LaFleur

Absolwenci
 • Ilość dodanej zawartości

  1635
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

LaFleur last won the day on April 8 2017

LaFleur had the most liked content!

Reputacja

21 Gawędziarz

2 obserwujących

O LaFleur

 • Ranga
  Stały bywalec
 • Urodziny 21.01.1995

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2653 wyświetleń profilu
 1. Zespół Aspergera

  Ten cały przekręt może nie wywołałby takiej lawiny, gdyby nie jedyny czynnik, który łączy szczepienia i autyzm- ten sam wiem/okres występowania. Rodzice nie mając z czym wiązać autyzmu obwiniają szczepienia, bo często nie rozumieją jak one działają tak naprawdę.
 2. Mieszkanie czy dom ?

  Dom, ale tylko i wyłącznie gdzieś poza większym miastem, choć dostatecznie blisko by dojazdy nie były uciążliwe.
 3. LaFleur    MJ

  Madness jak tutaj trafiłeś? 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  %s więcej
  2. Kerosine

   Kerosine

   BTW, uważam, że teksty typu "i tutaj jedyne czego uświadczysz to agonia" [plus ogólnie jakiekolwiek wspominanie/sugerowanie aktualnej kondycji forum] wyrządzają ogromną szkodę i bardzo mocno odstraszają nowych użytkowników.

  3. LaFleur

   LaFleur

   Nowi użytkownicy nie wchodzą na "tablicę" Madnessa, który zresztą też nas opuścił. ; < 

  4. Kerosine
 4. Życzenia na Facebooku

  Gardzę tym szczerze, zwłaszcza jeśli ktoś mi tak składa. W wiadomościach prywatnych to wciaż nie to, ale jest przynajmniej "uzasadnione". Facebook za bardzo nas uzależnił od siebie.
 5. Praca jako warunek życiowej samorealizacji

  Ależ ja się do tego odniosłem i te określenia były raczej skrótami myślowymi. Przede wszystkim wszystko to można pogodzić z pracą, dlatego nie potrafię tego traktować jako pełnowartościowe substytuty. A z drugiej strony rozwinę moją myśl na przykładzie. Mamy pasje, którym chcemy się oddać ot przykładowo muzyka- uwielbiamy za młodu słuchać i poznawać co raz to nowsze nurty, utwory, albumy czy też wykonawców i jest to coś co sprawia nam największą przyjemność. Co jednak dalej? Angażując się w to zazwyczaj ktoś oddany muzyce próbuje tworzyć, śpiewać czy może coś z publicystyki... W każdym razie angażowanie rośnie do poziomu pracy wręcz może przerodzić się w coś co pieniądze Ci zapewniać będzie. Takie jest przynajmniej moje stanowisko. Nie wyobrażam funkcjonowania bez pracy zupełnie zbijając bąki i tutaj mam na myśli kompletne lenistwo dla odmiany czy też skupiając się na innych aktywnościach(hobby, wolontariat, prowadzenie domu czy też wychowywanie dzieci). Te aktywności można pogodzić a czasami wręcz trzeba z aktywnością zawodową dlatego też nie są moim zdaniem to pełne substytuty pracy. Kwestia czy komuś to wystarczy czy też nie jest już zupełnie osobista, moje zdanie przedstawiłęm chyba już znacznie lepiej.
 6. język piosenek

  Raczej nie odgrywa dla mnie większej roli język, choć wolę rozumieć tekst. Mam jedynie ogromny problem z nauką lub robieniem czegokolwiek i słuchaniem polskich utworów- w kiedy czytam dużo mi się miesza i nie potrafię się skupić.
 7. Jakich ubrań nie ma w Twojej szafie?

  Do pewnego czasu nie miałem żadnych dresów, ale musiałem sobie jakieś kupić do wygodnego chodzenia po mieszkaniu. Teraz? Nie mam żadnego swetra czy czegokolwiek co można tak nazwać, nie mam też bluz(bluzek to słowo wiąże się bardziej z damską garderobą).
 8. Nowe a stare gry :)

  "Stare" to często sentyment, bo przy tych grach została jedynie fabuła i może czasami rozgrywka. Po latach kiedy zasiadamy do naszych gier dziecińswa(najcześciej) dostajemy odrzuceni, gdyż zupełnie innej je zapamiętaliśmy a to grafika brzydka, mechanika kwadratowa i zero przyjemności.
 9. Najlepsza muzyka w grach

  Ostatnio odświeżyłem trochę grę z powodu udanej zbiórki na drugą część.
 10. Dlaczego lubicie/nielubicie piłki nożnej?

  Jestem daleko od wyznawania miłości temu sportowi, jednak z gier zespołowych najbardziej mnie wciąga pod względem oglądania jak i uczestniczenia(uprawiania go). Czemu? Jest w tym coś chyba z rozładowania emocji i tego "męskiego" współzawodnictwa.
 11. Jaki zawod powinna wykonywac osoba nad Toba?

  Pracownik krematorium.
 12. piosenka na swój pogrzeb :P

 13. Z jakich korzystacie antywirusów i jakie sa najlepsze?

  Comodo jest dla mnie wygodne i chyba dość dobre.
 14. odtwarzacz muzyczny

  Jestem leniwy bardzo, jeśli chodzi o jakiekolwiek zbieranie albumów czy też utworów, więc spotify jest dla mnie idealne. Zresztą nie będe powielał zalet wymienionych wyżej. Sama cotygodniowa playlista "Odkryj w tym tygodniu" jest czymś świetnym(choć już miałem wiele dubili + przez parę beznadziejnych utworów, które dodałem mam inne tego typu).
 15. Nasze zwierzaki :D

  Mirabelcia, zdjęcie jest słabej jakości, ale zrobienie tej małej wariatce lepszego jest niemożliwe.