Miszaba

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-1

O Miszaba

 • Ranga
  Nowy
 • Urodziny 07.07.1994

Informacje

 • Płeć Kobieta
 • Miejscowość Władysławowo
 • Zainteresowania Moda, kryminały, kino, muzyka
 1. Rurki, a figura.

  Ja niedawno kupiłam taką kurteczkę w ciemnym kolorze, która ładnie pasuje mi do leginsów i jasnych rurek!
 2. Jaki serial ostatnio oglądaliście ?

  Jak można było przerwać Ricka i Morty'ego na dwa lata?!
 3. Lalka na prezent

  Raczej nie, tutaj polecałabym kolorowe zwierzątka, najlepiej pluszowe.
 4. Pierwszy pocałunek? Jaki wiek?

  Na dwa dni ucząc się wspólnie do matury... oboje zdaliśmy
 5. Jaka jest Wasza wiara/religia?

  Jestem ateistką, jak dotąd nie widziałam rzeczy, które przekonałyby mnie że istota wyższa istnieje.
 6. Czy religia jako przedmiot szkolny jest potrzebna?

  Religia w szkołach? Oczywiście... ale nie na ocenę i nie w czasie normalnych lekcji. jak najbardziej może być uczona w państwowej szkole, ale szkoła użycza budynku, natomiast zajęcia z religii są dobrowolne i opcjonalne.
 7. Jaki kierunek kształcenia?

  Technik informatyk nie ma za bardzo wielkich sukcesów, informatyków jest jak psów. Polecałabym jakiś rzadszy, ciekawy kierunek.
 8. Zespoły Rockowe, Punkowe i Punk Rockowe...

  Większość z tego, co wyobrażamy sobie jako modę punkową (pasy, ćwieki, podarte ciuchy i agrafki) stworzyła para legendarnych dyktatorów mody – Vivienne Westwood i Malcolm McLaren. Tak naprawdę Sex Pistols powstało by sprzedawać ciuchy! Johnny Rotten i Sid Vicious zostali twarzą kapeli za wygląd - bo spodobali się McLarenowi.
 9. The Sims ogolnie o calej serii

  Im więcej dodatków do 4 tym lepiej, podoba mi się kreskówkowy styl postaci ale ciągle jest za mało opcji.
 10. likwidacja gimnazjów

  Przypominam, że ZNP zbiera podpisy pod petycją o referendum! Jeśli komuś się nie podoba zmiana, ma okazję by się wypowiedzieć i działać dla dobra polskiej szkoły.    
 11. Problem z matematyczką

  Łatwo powiedzieć. Ciekawe, że jak np. uczeń ma słabo rozwinięte mięśnie i nie radzi sobie na WF nikt mu nie mówi, żeby przypakował... Program nauczania ustala się dla przeciętnego ucznia. Jeśli większość w klasie jest poniżej poziomu, to problem jest nie z uczniami, a z nauczycielem. Nauczyciel może jak najbardziej się mylić i popełniać błędy - także przy doborze materiałów. Jeśli następna klasówka będzie umoczona przez większość, niech ktoś odważny wstanie i powie coś takiego "ale pani profesor, na X ostatnich sprawdzianach też były kiepskie oceny, czy możemy poświęcić dodatkowe lekcje na powtórzenie, bo nie możemy budować naszej wiedzy na kiepskich fundamentach."
 12. O co chodzi temu nauczycielowi?

  Uważam, że powinnaś porozmawiać ze szkolnym psychologiem - jest za wcześnie na skargę, ale przecież nie chcesz by taka sytuacja nadal się rozwinęła czy trwała. Widzę tu trochę przewrażliwienia, owszem. Ale uważam że w takiej sytuacji należy zwrócić uwagę nauczycielowi by panował nad hormonami.
 13. Wasz najdłuższy staż z partnerem to?

  Sześć miesięcy. Wiecie z czym mam problem? Z byciem "grzeczną i posłuszną".
 14. Polak czy nie Polak? Oto jest pytanie.

  Dla mnie Polakiem jest każdy, kto buduje ten kraj, nieważne czy urodził się w Polsce, Francji, Arabowie czy Murzynowie Dolnym k. Adis Abeby. Płacisz w Polsce podatki? Jesteś Polakiem. Obchodzi cię ten kraj, idziesz do wyborów, protestujesz, uczysz się jego historii? Jesteś Polakiem. Przelałbyś krew dla niego? Jesteś Polakiem. Albo oczywiście Polką. Żeby nie było
 15. Pozytywne spojrzenie na świat -- naiwne i przereklamowane?

  Ale słuchajcie, weźmy za przykład takiego skoczka. Od czego zależy długość jego skoku? Od sprawności jego mięśni, od umiejętności skakania, od jego wagi, od pogody i zdrowia. Czy myślicie że pozytywne myślenie zmieni jego wagę? Sprawi że jego mięśnie będą magicznie rozwinięte? Nie. Jedynym, co pozytywne myślenie może sprawić jest motywacja. Ale przecież motywować możemy się negatywnie "mogę być lepszy", "dołożę tym Węgrom". Nie jest ważne czy jesteś optymistą czy pesymistą, tak długo jak wykonujesz swoje cho...ne obowiązki.