Kalafior_Grozy

Moderatorzy
 • Ilość dodanej zawartości

  2322
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

470 Admin płakał jak czytał posty

O Kalafior_Grozy

 • Ranga
  Nie mogę spać bo skanuję pasmo.
 • Urodziny 28.06.1986

Informacje

 • Płeć Mężczyzna
 • Miejscowość Kalafiornia D.C.
 • Zainteresowania Zdobywanie władzy nad światem, pisanie głupot w internecie, dłubanie w lewym uchu, śpiewanie brzydkich piosenek przy goleniu oraz wiele innych rzeczy, które robią ze mnie potencjalnego pacjenta zamkniętego oddziału psychiatrycznego.
 • Zawód Podwodny Spawacz Konstrukcji Drewnianych.

Ostatnie wizyty

32698 wyświetleń profilu
 1. Co Cię dzisiaj wkurzyło ?

  Zima. Tym że jest.
 2. #metoo

  Dziennikarze Wybiórczej oraz Kretyniki Politycznej gwałcicielami? Eee spoko, przecież to nasi, niech se gwałcą, zostawić ich w spokoju, aj waj, hejt stop! Ciekawe co by było gdyby hipotetycznie o gwałt został oskarżony dziennikarz np. z Gazety Polskiej albo Sieci. Pewnie piewcy tolerancji, obrońcy demokracji i "wolnesądów", bojownicy o prawa człowieka i równość wszystkich i wszystkiego by dostali "wściku pizdy" i pierwsi by nawoływali do publicznego linczu. Spoiler A teraz można hejcić. Pozwalam.  
 3. O czym teraz myślisz?

  Z miliona idiotyzmów tego chorego świata chyba nigdy nie zrozumiem tego jak można komuś dawać pieniądze za to że nie chce iśc do roboty a pracującemu zabierać hajs w podatkach, który to hajs potem idzie między innymi na tych co nie chcą pracować.
 4. O czym teraz myślisz?

  Znów ten dziwny stan.
 5. Przedstawienie

  Napisz Nam coś o sobie. Skąd jesteś? Czym się interesujesz? Jak do Nas trafiłeś/trafiłaś?
 6. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

   
 7. Pytania i odpowiedzi

  Staram się tego nie robić i odnoszę wrażenie że tylko ja jestem takim świrem na drodze.   Masz takie filmy, do których lubisz wracać?
 8. Pegging - co o tym myślicie?

  Jeśli nakłada sobie sztucznego "przyjaciela" i kogoś nim penetruje, z automatu przynajmniej przy tej okazji jest dominującą. Na dłuższą metę nie widzę związku między tą konkretną zabawą a skłonnościami do dominacji. Z dominacją bywa różnie. Raz jest to kwestia upodobań, innym razem na spontanie wyjdzie nieco inaczej.
 9. O czym teraz myślisz?

  Musi się udać.
 10. O czym teraz myślisz?

  Napuszczałem lotków jak opętany. Jutro będę się wkurzał że nic nie wygrałem
 11. O czym teraz myślisz?

  Biegnę na oślep przed siebie. Nie wiem czy za chwilę nie roztrzaskam się o ścianę kolejny juz raz, ale biegnę. Taka już chyba dola kogoś, kto chce samemu sobie udowodnić, że potrafi przebić głową mur.   Tylko ta głowa właśnie. Boli.
 12. Co ostatnio oglądałeś?

  "Uciekający Pociąg" Jest sobie więzień w takim dość hardkorowym więzieniu na Alasce i on ucieka z tego więzienia hardkorowego z takim młodym kolesiem. Docierają na stację kolejową gdzie wbijają się do ostatniej lokomotywy jakiegoś losowego pociągu składającego się wyłącznie z 4 wielkich lokomotyw. Maszynista losowego pociągu dostaje ataku serca podczas ruszania i wypada z pierwszej lokomotywy na tory a losowy pociąg bez kontroli zaczyna uciekać. W pościg za więźniem i drugim więźniem wyrusza chcący go dorwać za-wszelką-cenę szef więzienia.
 13. O czym teraz myślisz?

  Gdyby nie życzenia od bliskich mi Osób (za które Im dziękuję) kompletnie bym nie zauważył, że są Święta. Magię Świąt trafił szlag.
 14. Życzenia świąteczne

  Niestety choinki nie posiadam, ale dodaję zdjęcie wczorajszego ładowania akumulatora (a ściślej foto tuż po odłączeniu) Merry Krysmes Ewrybody