gressip

Król czata
 • Ilość dodanej zawartości

  269
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

15 Gawędziarz

1 obserwujący

O gressip

Informacje

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1681 wyświetleń profilu
 1. u siebie nie wkleję to wypadło na cb ( może nie umiem ;/ )

  https://www.youtube.com/watch?v=SqVa0DZrprg

  1. Nineku

   Nineku

   Co ja Ci złego zrobiłam... 

 2. O czym teraz myślisz?

  Nie dostałem się tam gdzie chciałem Mogłem inne studia chyba wybrać.
 3. Problem z nogą

  Może spięte mięśnie w nodze. Polecam osteopatie, masowanie nogi. Można samemu wziąć kauczuk i szukać miejsc gdzie najbardziej boli. Ucisnąć przytrzymać aż puści ból
 4. Błędy, niedoróbki i usterki w działaniu forum

  Dyskusja o istocie rzeczy przeplata się z szambem. Moje forum takie piękne. 
 5. O czym teraz myślisz?

  Chciałbym zrobić mema w tym stylu tylko z Davidem Gahanem i Patrykiem Jakim https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2016/02/3373aa26783ca905e2885e2cc2dc5223_fb.jpg
 6. Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Koniec studiów i to że mnie zatrudnili.
 7. Nadopiekuńczy rodzice

  Może w najbliższym czasie trzeba będzie się starać aby przyznano Ci alimenty od rodziców, jak znajdziesz sposób żeby z nimi nie mieszkać.
 8. Chorobliwa zazdrość

  Może to kwestia nakręcania samego siebie na jakieś fiksacje. To jak nakręcić się że z parterem nie ma o czym rozmawiać, to faktycznie nie będzie z nim o czym rozmawiać. Albo nakręcić się że jest się gorszym, chociaż milion od nas osób jest głupszych.
 9. O czym teraz myślisz?

  Może nowy etap w życiu, tylko raczej wiem co się kończy, a nie wiem co się zaczyna. Co to będzie- nie wie nikt. Czuję ,że jestem silniejszy.
 10. Praca jako warunek życiowej samorealizacji

  Ja osobiście  uważam, że spełnienie się w pracy jest jedną z lepszych rzeczy która może trafić się człowiekowi. Zarabia pieniążki i robi to co lubi, nie traktuje swojej pracy jako zło konieczne, przez co się także do niej przykłada. Też jest inne spojrzenie społeczeństwa na osoby które pracują, i na te co siedzą w domu i choćby uczyły się grać na skrzypcach, czy uczyły fizyki kwantowej. Takie osoby nie zarabiają, nie są samodzielne. Przychodzi w pewnym momencie wiek w którym trzeba się usamodzielnić, stać się poważniejszym, i odrzucić na bok własny pomysł na samorealizacje, i spróbować tego w życiu dorosłym. Może to się udać bardziej lub mniej. Znam  osoby które potrzebują pracy, bo inaczej nie wiedzą co z sobą zrobić, co jest dla mnie trochę  przykre bo nie mają zainteresowań, z drugiej strony tak jak wspomniałem i tak kiedyś trzeba iść do pracy próbować się usamodzielnić w związku z sytuacją w jakiej można się znaleźć. Kiedyś przeczytałem że nie ważne ile ktoś ma zainteresowań, i tak wszyscy pójdziemy do pracy, a po pracy nie będzie siły na nic. Niechęć do pracy pewnie też wynika z niedojrzałości, chyba to się nazywa syndrom Piotrusia Pana. Osobiście nie gram w gry, nie oglądam telewizji, uważam że moje zainteresowania mnie rozwijają, no ale z nich niestety nie będę miał pieniążków. Na pewno nie teraz. Poszedłem na studia jakie poszedłem, liczyłem na łatwiejszy start na na rynku pracy, trochę się przeliczyłem. Mam nadzieję, że przyszła praca nie odbierze mi chęci do życia.
 11. Praca po skończeniu prawa

  Co można robić oprócz aplikacji po prawie? Jakie korporacje są polecane, czy są lepsze opcje niż kasa w biedronce ( lepszy hajs niż na aplikacji)?