Księżycowa

Absolwenci
 • Ilość dodanej zawartości

  2421
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

28

2 obserwujących

O Księżycowa

 • Ranga
  Absolwent
 • Urodziny 31.05.1995

Informacje

 • Płeć Kobieta

Ostatnie wizyty

1428 wyświetleń profilu
 1. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

  Ok - Robin Schulz, James Blunt
 2. Zjesz czy nie zjesz?

  Pewnie, uwielbiam tofu Naleśniki z krewetkami i mleczkiem kokosowym?
 3. Higiena podczas okresu

  Ja w sumie ze względu na tendencję do alergii i podrażnień, ograniczam higienę w tym czasie do takiej podstawowej, bo w moim przypadku im mniej tym lepiej. A już  na żele do higieny intymnej dostałam bezwzględny zakaz, tak samo na tampony : (
 4. Co ja mam zrobić ! ?

  To w sumie słaba z niej koleżanka, skoro tak Ci zaczęła grozić. Moim zdaniem póki co nie powinnaś się tym przejmować. Możesz ewentualnie ostrzec waszych wspólnych znajomych, że coś takiego Ci powiedziała, więc żeby byli czujni na jakieś dziwne zachowania z jej strony. A jeśli autentycznie zacznie się dziać coś poważniejszego, to warto wspomnieć jednak o tym rodzicom po raz kolejny i wtedy coś z tym zrobić. A jeśli rodzice nie będą w dalszym ciągu brać tego na poważnie, to możesz pogadać z każdą dorosłą osobą, której ufasz. Nie daj się zastraszać, dobrze zrobiłaś, że odcięłaś się od takiej toksycznej osoby.
 5. Jaki kierunek i dlaczego?

  Obecnie kończę studia licencjackie z turystyki i rekreacji. Od października zamierzam zacząć nowe studia magisterskie. Strzelam w fizjoterapię lub psychologię, zobaczymy jak wyjdzie. Myślałam też o dietetyce, ale to może kiedyś : )
 6. Autobusy

  Nie znoszę autobusów. Zimą pizga z tych nieszczelnych drzwi i okien, a latem śmierdzi, zazwyczaj brak klimy, więc idzie się udusić. Jeszcze do tego dodać kierowców, którzy chyba chcieli zostać kierowcami wyścigówek, ale im nie wyszło. Po prostu dramat. O milion razy bardziej wolę pociągi i auto.
 7. Cele życiowe- do czego dążysz?

  Jeśli chodzi o niedaleką przyszłość to chciałabym skończyć licencjat i się obronić, żeby już mieć te studia skończone. Chciałabym również zakończyć pomyślnie staż w biurze eventowym. Pojechać na zaplanowane wakacje i dostać się na kolejne studia, które sobie wymarzyłam. Jeśli chodzi o dalszą przyszłość, to chciałabym założyć własną firmę, mieć jakiś dach nad głową i nadal mieć tak samo fajny związek jak teraz i mieć na tyle dobrą sytuację finansową, żeby pozwolić sobie na podróże i jakieś zachcianki, a i mieć kotka sfinksa.
 8. Czy zgodziłabyś się na pozowanie do aktów i ich publikację?

  Pewnie tak. Nie mam problemu z nagością i że ktoś widzi moje cycki itd., to tylko ciało.
 9. Smartfon - najczęściej używane aplikacje

  Let's see Facebook, Instagram, Snapchat, jakdojade.pl, Messenger, Gmail, Mój T-Mobile
 10. Kim mieliście być teraz według "Was z przeszłości"?

  O jeju. Ogólnie do około 15 roku życia moja wizja przyszłości zmieniała się co tydzień, jeśli nie częściej. Raz miałam być tancerką, po fazie na Chirurgów lekarzem, piosenkarką, dentystą, tłumaczem j. niemieckiego itd. Po 15 roku życia moje plany zaczęły się kreślić trochę konkretniej. Znaczy jeśli chodzi o jakieś poglądy dotyczące życia itd. to niewiele się zmieniło od tamtej pory, praktycznie nic. Jedyne co się zmieniło to wizja kariery zawodowej. Ale od 3 lat żyję w stabilizacji jeśli chodzi o ten temat, aczkolwiek nadal mam 1000 pomysłów na sekundę, ale podchodzę do tego bardziej trzeźwo niż jak miałam 10 lat. A jeśli chodzi o inne aspekty, to w sumie chyba sobie wiele rzeczy przewidziałam. Od zawsze wiedziałam, że będę chciała studiować w jakimś większym mieście, no i ta wizja się spełniła.
 11. Wasz ostatni zakup.

  http://prntscr.com/ew6qso Lovci :3
 12. Oceń avatar osoby powyżej.

  Całkiem oksi, ładne kolorki  i gra światła 7/10
 13. Zmiany w rangach

  A co się właściwie wydarzyło?
 14. Przyjaźń między chłopakiem a dziewczyną...Istnieje??

  Mam przyjaciela od 20 lat i jakoś nie przypominam sobie, żebym coś do niego czuła albo on do mnie. Po prostu źle trafiłaś, nie mierz wszystkich swoją miarą
 15. Publiczne okazywanie uczuć

  Ja ogólnie zauważyłam, że w obecnych czasach miłość traktuje się jak jakąś chorobę. Niedługo będziemy hucznie obchodzić Dzień Singla, a nie Walentynki. Miłość jest piękna i o ile para nie zaczyna gry wstępnej na środku ulicy, to takie rzeczy jak przytulanie, całowanie się, trzymanie za ręce czy za biodra są moim zdaniem całkowicie normalne. Sama tak robię ze swoim facetem. Czasem gładzę go po twarzy albo dotykam włosów, co w tym złego? To są po prostu uczucia. A mam wrażenie, że mamy obecnie erę promowania bycia silnym i niezależnym, ai ludzie coraz bardziej boją się pokazać, że mają uczucia. Dopada nas znieczulica, a może zwykła zazdrość.