mw2

Użytkownik Miesiąca
 • Ilość dodanej zawartości

  268
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

70 Miłośnik uprawiania grzyba na ścianie

6 obserwujących

O mw2

 • Ranga
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć Kobieta
 • Zainteresowania ekonomia, psychologia, religie, gotowanie, fuzje i przejęcia, fashion

Ostatnie wizyty

1398 wyświetleń profilu
 1. O czym teraz myślisz?

  Myśl o tym, że wyśpię się porządnie dopiero w połowie lutego jest nieco przytłaczająca... 
 2. Auto ubezpieczenie

  Jest jedna zasada - przy wyborze ubezpieczenia nie należy kierować się ceną. Najtańsze ubezpieczenie wynika zarówno z indywidualnej oceny ryzyka jak i sumy ubezpieczeniowej przysługującej przy danym zdarzeniu (czyli np. podczas wypadku). Zazwyczaj ocena ryzyka jest podobna w firmach ubezpieczeniowych (oparta o prawdopodobieństwo i statystyki, które są m.in. ogólnopolskie itd.), dlatego głównie różnice wynikają z sumy ubezpieczeniowej.  Więc czym się kierować? Własnie sumą ubezpieczeniową oraz tym, ile za poszczególne zdarzenia, maksymalnie wypłaci ubezpieczyciel. 
 3. Jak rozładowujecie emocje...?

  Słucham muzyki, sprzątam, gotuję, idę na spacer/pobiegać...
 4. Dziewczyny pytaja, Wy odpowiadacie

  Bo urażasz ich męską dumę  Ja się przyłączam i dodam jeszcze jedno pytanie: jak nie pozwolić się komuś zaangażować, by zminimalizować jego cierpienie, ale jednocześnie będąc uprzejmym i miłym człowiekiem? 
 5. Pytania i odpowiedzi

  I tak i nie  Zasada złotego środka jest ważna w każdej dziedzinie życia.  Masz niezrealizowane postanowienia z 2017 roku, które powielasz jako postanowienia w 2018 roku? 
 6. Co ostatnio oglądałeś?

  Zamiast obejrzeć Kevina w święta wybrałam Piękny umysł. Każdemu, kto jeszcze nie widział, szczerze polecam  Co prawda film powstał w 2001 roku i sama sobie dziwię się, że dopiero teraz "przypomniałam" sobie o nim. Pomimo, że film jest zaliczany do biograficznych, nie ukazuje w 100% prawdziwego życia Johna Nasha. 
 7. Rozterki dojrzałej singielki

  Ja szukałabym kogoś podobnego do siebie. Osobiście uważam, że bzdurą jest przyciąganie się przeciwieństw, a jeśli się sprawdza to tylko w krótkotrwałych relacjach. Podobne cele życiowe i priorytety stanowią ważny fundament dla dalszego życia, jak i oczekiwania wobec związku. 
 8. Rozterki dojrzałej singielki

  Hmmm... nawet Cię rozumiem. Tylko warto sobie uświadomić, że w każdej osobie znajdzie się co najmniej jedna cecha, która nie będzie nam odpowiadać - ideały w końcu nie istnieją. Warto też zostawić przeszłość za sobą. Wszystkie doświadczenia nas kształtują, należy z nich wyciągnąć wnioski, ale nie można swojego życia opierać wyłącznie na podstawie tego, co było w przeszłości. Ale moim zdaniem, nie ma sensu nawiązywania z kimś bliższej relacji dla samego faktu i z świadomością, że to nie jest to.  Samotność jest fajna   Do pewnego momentu oczywiście. Ja lubię wolność. 
 9. Czy w Polsce zapanuje totalitaryzm?

  Zostaną, zostaną, więc nie ma mowy o niezależności sądownictwa. Dlatego moim zdaniem to, co się obecnie dzieje w Polsce jak najbardziej zmierza do totalitaryzmu albo autorytaryzmu. Tym bardziej, że sytuacja Polski pod względem praworządności była monitorowana cały czas od momentu sprawy z Trybunałem Konstytucyjnym, więc chyba nikogo nie powinny dziwić działania UE.  Dodając do tego karę nałożoną na TVN...cóż na pewno nie są to poczynania godne władzy demokratycznej. Najpierw przejęcie władzy sądowniczej, potem środków masowego przekazu.
 10. Auto ubezpieczenie

  Chodzi o OC?  Na wstępie Cię poinformuję, że nie polecę Ci żadnej konkretnej firmy ubezpieczeniowej, bo nie mam w tym żadnego interesu. Jako świadomy konsument, przy wyborze ubezpieczenia, Twoja koleżanka powinna się kierować nie jego ceną, a sumą ubezpieczeniową i sumami ubezpieczeniowymi na poszczególne zdarzenia. Wykupując najtańsze ubezpieczenie, nikogo nie powinno dziwić, że kwota ubezpieczeniowa będzie najniższa.  Jednocześnie nie da się ukryć, że firmy ubezpieczeniowe nastawione są na zysk i gdyby nie zarabiałyby na ubezpieczeniach, przestałyby funkcjonować. Dlatego przy kalkulacji składki bierze się pod uwagę cenę części oryginalnych, serwisowych, a przy obliczaniu odszkodowania cenę części używanych. 
 11. Jak wyznać jej miłość?

  @bolek12 Po prostu, normalnie, szczerze  bez zbędnego krążenia dookoła tematu, bo dziewczyna może się zgubić lub inaczej coś zinterpretować  Zdobądź się na odwagę, powiedz, że Ci się podoba etc., i to co czujesz oraz to, że chciałbyś czegoś więcej. 
 12. Na którym ramieniu nosicie torebki?

  Hmmm jeśli już noszę torebkę typu shopper to na lewym. Częściej noszę przewieszone mniejsze torebki to na prawym ramieniu (oparta o lewe biodro). 
 13. Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Uczucie kiedy pomimo ukończenia kilka lat temu 18 r.ż. sprzedawcy nadal chcą dowód osobisty przy zakupie alkoholu <3 
 14. Gwałt

  Gwałty na mężczyznach dotyczą ilu? 1% przypadków? Może mniej?  To jest powód, dla którego mówi się jedynie o gwałtach na kobietach.  Przede wszystkim nikt nie robi z mężczyzn zbrodniarzy. Niemniej jednak gwałt jest przejawem agresji krzywdzącym osobę zgwałconą, dlatego powinien być karany.   
 15. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

  <3