LaFleur

Absolwenci
 • Ilość dodanej zawartości

  1635
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

21

2 obserwujących

O LaFleur

 • Ranga
  Zaawansowany użytkownik
 • Urodziny 21.01.1995

Informacje

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1884 wyświetleń profilu
 1. Zespół Aspergera

  Ten cały przekręt może nie wywołałby takiej lawiny, gdyby nie jedyny czynnik, który łączy szczepienia i autyzm- ten sam wiem/okres występowania. Rodzice nie mając z czym wiązać autyzmu obwiniają szczepienia, bo często nie rozumieją jak one działają tak naprawdę.
 2. Mieszkanie czy dom ?

  Dom, ale tylko i wyłącznie gdzieś poza większym miastem, choć dostatecznie blisko by dojazdy nie były uciążliwe. 
 3. LaFleur    MJ

  Madness jak tutaj trafiłeś? 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. LaFleur

   LaFleur

   Ależ ja nie mówię o tabunach ludzi, którzy w tematach "Na poważnie" będą pisać, że zło jest złe. Nie jestem długo na forum w porównaniu z niektórymi, ale pamiętam chyba ostatni dobry okres forum(stary latyoucie wróć!) i nie chodzi o jakąś niesamowitą aktywność, bo też bywała średnia. Mi brakuje "życia" na forum np. moich rozmów o zoofilii z gejzerem, bezczelnej szczerości Piotra, ironicznych odpowiedzi vetusa czy też abstrakcyjności Strangelove-a... Taki osobliwości, które budowały to forum. Nie obrażając nikogo z aktywnych użytkowników, ale tego brakuje temu forum. 

   Wygodnie jest patrzeć... Był okres, kiedy niczym z uporem maniaka odkopywałem tematy i zakładałem nowe, starałem się to napędzić i sprowadziłem tutaj Krzyśka(@Hris Postmortem, ale niestety nic go na dłużej tutaj nie zatrzymało), bo z nim jako tako utrzymałem kontakt z tego poprzedniego forum i staram się w wolnej chwili tutaj wracać. 
    

  3. Kerosine

   Kerosine

   @LaFleur, wiem, akurat ta uwaga nie była skierowana bezpośrednio do Ciebie, tylko bardziej w stronę ogółu. Jak najbardziej widzę, że o ile tylko wpadasz na forum to się na nim udzielasz, starasz jakoś rozkręcić ten cały kramik i przepraszam za nieporozumienie.

   Akurat braku charyzmatycznych osobowości nie brałam pod uwagę jako jednej z przyczyn zastoju, ale tak, z pewnością w jakimś stopniu również się do tego przyczynia. Ogólnie wydaje mi się, że czynnik ludzki to najlepszy trop i obecnie główny problem tkwi po prostu w braku na forum społeczności z prawdziwego zdarzenia [nawet jeśli miałaby zostać określona mianem "towarzystwa wzajemnej adoracji"] - ludzi nieco bardziej związanych z tym miejscem i nie traktujących go jedynie jako "papieru" do randomowego wylania swych myśli. Kiedyś także dosyć często pojawiała się opinia, że tutejsze tematy w pewien sposób prowokują jedynie do jednorazowego wypowiedzenia się w nich, natomiast do szerszej wymiany zdań już niekoniecznie i chyba coś w tym jest - patrząc na nasze forum i to, o którym wspomniałam różnica w wyglądzie dyskusji jest jedną z rzeczy, które najbardziej rzucają się w oczy.

   No i to o czym już wcześniej wspomniałam, efekt zastoju napędzającego zastój. Także szata graficzna z pewnością mocno zniechęca wiele osób do rejestracji czy szerszego udzielania się.

   @MJ, też wolę małe forumki, ale bez przesady :rolleyes: 

  4. Kerosine

   Kerosine

   BTW, uważam, że teksty typu "i tutaj jedyne czego uświadczysz to agonia" [plus ogólnie jakiekolwiek wspominanie/sugerowanie aktualnej kondycji forum] wyrządzają ogromną szkodę i bardzo mocno odstraszają nowych użytkowników.

 4. Życzenia na Facebooku

  Gardzę tym szczerze, zwłaszcza jeśli ktoś mi tak składa. W wiadomościach prywatnych to wciaż nie to, ale jest przynajmniej "uzasadnione". Facebook za bardzo nas uzależnił od siebie. 
 5. Praca jako warunek życiowej samorealizacji

    Ależ ja się do tego odniosłem i te określenia były raczej skrótami myślowymi. Przede wszystkim wszystko to można pogodzić z pracą, dlatego nie potrafię tego traktować jako pełnowartościowe substytuty. A z drugiej strony rozwinę moją myśl na przykładzie. Mamy pasje, którym chcemy się oddać ot przykładowo muzyka- uwielbiamy za młodu słuchać i poznawać co raz to nowsze nurty, utwory, albumy czy też wykonawców i jest to coś co sprawia nam największą przyjemność. Co jednak dalej? Angażując się w to zazwyczaj ktoś oddany muzyce próbuje tworzyć, śpiewać czy może coś z publicystyki... W każdym razie angażowanie rośnie do poziomu pracy wręcz może przerodzić się w coś co pieniądze Ci zapewniać będzie. Takie jest przynajmniej moje stanowisko. Nie wyobrażam funkcjonowania bez pracy zupełnie zbijając bąki i tutaj mam na myśli kompletne lenistwo dla odmiany czy też skupiając się na innych aktywnościach(hobby, wolontariat, prowadzenie domu czy też wychowywanie dzieci). Te aktywności można pogodzić a czasami wręcz trzeba z aktywnością zawodową dlatego też nie są moim zdaniem to pełne substytuty pracy. Kwestia czy komuś to wystarczy czy też nie jest już zupełnie osobista, moje zdanie przedstawiłęm chyba już znacznie lepiej.
 6. język piosenek

  Raczej nie odgrywa dla mnie większej roli język, choć wolę rozumieć tekst. Mam jedynie ogromny problem z nauką lub robieniem czegokolwiek i słuchaniem polskich utworów- w kiedy czytam dużo mi się miesza i nie potrafię się skupić. 
 7. Jakich ubrań nie ma w Twojej szafie?

  Do pewnego czasu nie miałem żadnych dresów, ale musiałem sobie jakieś kupić do wygodnego chodzenia po mieszkaniu. Teraz? Nie mam żadnego swetra czy czegokolwiek co można tak nazwać, nie mam też bluz(bluzek to słowo wiąże się bardziej z damską garderobą).
 8. Nowe a stare gry :)

  "Stare" to często sentyment, bo przy tych grach została jedynie fabuła i może czasami rozgrywka. Po latach kiedy zasiadamy do naszych gier dziecińswa(najcześciej) dostajemy odrzuceni, gdyż zupełnie innej je zapamiętaliśmy a to grafika brzydka, mechanika kwadratowa i zero przyjemności.
 9. Najlepsza muzyka w grach

  Ostatnio odświeżyłem trochę grę z powodu udanej zbiórki na drugą część. 
 10. Dlaczego lubicie/nielubicie piłki nożnej?

  Jestem daleko od wyznawania miłości temu sportowi, jednak z gier zespołowych najbardziej mnie wciąga pod względem oglądania jak i uczestniczenia(uprawiania go).  Czemu? Jest w tym coś chyba z rozładowania emocji i tego "męskiego" współzawodnictwa. 
 11. Jaki zawod powinna wykonywac osoba nad Toba?

  Pracownik krematorium. 
 12. piosenka na swój pogrzeb :P

   
 13. Z jakich korzystacie antywirusów i jakie sa najlepsze?

  Comodo jest dla mnie wygodne i chyba dość dobre.
 14. odtwarzacz muzyczny

  Jestem leniwy bardzo, jeśli chodzi o jakiekolwiek zbieranie albumów czy też utworów, więc spotify jest dla mnie idealne. Zresztą nie będe powielał zalet wymienionych wyżej. Sama cotygodniowa playlista "Odkryj w tym tygodniu" jest czymś świetnym(choć już miałem wiele dubili + przez parę beznadziejnych utworów, które dodałem mam inne tego typu).
 15. Nasze zwierzaki :D

  Mirabelcia, zdjęcie jest słabej jakości, ale zrobienie tej małej wariatce lepszego jest niemożliwe.