Kalafior_Grozy

Kumple
 • Ilość dodanej zawartości

  1850
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

326

8 obserwujących

O Kalafior_Grozy

 • Ranga
  Posiadacz czarnego pasa w Sudoku.
 • Urodziny 28.06.1986

Informacje

 • Miejscowość Kalafiornia D.C.
 • Płeć Mężczyzna
 • Zainteresowania Zdobywanie władzy nad światem, pisanie głupot w internecie, dłubanie w lewym uchu, śpiewanie brzydkich piosenek przy goleniu oraz wiele innych rzeczy, które robią ze mnie potencjalnego pacjenta zamkniętego oddziału psychiatrycznego.
 • Zawód Podwodny Spawacz Konstrukcji Drewnianych.

Ostatnie wizyty

19419 wyświetleń profilu
 1. Co teraz pijecie?

  Pepsi (a miałem jej nie pić).
 2. Zmiany w Polsce, na lepsze czy na gorsze?

  Oczywiście, lecz pewne rzeczy chyba zaszły już za daleko. Jedyną szansę upatruję w tym, że pewnego dnia dwa dominujące obozy polityczne znikną. Bez tego nie widzę szans na jakiekolwiek zmiany.
 3. Cześć i czołem!

  Lubisz gry komputerowe? Jaką muzykę lubisz najbardziej? Jakie jest Twoje ulubione piwo? Witaj na Forum
 4. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

   
 5. Co myślisz o .....?

  W moim odczuciu Unia cierpi na choroby, których uleczenie wydaje się być niezbędne do tego by można w świecie traktować ją poważnie. Te choroby już jeden kraj zniechęciły do bycia w tym towarzystwie i serio nie wykluczam że grono chętnych do przebywania tu wkrótce znów zacznie się kurczyć. Polexit byłby w sumie dość słabym pomysłem bo póki co jeszcze jest nadzieja na to, że karta się odwróci i władzę w UE stracą produkty uboczne rewolucji z 1968 roku.   O 500+?
 6. Co masz wspólnego z osobą nad Tobą?

  @Nineku wydaje mi się że gust muzyczny. Co prawda może nie słuchamy konkretnie tych samych wykonawców, ale klimaty chyba podobne
 7. X czy Y??

  Kisiel. Budynie nigdy do mnie nie przemawiały (ogólnie jedzenie do mnie nie mówi, ja czasem do jedzenie owszem, ale jak nikt nie patrzy), wydają mi się mdłe. Zdecydowanie preferuję budynie tylko i wyłącznie jako dodatki do wypieków.   Sobota czy niedziela?
 8. Prawda czy fałsz?

  Prawda.   Lubisz słuchać radia.
 9. Opisz siebie jednym słowem!

  Spać.
 10. Co wam dziś zryło beret?

  Przeglądałem jakieś pół godziny temu allegro i mój ulubiony dział erotyka radiokomunikacja a tam za 1500 zł wystawiony skaner radiowy, który wart jest może ze 300. Przecież prędzej Polska będzie graniczyła z Archipelagiem Wysp Kiribati niż ktoś mu to kupi zważywszy na fakt, że za jakieś 1100 można wyszarpać radyjko co nie dość że obsługuje szersze pasmo częstotliwości to na dodatek dekoduje Motorolkę i EDACS'a. Ja pierdzielę to tak jak bym chciał sprzedać 2-litrową butelkę Pepsi za 35 zł.
 11. O czym teraz myślisz?

  Dlaczego jak się puszcza totolotka metodą "chybił-trafił", maszyna losuje zawsze takie durnowate numery? Zupełnie jak by w kodzie kreskowym na dole kuponu oprócz numeru zakładu zakodowana była tajna wiadomość o treści "samemu ci się wypełniać blankietu nie chciało frajerze to ci takie numery wybiorę że się prędzej zesrasz niż wygrasz".
 12. Wyraź siebie obrazkiem

 13. O czym teraz myślisz?

  Mam taki katar że jeśli by powstał silnik do samochodu napędzany glutami to bym pół roku jeździł za free.
 14. Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Wygrana 1:0 z Avią Świdnik, bramka zdobyta już w doliczonym czasie gry, Garbarnia straciła punkty, 7 punktów przewagi nad nimi, druga liga coraz bliżej Jest pięknie!!
 15. Wyraź siebie obrazkiem