freddy06

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O freddy06

 • Ranga
  Użytkownik
 1. Gdzie trzymacie pieniądze podczas wakacji?

  Zależy od wyjazdu. jeżeli Polska i miejscowość turystyczna, to pieniądze praktycznie nie są potrzebne. Może jakieś drobne kwoty w tylniej kieszeni spodni. Wystarczy karta, którą można płacić.
 2. Najlepszy Antyvir :>

  U mnie też gdata od niedawna. na razie jest spoko, także z ochroną mejli. Na pewno więcej opcji niż darmowe programy. Cóż, jeżeli ktoś ma ruch na dysku, czyli dokumenty od kogoś i dla kogoś, głównie przez pocztę, ale także czasem na pendrive, to łatwo można się przejechać. 
 3. Skąd wziąć program Excel

  Libre Office w zupełności wystarcza i w zasadzie nie ma problemu z wzajemnym otwieraniem z Excelem. Nawet na prostych formułach. Jeżeli zastosowanie arkusza kalkulacyjnego ma być bardziej zaawansowane, to zawsze jest możliwość pewnych niezgodności. Ale LO za darmo i można to zweryfikować.
 4. Jaki serial ostatnio oglądaliście ?

  Westworld jest niezły, choć zbyt wiele seriali nie oglądam i zazwyczaj kryminały, jak Uwikłana (w poniedziałki wieczorem na TV Puls), czy nieodżałowane CSI.
 5. Z jakich korzystacie antywirusów i jakie sa najlepsze?

  Eseta wiele lat temu próbowałem, ale raczej ponownie tego nie uczynię, po wpadce, w której wykrywał na niektórych stronach (allegro, onet, itd) nieco zbyt wiele, czyli trojany, których nie było.
 6. Filmy, które chcę obejrzeć....

  Largo Winch jest całkiem niezły, zwłaszcza dla fanów serialu. A film leci dzisiaj wieczorem an TV Puls jeżeli ktoś jeszcze nie widział. Niestety kolejna część jest gorsza.