie kochać, co zrodziło we mnie ogromną wrażliwość na otaczający mnie świat. Dzięki miłości przetrwam chorobę, biedę, przykrości, brak sukcesów, brak szczęścia. Czuję się niezniszczalna.  Miłość daje mi siłę, motywuje mnie, wyznacza nowe horyzonty, otacza opieką, dba o mnie, napędza w każdy możliwy sposób, uczy. Jest piękna.
 14. Życie w dużym, czy może mniejszym mieście?

  Jestem wychowana w większym mieście, natomiast mój dom rodzinny znajduje się na obrzeżach z piękną okolicą, dając spokój i ciszę. Mimo to, zamierzam osiedlić się w jeszcze większym mieście, które daje sporo możliwości i dla młodej osoby zaczynającej swoje samodzielne życie jest strzałem w dziesiątkę. Lubię gdy coś się dzieje, nie mam ograniczeń i mam obok swoich zagranicznych znajomych, którzy chcąc nie chcąc wybierają największe miasta w naszym kraju. A więc, moje cele to giganty, a ciszy i spokoju zaznam gdy odwiedzę rodziców. 
 15. Tabaka.

  Tabaka w moim przypadku dobrze działa na pozbycie się kataru, więc jeśli nie mam przy sobie kropli to nie odmówię tabaki. Świetnie oczyszcza nozdrza.