Rattata

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  201
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Rattata last won the day on May 16 2017

Rattata had the most liked content!

Reputacja

8 Mistrz picia herbaty na czas

O Rattata

 • Ranga
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

558 wyświetleń profilu
 1. Podarowanie samochodu chłopakowi.

  @Borowy jasne, że nie znacie. Nie w tym szkopuł. Pytam czy taki podarunek i gest jest na miejscu. Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni mają swoją dumę i ego i bardzo możliwe, że większość nie zgodziłaby się na taki obrót sprawy. A ja właśnie chcę się dowiedzieć i uzyskać odpowiedź na moje pytanie: Czy przyjęlibyście od swojej dziewczyny samochód ? Jeśli nie, to dlaczego? A jeśli tak, również mile widziany komentarz.
 2. O czym teraz myślisz?

  Latam na endorfinkach! Zawsze układało mi się w życiu, ale teraz jest po prostu zajebiście. Czekam na więcej! jestem podekscytowana i ciekawa. Tak dobre dni!
 3. Cześć chłopcy. Mam bardzo ważne pytanie do was. Czy chęć oddania chłopakowi samochodu jest okey? Czy przyjęlibyście od swojej dziewczyny samochód z opłaconym do końca roku ubezpieczeniem? Jest to mój stary samochód, bardzo dobrze znany mojemu TŻ, wiele razy przy wspólnych podróżach to własnie on prowadził pojazd. Oboje mamy do niego sentyment, dobrze służył. Jednak aktualnie nie mam miejsca na dwa samochody, a sprzedaż jest średnio opłacalna, przez fakt iż bardzo dużo pieniędzy zostało włożone w ten samochód. Wiem, że TŻ samochód by się przydał, dodatkowo jest to pojazd, który bardzo mało pali i jest tani w utrzymaniu. Proszę was moi przystojni o wypowiedź. Nie wiem czego się spodziewać, czy powinnam proponować oddanie samochodu ? Może to być źle odebrane?
 4. Cześć chłopcy. Mam bardzo ważne pytanie do was. Czy chęć oddania chłopakowi samochodu jest okey? Czy przyjęlibyście od swojej dziewczyny samochód z opłaconym do końca roku ubezpieczeniem? Jest to mój stary samochód, bardzo dobrze znany mojemu TŻ, wiele razy przy wspólnych podróżach to własnie on prowadził pojazd. Oboje mamy do niego sentyment, dobrze służył. Jednak aktualnie nie mam miejsca na dwa samochody, a sprzedaż jest średnio opłacalna, przez fakt iż bardzo dużo pieniędzy zostało włożone w ten samochód. Wiem, że TŻ samochód by się przydał, dodatkowo jest to pojazd, który bardzo mało pali i jest tani w utrzymaniu. Proszę was moi przystojni o wypowiedź. Nie wiem czego się spodziewać, czy powinnam proponować oddanie samochodu ? Może to być źle odebrane?
 5. O czym teraz myślisz?

  moja uczelnia to kpina...
 6. O czym teraz myślisz?

  Jest okey, moje życie jest naprawdę zajebiste, lubię je. Aż, sama sobie zazdroszczę. Zdrówko!
 7. Czy imponują wam bojownicy Państwa Islamskiego?

  Pomijamy politykę i skupiamy się na mężczyznach - jako samcach, a nie chodzące bomby, dobrze rozumiem? A więc, są spoko. Ale jako, że mnie cholernie pociąga inteligencja, charakter i światopogląd, to żaden z nich nie ma szans Za duże różnice, ładnie mówiąc.
 8. Lubicie chodzić boso?

  Mi jest zawsze zimno w stopy, więc grube wełniane skarpety to jest to ! Jednak w temperaturze bardzo wysokiej, owszem lubię pohasać boso - jednak zależy na jakiej teksturze.
 9. Faceci w rurkach to dno

  Do Autora posta: zacznij zajmować się swoim własnym życiem. Dlaczego Ciebie interesuje jak wygląda ktoś inny? Niech sobie ubiera co i jak chce. Gdzie widzisz problem? Skoro on w taki sposób wyraża siebie to okey. Wyjdź do świata... Polecam może NYC, tam byś biedaku przez okno wyjrzeć nie mógł bo byś każdego musiał słownie zbezczeszczać, że wygląda nie tak jak Twoim zdaniem powinien. Przestańcie sobie ludzie wyszukiwać problemy. :):):)
 10. Jak się czujesz?

  Musze się na nowo zaaklimatyzować. Dziwnie sie czuje, dziwnie - to najlepsze określenie.
 11. Czy masz to teraz na sobie?

  Koronka to koronka, kolor mi się jedynie nie zgadza.. nic? nagość? ;>
 12. Zjesz czy nie zjesz?

  Łeee, za słodkie, przecież to sam cukier. A co powiesz na kalafiorowe kotlety w panierce?
 13. Co Cię dzisiaj wkurzyło ?

  Brak internetu w akademiku...
 14. Wyraź siebie obrazkiem

 15. Co teraz pijecie?

  Whisky sobie sączę..