Cyrin

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1096
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

63 Wyrzucony ze szkoły melanżu

2 obserwujących

O Cyrin

Informacje

 • Płeć Kobieta

Ostatnie wizyty

4348 wyświetleń profilu
 1. Bezczelne zachowanie koleżanki.

  Powiedz współlokatorce jeszcze raz jak się czujesz w zaistniałej sytuacji, że to jest bardzo nie w porządku i mimo że nie chcesz psuć relacji między wami, to jeśli ona nie zrobi z tym porządku, ty idziesz od razu do osoby odpowiedzialnej za akademik (nie wiem kto tym zarządza, ale dowiedz się) i powiesz, że płacisz za pokój dwuosobowy, w którym przez większość czasu pomieszkuje trzecia osoba wbrew twojej woli. Powinni się tym zająć. Przyjemne to nie będzie, ale jeśli chcesz mieć spokój, a nikt w tym układzie nie zachowuje się poważnie, leży to w twojej gestii zadbać o własny komfort. Powodzenia. :-)
 2. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

  Za oknem baśń, a w głowie nieuleczalne zmęczenie.
 3. Książka, którą aktualnie czytasz

 4. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

  https://youtu.be/tmZTIvUmWYc Właściwi ludzie w niewłaściwym czasie.
 5. Kim jest dla Ciebie ...?

  Grzesiu to był taki dziwak w gronie, którego mój tata lubił i uczył, że kawa smaczniejsza bez cukru. Grzesiu przychodził do nas na niezapowiadane kawy latami i często powtarzał ze zdumieniem, że pamięta jak by to było wczoraj, - tu pokazywał rękoma - gdy byłam "rozmiarów chleba". Grzesiu nie zaprosił nas na swój ślub, ale pokazał później zdjęcia. Teraz jest sam, zapuścił długą brodę i włóczy się ulicami. Teodor
 6. O czym teraz myślisz?

  Czekałam na śnieg. Jest piękny i to nic, że uwypukla cały smutek. Chciałabym żeby nie przestało już padać.
 7. Książka, którą aktualnie czytasz

  Właśnie porzuciłam "Lata powyżej zera", bo to słabo napisane scenki rodzajowe z ciągłym odhaczaniem kolejnych charakterystycznych elementów ówczesnej dekady. Spodziewałam się jakiegokolwiek studium pokoleniowego, co sugeruje choćby cytat z okładki ("To głośny pokoleniowy manifest (...)"), tymczasem doczekałam się nieinteresującego zapisu wspomnień bez szczególnej refleksji. Może "Całe Życie" Seethalera okaże się lepsze.  
 8. Seriale

  Jakoś mnie ciągnie do staroci. Po raz pierwszy w życiu obejrzałam "Fawlty Towers" i teraz mi smutno, że to zaledwie dwanaście odcinków. Nie wiem co oglądać, bo zdaje się, że wszystko co mogłoby mi się spodobać już obejrzałam.
 9. Co macie(mieliście) dzisiaj na obiad ?

  Zrobiłam zupę kremową z dyni i kupiłam struclę marcepanową na deser. Taki był obiad, dobry, bo nie dla mnie.
 10. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

   
 11. Ile piw wypijecie?

  Czasem gdy otwieram piwo, zastanawiam się czy byłabym w stanie wypić dwa naraz i myślę o tych czasach, kiedy kupowało się kilka na wieczór i jeszcze poprawiało innymi trunkami, bo różne powody. Dzisiaj na żadne powody nic nie pomaga, więc rzadko piję - i dla smaku, bo okazuje się, że piwo też może smakować, zwłaszcza gorzkie. Długo o tym nie wiedziałam.
 12. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

  https://youtu.be/WBff4F5egLc
 13. O czym teraz myślisz?

  Jedno wspomnienie. Wystarczy jedno wspomnienie żeby już nic więcej nie chcieć.
 14. Książka, którą aktualnie czytasz

  "Zawód: powieściopisarz" Murakamiego. Czas przestać się oszukiwać, że nie lubię jego literatury. W końcu jest lekkostrawny i nie daje o sobie zapomnieć.
 15. Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Zdołałam przeczytać solidną książkę w całości, po niezwykle długim czasie. Trochę to zagadkowe, że jestem w stanie bardziej się skupić i zaangażować w lekturę przy jednoczesnej niemożliwości obejrzenia filmu czy serialu.