Ewa121

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  63
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Amator papieru toaletowego

O Ewa121

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny 18.11.1990

Informacje

 • Miejscowość
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Jakieś tam są, na nie zawsze znajdzie się czas:)
 • Zawód
  pilna studentka
 1. prezent na walentynki

  Kino - jak najbardziej. Mogłabym chodzić 2 razy w tygodniu przynajmniej. Chociaż wolę z nim, więc nie wiem czy zawsze bym znalazła motywację. W sumie kino lepsze niż siłownia. Łatwiej by było o systematyczność. Na walentynki zażyczyłam sobie coś smacznego...
 2. Piękna, inteligentna, ale nierobotna

  Mój facet też się bał. Jego pierwsza praca była naszą wspólną. Statystowanie. Nic trudnego, nie był sam, a wręcz odkrył, że kręcą go kamery i mógłby tak pracować. Następna praca to darmowy staż w TV, bo na studiach kazali. Okazało się, że po 3 miesiącach wzięli go przed kamery i prezentuje (w swoim żywiole). Lubi kasę, ale musiał małymi krokami polubić też dyscyplinę. Może zmiana pracy na mniej obciążającą pomoże. Ja też jestem bardzo wrażliwa, moja praca wymaga ode mnie dużo emocji i stresu, ale zapala mnie to, że lbuię to co robię. Warto o tym pomyśleć.
 3. Książka, którą aktualnie czytasz

  Co do "Ludzi na drzewach", o których był temat - czytałam. Sensowna. Teraz czytam "Teatr Złoczyńców" - póki co jestem zauroczona. Są emocje, jest akcja, są tajemnice! Tak jak w dobrym kryminale ma być. Chociaż ten ma sporo psychologii poza samymi wątkami akcji.
 4. Poleć książkę

  Widziałam ostatnio tę książkę na wystawie w księgarni jako "polecana". W sumie zniechęciła mnie grubość, ale w przypadku dobrych książek to akurat zaleta. Zainteresowała mnie zapowiedź, ale bałam się trochę, że będzie "ciężka" nie tylko w przekazie, ale i odbiorze. Jak z tym drugim?
 5. Filmy, które chcę obejrzeć....

  Obejrzałam zwiastun Wołynia, żeby wiedzieć o co chodzi... Czy tylko mi się wydaje, że jest przerażający? https://www.youtube.com/watch?v=iaB-_b3_YIw
 6. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

  Przesłuchuje te piosenki i nagle otwieram to. Padłam ze śmiechu! Chociaż piosenka pomimo swojego ironicznego żartu ma swój przekaz.
 7. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

  Chillowy poniedziałek. https://www.youtube.com/watch?v=WbTuQ4S4jQc
 8. Na czym byłeś/aś ostatnio w kinie?

  Na wszystkie filmy? My byliśmy w Multikinie i nie dostaliśmy nic No ale jeszcze na kilka filmów polujemy w te wakacje, więc jeszcze się może na jakieś nagrody załapiemy. Dzięki za info!
 9. Na czym byłeś/aś ostatnio w kinie?

  Powiem krótko, tak mądrej bajki po "W głowie się nie mieści" nie widziałam. Szczerze nadaje się dla dorosłych. Szłam bez przekonania a było o czym myśleć przed snem. Szczególnie przyjemna do przemyślenia puenta o wartości czasu w naszym życiu.
 10. Filmy 2015

  Już tylko 2 tygodnie. Widziałaś drugi zwiastun? Zdradza więcej szczegółów. Też czekam na ten film - w końcu jakaś alternatywa na święta dla Kevina - bo ile lat można oglądać to samo? Polski film - polski klimat - powinien być powielany w Polsce o tej porze roku, kiedy każdy (z wyjątkami) już myśli o świętach. Swoją drogą, fajnie się tak nastroić.
 11. inspirujące ksiązki

  Jak zapisane w notesiku, to chętnie bym się dowedziała, które z przeczytanych książek zasłużyły na "uwiecznienie pamięci o nich". O to,to,to! Czytałam, niedawno skończyłam. Fajne na przemyślenia. Takie raczej ogólnie, o życiu.
 12. inspirujące ksiązki

  Właśnie sobie uświadomiłam, że jako dziecko uwielbiałam "Małego Księcia" - zawsze ciągnęło mnie do tego, aby się rozwijać. Metafory życiowe - to lubię! Podobna do sekretu jest książka "Potęga Podświadomości". W sumie znam sporo takich książek, więc lepiej sprecyzuj czego dokładnie szukasz. Jakich informacji potrzebujesz?
 13. Najlepsze filmy 2014

  asia-joanna, i jak Hobbit nie zawiódł? Moim zdaniem najlepsza część.
 14. Trylogia Hobbit

  Ja tam się cieszę, że powstały 3 części. Nie narzekałabym, jakby zrobili kolejne 3. Tolkien jest królem fantasy i szczerze liczę, że jeszcze uda się zekranizować jakieś jego książki.
 15. Co ostatnio oglądałeś?

  Ja czytałam książkę, ale film też chcę obejrzeć Dobry?