mw2

Użytkownik Miesiąca
 • Ilość dodanej zawartości

  201
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

39 Cnotliwy Magister

4 obserwujących

O mw2

 • Ranga
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć Kobieta

Ostatnie wizyty

719 wyświetleń profilu
 1. Celt

  4. Za co cenisz siebie? 5. Czego najbardziej nie lubisz robić w codziennym życiu?
 2. aborcja

  Jedną z kluczowych kwestii odróżniających zwierzęta od ludzi, jest posługiwanie się umysłem. Tak więc chyba można mówić o decyzji? Bo jeśli nie, to wówczas życie ludzie opierałoby się wyłącznie na instynktownych zachowaniach w celu przetrwania.  Może dziwna  Miałam na myśli jego działanie bez wywierania wpływu, który zniekształciłby owo działanie.  
 3. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

  LP - Muddy Waters
 4. Celt

  1. Czego nie lubisz w ludziach? 2. Jak spędzasz czas w wolnych chwilach? 3. Czym się zajmujesz? 
 5. Hej!

  Witaj Ziemowit Wiążesz swoją przyszłość ze sportem? 
 6. aborcja

  Zapomniałeś o tym, że prokreacja należy do "spraw natury" i zachowań zdeterminowanych biologią. Potem oczywiście jest umysł, którym można częściowo "władać" naturalnymi instynktami i ktoś podejmuje decyzję o tym, że nie chce mieć dzieci, ale to, że nie chce ich mieć, nie oznacza, że ma wpływ na swój organizm,a ten jest mu posłuszny   Wtedy należy stosować antykoncepcję --> która poniekąd zniekształca naturalne działanie organizmu.  Wracając do tematu.. impulsywna czy przemyślana i w pełni świadoma jest to jednak decyzja. 
 7. aborcja

  To inna sytuacja. Raczej miałam na myśli tezy takie jak chociażby utrzymywanie do XX w. poglądu o płaskiej Ziemi, gdzie teoria heliocentryczna (wynaleziona znacznie wcześniej, jeśli uznać za twórcę Kopernika to XVIw.) została już potwierdzona w XVIII w.   
 8. aborcja

  O czymś takim nigdy nie słyszałam. Śmiem nawet myśleć, że niektóre "twierdzenia" mogą być rozpowszechniane (a przynajmniej dawniej były) w celu indoktrynacji.  
 9. aborcja

  Zrównujesz człowieka do zwierząt? Oczywiście, człowiek jest ssakiem, nie ulega wątpliwości, ale w przeciwieństwie do zwierząt jest wyposażony w umysł i podejmuje decyzje nie jak zwierzęta, automatycznie, tylko kieruje się także rozumem.   
 10. aborcja

  Bo palenie marihuany nie jest agresją wobec innego bytu.   
 11. Równouprawnienie

  Ooo a jak niby taki wskaźnik jest liczony?  Bo to nie 
 12. aborcja

  A co to ma do rzeczy w temacie aborcji? Ponadto dwie sprawy @Bloody., mianowicie: 1. Nie wszystkie kobiety, napisałabym nawet że mniejszość. 2. O jakich zasobach mężczyzny myślisz? 
 13. aborcja

  To w takim razie, skoro zarodek ani dziecko nie jest własnością kobiety (wybacz! ale inaczej nie mogłam zapisać ), to dlaczego ma ona prawo rozporządzać nim według własnego kaprysu? 
 14. Równouprawnienie

  Generalizujesz. Ponadto łapówki występują w przypadku obu płci.