Martusiaaaaaa92

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  214
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2

O Martusiaaaaaa92

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny 11.03.1992

Informacje

 • Miejscowość Londyn
 • Płeć Kobieta

Ostatnie wizyty

687 wyświetleń profilu
 1. [GŁOSOWANIE] Kto powinien być teraz przepytywany?

  michaelowax3
 2. Jaki jest Twój kolor włosów?

  Blond.
 3. Wytrysk do ust

  Dla mnie okej, ale oczywiście nie z każdym. To wymaga dużego zaufania, zaangażowania uczuciowego i poczucia bliskości. To zależy, co chłopak zjadł danego dnia.
 4. mw2

  A co studiujesz?
 5. "Pierwsza miłośc" - jakie wspomnienia

  A co to właściwie jest "pierwsza miłość? Pierwszy chłopak, którego myślałam że kocham? Miałam wtedy 13 lat i bałam się nawet zagadać, a on nie wiedział pewnie o moim istnieniu? Pierwszy któremu powiedziałam, że kocham? Miałam 14 lat i tylko się ośmieszyłam, ale nie była to miłość. Pierwszy z którym chodziłam? Też nie, bo chodziliśmy miesiąc i to nie była miłość, nawet ani razu sobie nie powiedzieliśmy "kocham cię". Chłopak, z którym straciłam dziewictwo? Też to nie była miłość. Może pierwszy, którego naprawdę kochałam? Ale to też dość nietypowe jak na "pierwszą miłość", bo miałam już wtedy 20 lat, nie byłam dziewicą, miałam dziecko no i wcześniej już paru chłopakom zdążyłam wyznać miłość (co wynikało z tego, że w gimnazjum czy liceum nie znałam znaczenia słowa "miłość"). Z kolei ja dla niego byłam na 100% pierwszą miłością, bo byłam pierwszą kobietą z którą się całował, pierwszą której wyznał miłość, pierwszą z którą był (i to ponad 2 lata), pierwszą z którą uprawiał seks i pierwszą którą kochał. To jest prawdziwa pierwsza miłość. Ja pierwszej miłości w tym znaczeniu nie przeżyłam.
 6. mw2

  Pracujesz? Studiujesz?
 7. Opisz siebie jednym słowem!

  Matka
 8. mw2

  Jesteś obecnie w związku? Planujesz założyć rodzinę? Masz zwierzęta?
 9. mw2

  Czy wobec kogokolwiek z obecnie lub kiedyś bliskich Ci osób masz poczucie winy i dlaczego?
 10. Co robicie, żeby odreagować?

  Kiedyś głośno przeklinałam. Ale oduczyłam się tego jako matka. Dzieci osłuchują się z tym, co słyszą od dorosłych i potem powtarzają. Dlatego nie wolno przeklinać przy dzieciach.
 11. [GŁOSOWANIE] Kto powinien być teraz przepytywany?

  mw2
 12. Shady-Lane90 (II)

  Kto jest najbliższą Ci osobą?
 13. Shady-Lane90 (II)

  Wierzysz w Boga?
 14. Widzieliście kiedyś nieboszczyka?

  Tak, moją babcię.
 15. co wiesz o osobie nad toba

  Jest fanką Michaela Jacksona i The Rasmus, ma 22 lata, mieszka we Wrocławiu, ma na imię Katarzyna, lubi zwierzęta i lemoniadę.