Martusiaaaaaa92

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  276
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Wyżej w łańcuchu pokarmowym od muchy

2 obserwujących

O Martusiaaaaaa92

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny 11.03.1992

Informacje

 • Płeć Kobieta
 • Miejscowość Londyn

Ostatnie wizyty

1396 wyświetleń profilu
 1. Witam wszystkich

  Powodzenia!
 2. Witam wszystkich

  Sam też grasz na gitarze?
 3. O czym teraz myślisz?

  O tragedii na Nanga Parbat
 4. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

  Babyface - How Come, How Long.
 5. Wasze cele na 2018 rok

  Nadal cieszyć ze szczęściem z chłopakiem i dziećmi. Ustabilizować wagę. Wrócić do pracy po macierzyńskim. Dbać nadal o relacje ze starszą córką, tak by znowu chętnie do mnie przyleciała i chętnie spędziła ze mną 2 wakacyjne miesiące.
 6. Sex analny

  Raz to zrobiłam. Fizycznie bolało i to bardzo. Psychicznie czułam się zgnojona, gdy wyłam z bólu, a mój ówczesny kochanek do tego jeszcze ciągnął mnie za włosy i za plecami słyszałam, jak przeżywał rozkosz. W ogóle to był jakiś patologiczny wieczór. Powiedziałam mu chwilę wcześniej, że może ze mną zrobić co chce, w efekcie czego robiliśmy wtedy sporo nienormalnych rzeczy. Na swój sposób było to przyjemne, ale wystarczy. Więcej nie zamierzam.
 7. witam forumowicz!

  Hej Opowiedz coś o sobie.
 8. Cześć

  Ile trwała ta wyprawa?
 9. Cześć

  Cześć. Miło Cię poznać. Jaka była Twoja najdalsza wyprawa rowerowa?
 10. #metoo

  Przecież Wybieralski został zwolniony z Wyborczej po tym jak oskarżono go o molestowanie. Pudło.
 11. [GŁOSOWANIE] Kto powinien być teraz przepytywany?

  @Nieprzenikniona
 12. Czy zdradziłeś/aś partnera/partnerke?

  Bo po prostu kobiety są ostrożniejsze w relacjach uczuciowych niż mężczyźni.
 13. rozterki

  "Kopnąć kogoś w dupę, bo się znudził i pojawił ktoś inny, po czym chcieć do niego wrócić, bo jednak ktoś inny okazał się debilem" A może: "odejść od kogoś, bo zdarzyło się chwilowe zauroczenie, po czym zrozumieć swój błąd, zdać sobie sprawę, że jednak ta pierwsza osoba to była prawdziwa miłość, i chcieć naprawić swój błąd i odbudować relację"?   Ani Ty, ani ja nie wiem, która z tych dwóch wersji jest tu prawdziwa. Dlatego powstrzymywałabym się tu od tak kategorycznych ocen. Nie przesądzam, czy autorka ma dobre czy złe intencje. Nie rozgrzeszam jej - to zdanie które napisałam wyżej, to tylko jedna z możliwych opcji, skrajna w kontrze do tego, co Ty napisałaś. Sama napisałam wcześniej, i podtrzymuję to, że będzie trudno odbudować związek, bo chłopak ma prawo mieć do niej żal za to, w jakich okolicznościach się rozstali, za to że nie tylko odeszła do innego, ale nie miała odwagi mu tego powiedzieć i traktowała go strasznie, żeby na niego zrzucić odpowiedzialność za podjęcie decyzji o końcu związku. Ale życzę jej dobrze bez względu na to, jaką decyzję podejmie ona i chłopak, do którego chce wrócić.
 14. rozterki

  Ludzie się rozchodzą i schodzą, nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Oczywiście są związki, których po rozstaniu już nie daje skleić, ale są i takie, w których po rozstaniu jest jeszcze lepiej niż przed. Może wyciągnie z tego jakieś wniosku? Bez względu na to, jaką decyzję podejmie, życzę jej powodzenia.
 15. rozterki

  @Bloody., @Shady-Lane90, moim zdaniem zbyt surowo oceniacie autorkę. Sama uważam, że zachowała się nie w porządku wobec byłego chłopaka. Ale nie możemy przecież wykluczyć, że zrozumiała swój błąd i że szczerze chce odbudować to, co było między nimi i naprawić swoje błędy, a nie tylko przetrwać przy byłym rozstanie z drugim chłopakiem. Nie chcę tutaj umniejszać krzywdy byłego chłopaka, ale nie warto dobijać autorki. Dostała już za swoje od życia.