Cyrin

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1107
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Cyrin last won the day on May 5 2017

Cyrin had the most liked content!

Reputacja

64 Owca w skórze wilka

2 obserwujących

O Cyrin

 • Ranga
  Stały bywalec

Informacje

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

4480 wyświetleń profilu
 1. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

  Wiele bym dała żeby jeszcze usłyszeć wersję Bramy. Mam przed oczyma to skromne spotkanie na tarasie biblioteki z kiepskimi wierszami i gitarową muzyką. To było jednak szczere. Mój boże, zawsze tęsknię za tym, czego nie mam.
 2. Książki które chcielibyście przeczytać.

  Jestem ciekawa Yukio Mishimy, chciałabym zacząć od "Na uwięzi. Ballada o miłości".
 3. Jak się czujesz?

  Jak moja piekąca ręka ozdobiona szramami. Jestem zmęczona, a to zmęczenie nie pozwala mi zasnąć.
 4. Cytat na dzień dzisiejszy

  "I really had the illusion—that’s all it is—for a very long time, certainly throughout my 20s and into my 30s, where I thought there was a bunch of people out there somewhere in the world, who probably lived together in the same place, who knew what was happening. They knew what was the right way to do things. They knew the answers to all the questions I would ask. They knew. There’s no abstract academy of people out there. It’s not like the right way was something that eluded me. Everybody’s winging it. That’s what I’m trying to say. Everybody’s winging it." https://www.thestranger.com/slog/2018/03/27/25959809/toothless-people-drinking-straight-from-the-cow-an-interview-with-dylan-moran
 5. Jaki sport najbardziej lubicie/uprawiacie?

  Czasem lubię, czasem nie lubię (pod wiatr, pod górę), ale praca zobowiązuje, więc pokonuję kilkudziesięciokilometrowe trasy rowerowe. Jeśli miałabym wybrać, to jednak chodzenie. Długie szwędanie się. (?)
 6. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

  "You know this moment in time Is all my life Every day is each day that's past Every person alive is everyone who's died"
 7. O czym teraz myślisz?

  Obawiam się, że nikogo już tak nie.
 8. Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Sprawiłam sobie bardzo długi płaszcz zimowy i się okazuje, że jednak można nie marznąć w niskich temperaturach - nowe doznanie w moim świecie. Muzyka też. Jest tyle ładnej muzyki na tym świecie, wiecie?
 9. jak pić żeby nie wymiotować.

  Jeżeli ktoś zadaje takie pytanie, znaczy że nie powinien jeszcze pić.
 10. Co wam dziś zryło beret?

  Miałam taką głupią sytuację z czapką. Nagle zniknęła, w czasie kulminacji wszelkiej frustracji i wiedziałam, że nie mogła po prostu się ulotnić. Jak magicznie zniknęła, tak magicznie wypadła mi z okolic kurtki, gdy weszłam do domu. Niesamowite.
 11. O czym teraz myślisz?

  Zawsze mam wyrzuty sumienia kiedy tu piszę, ale kogo by to obchodziło. Taka mnie nieoświecająca konkluzja nawiedziła w autobusie (zawsze w autobusie takie rzeczy), że w tym całym przepoczwarzaniu się w dorosłego (niekoniecznie dojrzałego) człowieka wcale najtrudniejsze nie są obowiązki i rutyna, tylko brak autorytetów. Nikt sobie, kurwa, nie radzi. Nie znam człowieka, na którego mogłabym spojrzeć i dostać jakieś wskazówki. Nie, muszę dopingować się swoją nierealną wizją i wierzyć, że całe lata niepowodzeń będę potrafiła przekuć wreszcie w coś przynajmniej wartego tych upadków. Wyszło dramatycznie, a chuj. Myślę sobie jeszcze o wielu innych rzeczach, ale wyczerpałam forumowy limit.
 12. Bezczelne zachowanie koleżanki.

  Powiedz współlokatorce jeszcze raz jak się czujesz w zaistniałej sytuacji, że to jest bardzo nie w porządku i mimo że nie chcesz psuć relacji między wami, to jeśli ona nie zrobi z tym porządku, ty idziesz od razu do osoby odpowiedzialnej za akademik (nie wiem kto tym zarządza, ale dowiedz się) i powiesz, że płacisz za pokój dwuosobowy, w którym przez większość czasu pomieszkuje trzecia osoba wbrew twojej woli. Powinni się tym zająć. Przyjemne to nie będzie, ale jeśli chcesz mieć spokój, a nikt w tym układzie nie zachowuje się poważnie, leży to w twojej gestii zadbać o własny komfort. Powodzenia. :-)
 13. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

  Za oknem baśń, a w głowie nieuleczalne zmęczenie.
 14. Książka, którą aktualnie czytasz

 15. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

  https://youtu.be/tmZTIvUmWYc Właściwi ludzie w niewłaściwym czasie.