mw2

Kumple
 • Ilość dodanej zawartości

  118
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

14

2 obserwujących

O mw2

 • Ranga
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć Kobieta

Ostatnie wizyty

358 wyświetleń profilu
 1. Ave ^^

  Witaj "ponownie"    Rozumiem, że zatęskniłeś za tym forum?   Baw się dobrze!
 2. Jaki jest Twój kolor włosów?

  Jestem bardzo dumna ze swoich włosów, ich kolor to ciemny blond. W zasadzie to je kocham <3 W lato, jak dużo przebywam na słońcu, to niektóre pasma mi jaśnieją.
 3. Jaki masz komputer?

  Posiadam laptopa i nie poleciłabym go nikomu  Nie jestem zadowolona z jego zakupu. Mam go prawie 2 lata (miną jakoś we wrześniu).  Mam laptopa Lenovo G50 (https://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Lenovo-G50-70.124255.0.html) <--- tutaj więcej info, specyfikacja i inne. Chciałam mieć lenovo, myślałam, że są dobre. W moim przypadku (używam laptopa przede wszystkim do pisania, korzystania z pakietu Offica, celów naukowych i przeglądania internetu bez grania w żadne gry) zacina się, a moje pliki zajmują zaledwie 100 Gb z dysku C... Generalnie nie polecam. Prawdopodobnie nie kupię już nic ze sprzętu komputerowego, co zostało wyprodukowane przez chińskie firmy.
 4. Powrót do dawnej znajomości

  Szczerze mówiąc, na Twoim miejscu, nie odnawiałabym tej znajomości, bo skończy się ona najgorzej dla Ciebie. Dziewczyna nie chce nic więcej oprócz przyjaźni, a Ty mimo, że być może byś na to przystał, to już raz się zaangażowałeś bardziej i teraz trudno jest takie emocje wymazać i zacząć od początku. Radziłabym Ci o niej zapomnieć. Nie warto wracać do znajomości, które powodują cierpienie. Ponadto z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że kobiety z natury są niezdecydowane i czasami, by nie ranić, mówią nie do końca to, co czują, tylko to, co nie sprawi przykrości innym.  Zastanów się, czy taka znajomość jest Ci potrzebna? Poza tym - podjąłeś już decyzję, a dziewczyny do niczego zmusić nie możesz, ani oczekiwać od niej, że się w Tobie zakocha bądź, że to przekształci się w coś więcej niż przyjaźń. 
 5. Powrót do dawnej znajomości

  Mógłbyś, @Markon, coś więcej opisać o tych odmiennych oczekiwaniach? Czego Ty, a czego ona oczekiwaliście od tej znajomości?   
 6. Kalafior_Grozy

  Jak dla mnie - bardzo satysfakcjonujące No, ale bawmy się dalej!  5. Jaki był Twój poprzedni nick na tym forum? 6. Od jak dawna interesujesz się polityką?  7. Od początku byłeś stały w swoich poglądach (politycznych) czy też "romansowałeś" z różnymi doktrynami?
 7. Sklepy "wszystko po pięć złotych" i bazary

  Generalnie takich sklepów nie odwiedzam, chyba, że szukam czegoś, co mogę z dużym prawdopodobieństwem tam dostać (średnio raz na rok). Uwielbiam natomiast chodzić na "targ/bazar", na którym można kupić warzywa i owoce. Wiadomo, nie wszyscy sprzedają tam swoje produkty, bo najczęściej są towary zakupione na giełdzie, ale po jakimś czasie zna się już producentów i można ocenić, które produkty są najlepsze.
 8. Kalafior_Grozy

  1. Jakie są Twoje poglądy polityczne? 2. Lubisz kalafior?  3. Co Cię skłoniło do pisania na forum (forum w ogóle, nie tego konkretnego )  4. Masz jakiś ulubiony cytat,sentencję?
 9. mw2

  Wybór w zasadzie wynikał z eliminacji innych kierunków, które mnie interesowały. Także wybrałam finanse i rachunkowość, choć z rachunkowością niewiele chcę mieć wspólnego Raczej bardziej interesuje mnie modelowanie finansowe.
 10. mw2

  @Martusiaaaaaa92 obecnie nigdzie nie pracuję. W te wakacje zrobiłam sobie reset. No i studiuję dziennie. W październiku zaczynam magisterkę. 
 11. mw2

  Obecnie nie jestem. Oczywiście, że planuję  Chciałabym mieć kiedyś dzieci, być może męża/partnera. Kiedyś oznacza moment, gdy już uporządkuję własne życie, zacznę pracować w zawodzie etc. Tak, mam zwierzęta - dwa koty <3 Bardzo kocham koty i nie wyobrażam sobie przyszłości bez nich. Jeden ma obecnie prawie 15 lat, drugi jest o wiele młodszy i ma ok 4 lat. 
 12. mw2

  Trudne pytanie... Kiedyś miałam ogromne poczucie winy z powodu zerwania znajomości z pewnym chłopakiem. Z dnia na dzień przestałam się odzywać (oczywiście miałam swoje powody, ale z perspektywy czasu, uważam, że nie powinnam była tak postępować). Jednak z czasem poczucie winy minęło. Obecnie odczuwam czasami poczucie winy wobec rodziców, gdy zachowuję się w sposób, który ich rani bądź gdy czują się zranieni z powodu mojego sposobu bycia. Dlaczego? Widzę, jak się starają i jak dobrymi rodzicami są, a ja tego nie dostrzegam lub nie potrafię im tego powiedzieć - mam problem z mówieniem tego, co czuję. 
 13. mw2

  Automatycznie nasuwa mi się na myśl - uzależnienie, jednak w obecnej chwili raczej nie mogę tego powiedzieć. Dwa lata temu na pewno to mną kierowało. Może po kolei Powiedzmy, że miałam "dwa powroty" - pierwszy, dwa lata temu, gdy ponownie założyłam konto i głównie przebywałam na czacie Potem zniknęłam (już bez usuwania konta) i pojawiałam się sporadycznie. Drugi powrót nastąpił niedawno (w maju czy tam czerwcu - w momencie, gdy zaczęłam się "bardziej" udzielać na forum). Wynika on już nie z uzależnienia, ale pewnego sentymentu do tego miejsca i forumowiczy. Przyznaję się otwarcie, że lubię się "bawić" w psychologa, a to forum poprzez działy związane z różnymi problemami, umożliwia mi to Nie będę ukrywać też faktu, że to chyba jedyne forum, na którym jeszcze aż tak bardzo nie widać kryzysu w postaci braku nowych postów czy tematów. Wierzę, że da się to miejsce jeszcze uratować!
 14. mw2

  Album zdecydowanie Damnation. Jeśli idzie o utwór (z tej płyty lubię w zasadzie wszystkie), ale gdybym miała wybrać jeden to wybrałabym "Closure".