Martusiaaaaaa92

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  245
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Pochłaniacz Zapachów i Ironii

1 obserwujący

O Martusiaaaaaa92

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny 11.03.1992

Informacje

 • Płeć Kobieta
 • Miejscowość Londyn

Ostatnie wizyty

879 wyświetleń profilu
 1. Co robicie zaraz po seksie?

  Najbardziej lubię się przytulić, ale niezawsze jest na to czas.
 2. Bicie jako metoda wychowawcza

  Nie każdy. Moja mama nie zmieniła gdy została rodzicem. Ja zmieniłam już po tym, jak zostałam. Nie ma więc reguły. Utratą cierpliwości to można wytłumaczyć klapsa. Ale nie lanie z zimną krwią takie jak było u mnie (o czym pisałam w starych postach).
 3. Bicie jako metoda wychowawcza

  Dawno nie pisałam w tym wątku i wiecie co? Przeglądam teraz stare posty sprzed kilku lat i mi wstyd, że takie głupoty pisałam. Zajęło mi trochę czasu zrozumienie, że to że ja tak byłam wychowywana, nie znaczy że to było słuszne. Sama dostawałam lanie od rodziców, rodzice od dziadków, dziadkowie od pradziadków i tak dalej. Ale to nie znaczy, że należy to powielać. Ktoś w końcu musi powiedzieć "stop" i nie lać swoich dzieci. Co innego pojedyncze dyscyplinujące klapsy, a co innego lanie takie jak było u mnie w domu i jakie ja na tym forum popierałam, w formie egzekucji, z zimną krwią pasem, kazaniem dziecku liczyć i policzkowaniem. A najbardziej poniżające i uwłaczające godności jest policzkowanie. Cieszę się, że zdałam sobie z tego sprawę na tyle wcześnie, że nie zdążyłam skrzywdzić moich dzieci.
 4. jak długo ....

  No ja też wcześniej dwie wpadki. Nieplanowane i wtedy niechciane, ale teraz kochane.
 5. jak długo ....

  Ostatnio mieliśmy wyjątkowe szczęście i udało się już w pierwszym cyklu
 6. Pierwszy raz nagość ale bez seksu

  18 lat. To był chłopak, z którym straciłam dziewictwo. Ale całkowicie nagą zobaczył mnie już po tym, chyba za 3 czy 4 razem. Całkowita nagośc to było dla mnie coś bardziej intymnego niż seks, wynikało to z tego że miałam kompleksy dotyczące wyglądu.
 7. Co ostatnio oglądałeś?

  "Frankenstein" Kennetha Branagha ze świetnym De Niro w roli Potwora.
 8. Co masz wspólnego z osobą nad Tobą?

  @Kerosine Obie jesteśmy kobietami, mamy telefon HTC i używamy tamponów.
 9. Prawda czy fałsz?

  Prawda. Serce nie sługa. Ale dobrze mi z ukochanym i mam nadzieję, że nie spotka mnie żadna inna miłość. Lubisz sporty motorowe.
 10. Prawda czy fałsz?

  Fałsz, nie da się utrzymać nieskazitelnego porządku mając w domu tygodniowe dziecko. Korzystasz obecnie z internetu w telefonie.
 11. co wiesz o osobie nad toba

  Jest mężatką.
 12. Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Powrót do domu ze szpitala razem z nowo narodzoną córeczką.
 13. "czy mówic o zdradzie?"

  Albo że mimo wszystko się nie chce przekreślać związku zdradą i obarczać drugiej osoby wiedzą o zdradzie.
 14. Studia zaoczne czy dzienne?

  Oczywiście lepiej dzienne, ale nie każdy może sobie na to pozwolić. Ja na przykład studiowałam zaocznie, bo mieszkałam w mieście, w którym nie było dobrej uczelni, z przyczyn rodzinnych nie mogłam wyjechać na studia do innego miasta, a codzienne dojazdy byłyby trudniejsze niż dojazdy co drugi weekend.
 15. Jaki kierunek i dlaczego?

  Studiowałam prawo 2 lata i żałuję, że nie mogłam skończyć. Jeżeli kiedykolwiek jakimś cudem wrócę do Polski, to czysto ambicjonalnie chciałabym jeszcze raz podejść do tych studiów.