Absurdalny Widelec

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  568
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Pochłaniacz Zapachów i Ironii

O Absurdalny Widelec

 • Ranga
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć Kobieta

Ostatnie wizyty

335 wyświetleń profilu
 1. Czy warto dojeżdżać do dużego miasta?

  Nie sądzę, żeby było warto. Szkoły mające sławę "najlepszych" nie zawsze takie są, a ja prawdę mówiąc żałowałam, że kierowałam się ogólną opinią i rankingami. Często do takich liceów przychodzą po prostu dobrzy uczniowie, którzy wszczynają wyścig szczurów - i stąd biorą się wysokie wyniki na maturach. Nie świadczy to w żaden sposób o tym, że nauczyciele są pomocni i potrafią dobrze wytłumaczyć tematy.  Jedyne wartościowe opinie to takie z pierwszej ręki i tylko na nie warto zwracać uwagę.  Nie mówiąc już o tym, że totalny brak życia towarzyskiego (zwał nauki + dojazdy) też na szkolne sprawy pozytywnie nie wpływa. Trzeba mieć jakieś oderwanie w formie znajomych  
 2. Co ostatnio oglądałeś?

  Obejrzałam w końcu trzy filmy z zeszłego roku, które od dawna chciałam zobaczyć - Call Me By Your Name, The Shape of Water i The Killing of a Sacred Deer. Wszystkie są dobre, ale ten ostatni zrobił na mnie największe wrażenie  Ogólnie produktywne ferie mam, bardzo produktywne.
 3. Co teraz pijecie?

  Wino, jak zwykle. Tym razem niedobre i zajeżdżające siarką 
 4. Co ostatnio oglądałeś?

  Call Me By Your Name, w końcu. Nie jest to arcydzieło, ale dobry film,
 5. Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Obchodzenie 11 urodzin naszego kota! 
 6. Opisz siebie jednym słowem!

  Nieład
 7. Jak się czujesz?

  Nie najlepiej, spada mi poziom nastroju za każdym powrotem do rodzinnego domu. Mam nadzieję, że jak wrócę do siebie, odzyskam dobre samopoczucie. 
 8. Co wam dziś zryło beret?

  Wreszcie dorwałam odcinki Sexy Kuchni Magdy Gessler, mrrrr.
 9. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

   
 10. Hej

  Z ciekawości, ile masz lat?
 11. Słodycze

  Byłam uzależniona od słodyczy i musiałam zjeść cokolwiek słodkiego codziennie, ale odkąd dziewczyna przeszła na dietę, raczej udaje mi się hamować. Moje weak points to słodkie napoje kawowe - od czasu do czasu muszę sobie pozwolić  
 12. Co teraz pijecie?

  Cappuccino. 
 13. Hej

  No hej. Chcesz powiedzieć coś o sobie?
 14. Nasze profile na filmweb.pl

  http://www.filmweb.pl/user/Ayin - widać, jak ostatnio spadłam z częstotliwością oglądania filmów  W pewnym momencie dodawałam nowe oceny dosłownie codziennie.
 15. Jaki serial ostatnio oglądaliście ?

  Dobra, drugie podejście do Mindhuntera na Netflixie. Ciekawy temat, ale ostatnio chyba nie byłam w nastroju na takie klimaty i przerwałam po 3 odcinku.