Shady-Lane90

Kumple
 • Ilość dodanej zawartości

  1777
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

523

O Shady-Lane90

 • Ranga
  Pomoc Moderatora
 • Urodziny 07.10.1990

Informacje

 • Miejscowość Daleko
 • Płeć Kobieta
 • Zainteresowania Muzyka, literatura, kryminologia, seryjni zabójcy.

Ostatnie wizyty

30347 wyświetleń profilu
 1. Ilona 19 lat !

  @Nineku podejmuję to wyzwanie
 2. Nasze zwierzaki :D

  Labradorowy terrorysta - Trola ♥  
 3. Prawda czy fałsz?

  Fałsz. Jak zupa to tylko pomidorowa mojej mamy! Wolisz być kierowcą, niż pasażerem. 
 4. Ilona 19 lat !

  Jednodniowy "fejm" na forum, bazujący na jakże "kontrowersyjnych" wypowiedziach zakończony niepowodzeniem.  
 5. Pedagogika - warto iść na ten kierunek?

  Czujesz powołanie, masz podejście do dzieci/młodzieży, jesteś cierpliwą osobą, która potrafi przekazać wiedzę, którą sama posiada - to i owszem. Warto iść na pedagogikę. Nauczyciele bowiem, którzy pracują od niechcenia, nie mają podejścia i pracują "za karę", bo coś robić muszą, powinni być zwolnieni ze swoich stołków, bo niczego dobrego dla systemu edukacji nie robią. Opieranie się wyłącznie na tym, jak to nauczyciele mają fajnie - bo wakacje, bo ferie, bo pewna praca - to nie klucz do sukcesu niestety. W przypadku tego fachu - powinno się myśleć o tych, z którymi (i dla których) się pracuje, a nie tylko o własnych korzyściach  
 6. Wrestling - coś dla prawdziwego faceta!

  I dla mnie również. Oglądam (dość często) dla śmiechu. Dzieją się tam tak irracjonalne rzeczy, że czasem nie jestem w stanie tego ogarnąć moją mózgownicą.  Moja przygoda z oglądaniem wrestlingu zaczęła się już w latach 90-tych, kiedy to z bratem w weekendy ślęczałam po nocach przed telewizorem, aby zobaczyć, jak walczą takie persony jak Macho Man, Goldust, Goldberg czy Kane. Wtedy oczywiście, jako kilkuletnia gówniara, naprawdę myślałam, ze to wszystko odbywa się na serio (!).  Oczywiście chodziło o show i emocje, jakie wywoływało u mnie kibicowanie moim ulubieńcom. Teraz oglądam to tylko by się pośmiać.. zarówno z samych walk, jak i nazw chwytów... a przyznam, że są komiczne.. jak np. pedigree, która przywołuje mi na myśl syfiastą karmę dla psiaków..   
 7. Tytuł jest wymagany.

  Dobry wybór. Nie ma nic lepszego od smaku keczupowego.  
 8. Nadopiekuńczy rodzice

  Nigdy nie zrozumiem rodziców, którzy widząc, że ich dziecko ma jakieś problemy - terroryzują je, zamiast mu pomóc. Sami powinni Cię zaprowadzić do specjalisty i szukać dla Ciebie pomocy, nim zrobisz coś, dzięki czemu skutecznie odbierzesz sobie życie.  Zacznij działać na własną rękę. Widać, ze potrzebujesz kogoś, kto w pewnym sensie wyprowadzi Cię na prostą. Powiedz komuś co się dzieje w Twoim domu. Dalszej rodzinie, albo tak jak pisałam wcześniej - pedagog, psycholog, psychiatra. Lub naprawdę zadzwoń na jakąś infolinię dla młodzieży. Tam nikt Cię negatywnie nie oceni i postara Ci się doradzić. My tu możemy sobie popisać co tam myślimy, ale nikt z nas w pełni nie będzie w stanie dać Ci tego, czego oczekujesz i potrzebujesz - prawdziwej pomocy i wsparcia. 
 9. Cytat na dzień dzisiejszy

  You have to die a few times before you can really live. Charles Bukowski
 10. Idealny Świat.

  A ja potrafię stworzyć sobie swój idealny świat. Z dala od zgiełku, ludzi. Wystarczy, że zaszyję się na choćby kilka godzin w mojej samotni i już czuję się "idealnie". 
 11. Chorobliwa zazdrość

  Twój problem może wskazywać, że cierpisz na jakieś zaburzenia osobowości. Też uważam, że powinnaś zwrócić się do psychologa. Pomoże Ci on zmienić myślenie. Bo to właśnie w Twoim myśleniu tkwi cały problem i dopóki go nie zmienisz, będziesz męczyć się z porównywaniem siebie do innych i zaniżoną samooceną. 
 12. Co teraz pijecie?

  Wodę z miętą i cytryną. 
 13. Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Kolejny zdany egzamin. Jeszcze tylko jutro. I w końcu dane mi będzie cieszyć się wolnymi weekendami ♥
 14. O czym teraz myślisz?

  Przychodzą takie momenty w życiu każdego człowieka, że mówi on sobie "dość". W moim życiu nastał właśnie taki moment. Przekreślam więc grubą krechą wiele rzeczy, które już dawno powinnam wyeliminować, by poczuć się lepiej. I zdecydowanie - zaczynam tak właśnie się czuć. Nie można przecież oszukiwać samego siebie, że jest dobrze, albo że wszystko się jeszcze może ułożyć, kiedy podświadomie i tak wiemy, że nic z tego nie będzie. Dobra więc rada - usuńcie z życia to, co Was unieszczęśliwia. 
 15. Cytat na dzień dzisiejszy

  "Pie*dol dwulicowców, fałszywi koledzy, cieszą ryj jak Cię widzą, po czym wbiją nóż w plecy."