helje

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1920
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

helje last won the day on January 16 2016

helje had the most liked content!

Reputacja

5 Pochłaniacz Zapachów i Ironii

O helje

 • Ranga
  Stały bywalec
 1. O czym teraz myślisz?

  omaaaaaaaaaaaaaaatko, kiedy ja tu ostatnio... a ile się pozmieniało i podziało w międzyczasie!
 2. O czym teraz myślisz?

  Maks na głowie, coraz więcej i więcej, dobrze mi z tym. Nawet jeśli spędzam prawie 14 godzin poza domem, biegając z jednego miejsca na drugie, o jednej bułce i cienkiej zupie. Lubię tych technicznych z teatru, lubię ich poczucie humoru i to, że zgrywa się z moim. Nawet śmierdzącą kurzem reżyserkę lubię i te spektakle dla dzieci, na których jako jedyna na sali wyję. 9 dni do wyjazdu, kiedy to minęło?
 3. Weekend majowy - gdzie się wybieracie?

  Jako że moja majówka potrwa 10 dni jak dobrze pokombinuję (dziękuję mojej uczelni za wolne czwartki i piątki) - lecę do Finlandii. Bilet w jedną stronę kupiony (po kosztach ofkors); trochę pojeździmy między jeziorami, a potem wracamy stopem przez Estonię, Łotwę i Litwę do Polski.
 4. Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Bilet w jedną stronę do Finlandii za kilka dyszek kupiłam! I mi trochę zeszła maltańska spalenizna z nosa (chociaż może nie do końca się z tego cieszę, lubiłyśmy się) I jak tylko będzie jutro ładnie, to jadę łazić po fortach
 5. O czym teraz myślisz?

  To smutne, że na świecie są tak nieodpowiedzialni ludzie, żeby w drugim dniu praktyk zostawić mnie na pół koncertu samiutką z konsoletą i słowami "idę zapalić, banjo jest na czwartym, nadzoruj"... ...to jest SUPER, bo mimo stanu przedzawałowego niczego nie zepsułam, a nawet wszystko zrobiłam dobrze, pięknie, brzmiało, nie sprzęgało i w ogóle jaram się maksssss, nie mogłam trafić lepiej z tymi praksami.
 6. Na co masz ochotę?

  na trochę lepszą kawę niż tą, którą sobie zrobiłam i w moim ulubionym kubku, który zajumał mi współlokator i nie wiem gdzie jest :<
 7. Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Wyspaaaaaałam się! Pierwszy raz od miesiąca zasnęłam bez problemu i bez stresów, spałam mocno. Super się czuję! Kolejne praktyki mi sprawiły radość - od czwartku zasilam lożę szyderców-akustyków w niedalekim klubie, a festiwal jakiś się teraz zaczyna - super ekstra, będzie co nagłaśniać! No i kurde dochodzi do mnie, że za 4 dni wylot
 8. O czym teraz myślisz?

  dlaczego znowu boli mnie kolano, skoro sprawa została zamknięta jakieś 8 miesięcy temu Myślę, że czas najwyższy myśleć o pakowaniu, domówić bagaż zanim mi się zapomni, zjeść obiad dzisiaj, napisać maila, którego odkładam od miesiąca i zająć się wreszcie obróbką tych 80 GB muzyki, które dawno już powinnam wysłać w stanie gotowym do wypalania na płytach. No to se chyba film obejrzę.
 9. O czym teraz myślisz?

  hvi dupa cycki Nie wiem już którą opcję wolę - żeby było łatwiej i dobrze, czy żeby trudniej ale inaczej zupełnie. Mam nadzieję, że chociaż ta Anglia mi naprawdę dobrze zrobiła. Tylko czemu mój kot znowu śmierdzi paprykarzem?
 10. O czym teraz myślisz?

  O tym jak bardzo nie chce mi się uczyć, chociaż powinnam żeby mieć z głowy i żeby mieć wolny weekend i kolejne 3 tygodnie, i żeby lecieć z czystym sumieniem do Anglii, bawić się tak dobrze, wyściskać przyjaciół i w ogóle. Ale kurna materiały tego typa są nie do ogarnięcia, umiem wszystkie pieprzone techniki mikrofonowe, wszystkie wtyczki, przewody, wiem czemu, wiem jak działa, wiem co ze stereo, wiem jak sie programuje wszystkie MIDI świata, ale nie cierpię niekonkretnej wiedzy, której nie da się nijak ugryźć grrrrrrrrrh.
 11. Jak wygląda wasze biurko??

  Mam biurko tylko w wynajmowanym mieszkaniu, w domu nigdy nie używałam. To tutejsze jest przeważnie zawalone śladami użytkowania (choć w sumie jak tak myślę to spędzam przy nim względnie mało czasu). Jak mam robić jakieś zadanka albo notatki to muszę je posprzątać, nie lubię mieć wtedy syfu. Tak samo nie cierpię składować na nim naczyń - jak ze śniadania ostanie się kubek po kawie i talerz, to jest szaleństwo. No ale jestem trochę jak ślimak, gdzie się ruszę tam zawsze zostawiam swoje rzeczy, więc przeważnie pod koniec dnia notatki są rozwalone na calutkiej biurkowej przestrzeni, obok otwarty kalendarz, jakaś chusteczka, telefon, zdarzają się i skarpetki. A rano znów porządek. Błędne koło.
 12. Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  mój artykuł wskoczył na portal <3 ależ się jaram, nie mogę się doczekać aż uda się puścić magazyn do druku!
 13. Czy robie coś źle?

  Ej ale może ona serio po prostu nie ma czasu poza tym nieszczęsnym weekendem? To nie musi być wcale wymówka, doskonale ją rozumiem, bo ja też w tygodniu zwykle ledwie czas na spanie znajduję. Może po prostu zaproponuj, żeby to ona rzuciła termin kiedy będzie ten czas miała i spróbuj zrobić tak, żeby Tobie pasowało również, skoro Ci tak zależy?
 14. Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  techniki mikrofonowe i stereo zdane na 100% trololololo, a że to po angielsku przedmiot jest, to jeszcze większą mam satysfakcję!
 15. Jak wygląda u Was zdawanie egzaminów?

  Jestem na III roku, miałam w karierze studenta jeden egzamin ustny z jakiegoś zapychacza typu Ochrona Własności Intelektualnej. Tak to zawsze pisemne, zresztą na wszelkich inżynieriach to jest chyba najlepsza metoda. Zależy jaki przedmiot - czasem to zadanka na liczenie, czasem teoria (z matmy też się zdarza), czasem pisanie programów na kartce (gdzie sens gdzie logika), czasem test wyboru + pytania otwarte, czasem pytania z egzaminu inżynierskiego. Bardzo różnie ogólnie.