Kalafior_Grozy

Kumple
 • Ilość dodanej zawartości

  2011
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

368

11 obserwujących

O Kalafior_Grozy

 • Ranga
  Posiadacz czarnego pasa w Sudoku.
 • Urodziny 28.06.1986

Informacje

 • Miejscowość Kalafiornia D.C.
 • Płeć Mężczyzna
 • Zainteresowania Zdobywanie władzy nad światem, pisanie głupot w internecie, dłubanie w lewym uchu, śpiewanie brzydkich piosenek przy goleniu oraz wiele innych rzeczy, które robią ze mnie potencjalnego pacjenta zamkniętego oddziału psychiatrycznego.
 • Zawód Podwodny Spawacz Konstrukcji Drewnianych.

Ostatnie wizyty

23785 wyświetleń profilu
 1. Co wam dziś zryło beret?

  Chciałem sobie zrobić spacer do Galerii Handlowej tak zaraz po przyjeździe do domu (przy okazji sprawdzić jak idzie jej rozbudowa, która ma się niebawem zakończyć). Idąc przez park miejski, który muszę minąć chcąc iść do Galerii zauważyłem, że palą się wszystkie latarnie. Palą się. Kurde w dzień. O 15:10 Ja wiem, że w kasie miasta są nadwyżki (chyba pierwszy raz w historii), ale można ją roztrwonić w dużo bardziej logiczny sposób.
 2. O czym teraz myślisz?

  Czas zająć się swoim telefonem. "Zrootować", wgrać jakiś alternatywny soft. Ale najpierw poczytać poradniki, żeby nie narobić głupot bo póki co na nowy telefon mnie nie stać (a nawet jak by było stać to sam nie wiem jaki bym kupił, serio).
 3. Jak postrzegacie własne problemy?

  Moje problemy przy problemach niektórych ludzi, których znam i szanuję są dość "mało-okazałe". To prawda, trapią mnie pewne rzeczy lecz nie robię z nich wielkiego "halo" ponieważ inni na pewno mają większe problemy i także nie robią z siebie pępka świata tylko jakoś je znoszą lub chociaż próbują. Oczywiście, pogadam o problemach bo ludziom, którym się ufa można o takich rzeczach opowiadać, lecz daleko mi do użalania się nad sobą (chyba że w żartach, ale ktoś kto zna moje pokręcone poczucie humoru natychmiast wyłapie że to żart). Za każdym człowiekiem kryje się pewna historia. To kim jesteśmy w danej chwili jest wypadkową wszystkiego, co nas do tej pory spotkało. Każdy człowiek to chodząca książka, której JESZCZE nie napisano.
 4. O czym teraz myślisz?

  W moim odczuciu, odkąd Youtube'a przejął Google, Youtube spada po równi pochyłej. Ostatni tydzień jeszcze bardziej mnie w tym utwierdził.
 5. Pytania i odpowiedzi

  Zostać ostatnim żywym, choćby była to walka skazana na prędzej-czy-później niepowodzenie..Jestem ostatnim żywym, robię co tylko chcę, nie muszę się z nikim liczyć, nic mnie nie ogranicza (może poza zdrowym rozsądkiem, wszak chcę jakoś przetrwać), nie muszę prosić nikogo gdy chcę coś wziąć. Świat jest wielkim śmiertelnym placem zabaw. Kusi mnie taka perspektywa. Jadłbym.   Gdybyś mogła/mógł za pstryknięciem palców sprawić, że jedno dowolne wydarzenie w historii ludzkości nie miało nigdy miejsca, co by to było za wydarzenie?
 6. Pytania i odpowiedzi

  Chęć posiadania kilku pewnych rzeczy kosztujących niemałą forsę pewnie pchnęłaby mnie do tej stresującej nocnej pracy.   Jesteś sobie na rybach i łowisz złotą rybkę. Masz jedno życzenie. Co to za życzenie?
 7. Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Gładka wygrana w finale Okręgowego Pucharu Polski
 8. Wyraź siebie obrazkiem

 9. O czym teraz myślisz?

  Źle się czuję w swojej skórze. Nie potrafię jej zaakceptować, chciałbym ją zmienić za wszelką cenę lecz nie wiem jak to zrobić. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że dla kogoś kto mnie zna, to co piszę wydać się może abstrakcyjne lub po prostu głupie. Wiem to. Ale co ja poradzę na to, że po prostu nie mogę patrzeć na swoje odbicie w lustrze.
 10. Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Zjadłem ogromnego kebaba
 11. Pytania i odpowiedzi

  Kupiłbym żarcie jakie lubię, picie jakie lubię, włączyłbym jakąś ulubioną muzykę i w spokoju bym czekał na koniec, wychodząc z założenia że skoro życie jako-takie nie sprawiało mi żadnej przyjemności to chociaż jego koniec niech będzie przynajmniej w jakimś stopniu taki jaki bym chciał. Gdyby mi jakoś zależało na własnym życiu i ogólnie na świecie, pewnie bym panikował. Na szczęście jest mi doskonale-wszystko-jedno.   Gdybyś miała/miał ulec reinkarnacji i odrodzić się w ciele jakiegoś zwierzęcia, jakie by to było zwierzę?
 12. Dobry kolega

  Chłopaku, dużo ryzykujesz proponując mu to. Przede wszystkim zacznij od tego, że gościu się może zgodzić na "gałkę" dla beki i potem może się to na Tobie paskudnie zemścić gdy np. powie kumplom że mu pociągnąłeś. Powiem krótko: możesz mieć grube nieprzyjemności z tego tytułu. Poza tym gość może jakimś cudem "utrwalić" na jakimś nośniku całe zajście i puścić to w net. Może Cię nawet nagrać na dyktafon gdy mu to proponujesz i co wtedy? To z lekka czarny scenariusz, ale takie też należy brać pod uwagę. Zakładam, że nie jesteś trolem i nie założyłeś tematu dla jajec.
 13. O czym teraz myślisz?

  Kolejny dzień, kolejne "Wydanie Specjalne" i czerwone paski. To już powoli robi się nudne.
 14. Pytania i odpowiedzi

  Po mojej lewej stronie jest teraz opakowanie kremu Nivea, stara ruska lornetka oraz kufel z długopisami i ołówkami. Podsumowując: lepiej by zombie mi jednak nie wchodził do pokoju   Gdybyś miała/miał spędzić rok nie wychodząc z pokoju i miała/miał do dyspozycji tylko jedną grę komputerową/konsolową, co by to była za gra?
 15. Co wam dziś zryło beret?

  Ta piosenka. Miłość od pierwszego przesłuchania