Pimpuś

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Pimpuś

 • Ranga
  Nowy
 • Urodziny 09.01.1996

Informacje

 • Miejscowość
  Poznań
 • Zainteresowania
  Kobiety,Piłka Nożna,Sztuki Walki,Ewa Farna,Filmy(Horrory,komedie,akcji itp)
 • Zawód
  Uczeń
 1. Świąteczny Post.

  Osoby starsze [powyżej 60. roku życia] zwolnione są z postu. Post polega na przyjęciu tylko jednego posiłku dziennie [plus ewentualnie coś lekkiego rano i/lub na wieczór] albo na powstrzymaniu się od jedzenia w ogóle. Nie są natomiast zwolnione ze wstrzemięźliwości, a właśnie ona polega na niejedzeniu mięsa [oraz "potraw i napojów, które, w ocenie zdrowego rozsądku, uznaje się za wyjątkowo wyszukane i kosztowne"]. Także jeśli o samo niejedzenie mięsa chodzi to Ty masz rację, chyba że starsze osoby które masz na myśli są zarazem chore [choroba może być przyczyną zwalniającą zarówno z postu, jak i wstrzemięźliwości]. http://archidiecezja.lodz.pl/czytelni/p ... 3t2r2.html http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TS ... st_00.html Podobno mówi się że osoby "chore" są zwolnione . A o jakiego typu chorobach jest mowa ?
 2. Świąteczny Post.

  Bo u mnie w rodzinie twierdzą , że osoby "chore i starsze" są zwolnione z tego obowiązku . A ja uważam że skoro jest post , to nie je się mięsa w tym dniu.
 3. Świąteczny Post.

  Witam serdecznie , chciałbym dziś poruszyć kwestię świątecznego postu . Czy osoby starsze są zwolnione z obowiązku niespożywania w tym dniu mięsa ? Pozdrawiam i czekam na odp.
 4. Masturbująca się babcia

  Witam , otóż w nocy miałem dziwną przypadłość . Mianowicie moja babcia oglądała film porno , i zaczęła się masturbować ,robić palcówkę itp . Czy w jej wieku już większych głupot nie można popełniać ? Jak myślicie ?
 5. Co ostatnio oglądałeś?

  Paranormal Activity 4 Oglądałem ostatnio , muszę przyznać że świetny film.
 6. Co ostatnio oglądałeś?

  Ja oglądałem Paranormal Activity 3.
 7. Konsola PS3 (Play Station)

  No chodzi mi o podstawowy pakiet . Konsola+pad , a GTA V dokupię sobie przy okazji.
 8. Konsola PS3 (Play Station)

  A zatem , warto kupić konsolę dla GTA V ?
 9. Konsola PS3 (Play Station)

  Chciałbym z wami podyskutować na temat konsoli Sony Play Station 3 . Ja przymierzam się żeby zacząć odkładać sobie pieniądze na nią , ponieważ z tego co widzę , gry na PC zaczynają wymierać powoli . Czy waszym zdaniem warto jest ją kupić ? Dodam jeszcze , że chce ją kupić ze względu na Grand Theft Auto V którego premiera odbędzie się 17 Września 2013 . Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
 10. Zrzędliwa babcia

  Ja niestety mieszkam z babcią , ale szukam gotowych "alertów" na nią . Dziękuję za wszelkie propozycję , co nie znaczy że temat zostaje zamknięty. Pozdrawiam.
 11. Zrzędliwa babcia

  Spróbować nie zaszkodzi , jak wypróbuję to dam znać.
 12. Zrzędliwa babcia

  Nie wiem czy to dobry pomysł , swoją drogą gdy za dużo z nią rozmawiam to dostaję białej gorączki. :evil:
 13. Zrzędliwa babcia

  Rozumiem , mogę spróbować . (Daria) Nigdy z nią nie rozmawiałem o tym .
 14. Zrzędliwa babcia

  Przykre to jest, mówisz o własnej babci, pamiętaj o tym... Może gdybyś częściej, z własnej woli z nią rozmawiał, to jej 'ataki' na Twoją prywatność trochę by zelżały? Może to jest próba zwrócenia uwagi na siebie? Rozumiem że to jest przykre , pamiętam o tym doskonale. Wiem że starsi ludzie czasem przesadzają z tą troską , ale moja babcia to wyjątkowa osoba która jest na prawdę czasem denerwująca , a to że nie potrafi zrozumieć mnie to już inna sprawa . A częste rozmowy z nią źle się dla mnie kończą , ponieważ jak wie coś , to chce wiedzieć więcej.
 15. Zrzędliwa babcia

  Bardziej bym powiedział że jest pomocnikiem dzielnicowego , bawi się w prywatnego detektywa . Ona mogłaby robić za informatora , a to że "ja też kiedyś taki będę" to jest nie uniknione , co nie znaczy że będę sprawdzał wnuki na każdym kroku.